Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. [I][COLOR=royalblue]Krople to to nie są, to coś jest w oddali...[/COLOR][/I]
  2. [quote name='Ewa_17']ja nie ewelinka kochanie :evil_lol::eviltong: a fryzurka stara ;) dziekujemy za odwiedziny, niedlugo nowe fotki diabla :diabloti::lol:[/quote] [I][COLOR=royalblue]To tak z rozpędu, przecież nawet po nicku widać jak masz na imię ;) [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Czekamy...[/COLOR][/I]
  3. [I][COLOR=royalblue]Widzisz, to tzw zmiana tematu, żeby nie wstawiać zdjęć.. Heh..[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Nie umiem się już dziś uśmiechać, nie odbierz tego źle...[/COLOR][/I]
  4. Zobaczcie jaki wczoraj był wesoły :-( I takiego Hugusia zapamiętamy...
  5. Hugoś... Tyle lat masz za sobą a szczęścia w życiu nie zaznałeś dużo... Tak się wczoraj bawiłeś z Funią, cieszyłeś się gdy ktoś Cię odwiedzał, lubiłeś spacery... A teraz śmierć zniszczyła wszystko... Nie ma już szansy na nowy domek... Ty też chciałeś wiedzieć co to znaczy miłość, rodzina, dom.. A jednak życie jest krótkie... Bywaj Hugolku :-(
  6. [I][COLOR=royalblue]Miłej wizyty :bye:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Biedna owieczka :( [*][/COLOR][/I]
  7. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]Życzę miłego spacerku :D[/COLOR][/I]
  8. [I][COLOR=royalblue]Uznanie się należy, ale szkoda że nie masz aparatu :D Czekam na zdjęcia ;-)[/COLOR][/I]
  9. [I][COLOR=royalblue]Łiii :loveu: Jestem pierwsza :multi:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Megusia śliczna, ale tych zdjęć coś malutko :mad:[/COLOR][/I]
  10. [I][COLOR=royalblue]Rzut mocherem :lol: No i nie powiedziałaś mi :mad:[/COLOR][/I]
  11. [I][COLOR=royalblue]Cyprysek się pokazuje!![/COLOR][/I]
  12. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]A do ktorej orientacyjnie potrwałby spacer?[/COLOR][/I]
  13. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]Ja niestety odpadam...[/COLOR][/I]
  14. [I][COLOR=royalblue]A znalazłam sobie galerię, a co? :loveu:[/COLOR][/I]
  15. [I][COLOR=royalblue]Tak sobie szukałam księżyca, ale go nie znalazłam. Znalazłam za to coś innego...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/6812/img0062md0.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/8358/beztytuulb0.jpg[/IMG] [I][COLOR=royalblue]Tylko za nic nie wiem co to jest... (Zaznaczone pustymi strzałkami) :-o [/COLOR][/I] [URL="http://img527.imageshack.us/img527/8358/beztytuulb0.jpg"][/URL]
  16. [I][COLOR=royalblue]Gonia :loveu: Jak tam po schrowizycie? U mnie nie ciekawie :/[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Ale mam komórkę.. [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Sliczne zdjęcia ^^[/COLOR][/I]
  17. [I][COLOR=royalblue]Dzień dobry :multi: Widzę, że tutaj nowo otwarta galeryjka tak jak u mnie :D Gratuluję 2 lokaty i czekam na zdjęcia :D[/COLOR][/I]
  18. [I][COLOR=royalblue]Też mam zdjęcia tej burzy :D Ładne :loveu: Oczywiście te Twoje...[/COLOR][/I]
  19. [quote name='Martens'] Jedno dziecko mnie wyrwało z butów dosłownie - ciągnąc tatusia ze wszystkich sił za rękę, z szatańskim zapałem w oczach pytało rodziciela, czy może mojego psa NADEPNĄĆ :angryy: (a Baryłka leżała przy mnie, koło ławki). Na szczęscie tatuś okazał się normalny i dziecku wytłumaczył, że to nie jest dobry pomysł z wielu względów :p Zatrzymał się zresztą na chwilę porozmawiać, a w tym czasie bachor uwieszony na jego ręce na wszelkie sposoby usiłował wkurzyć mojego psa dziwnymi odgłosami i majtaniem rękami - chwilami naprawdę w niebezpiecznej odległości. Im bardziej mój pies dzieciaka ignorował, tym badziej maluch wydawał się wkurzony, a mnie nachodziła ochota dzieciaka sprać po łapach starą dobrą linijkową metodą :evil_lol:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Ja nie mam zupełnej cierpliwości do takich dzieci... A ja mam jeszcze tak, że Czika jest starszym psem, nie lubi ani innych psów, ani innych ludzi - tylko znajomych. A tu nagle przychodzi z rodzicami jakieś dziecko, od razu wpada do mojego pokoju, gdzie śpi Czika w koszyku najczęściej. Najpierw oczywiście przygląda się klatce z papugami i kanarkiem i zaczyna ich denewować. Potem zobaczy akwarium - już chce wsadzać łapy do wody, albo karmić. A jak zobaczy Czikę to leci z łapą, nic nie pytając, to można dostać furii... Nie toleruję małych dzieci i tyle :roll: [/COLOR][/I]
  20. [quote name='Cambel'] [COLOR=black]Mi tylko Megulec pozostał...Ona mnie nie zawiedzie. :roll:[/COLOR] [/quote] [I][COLOR=royalblue]Tak samo mam z Cziką... :([/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]A oto zdjęcie z trybem MAKRO :D Nowe :loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [IMG]http://images24.fotosik.pl/16/44d5405cd112e98cmed.jpg[/IMG]
  21. [quote name='g_o_n_i_a']Gonia na spacerro na słocinie by się chętnie wybrała. Bo tak jak idziemy same na spacer, to Azulek czesto gdzies mi wieje i ciagnie za sobą dłuższa linkę. A jak chodzimy na rzeszowskie spacerki to trzyma się jak nigdy. Dlatego musimy jakiegoś psiego qmpla sobie znaleźć. :loveu: Jak ja byłam w pon i patrzyla, to bylo wolne.. Albo ślepa jestem :shake: Zdjęcia!! :mad: A kto powiedzial, ze ja w sianie leże? :evil_lol: Zreszta co facet z motyka robilby o 20? Kosił siano? buhah.. O dłuższym to moze pomyslimy. Jakoś sie zgadamy ;) Nagrasz płytkę? :cool3: Ale mi ten numer wyslalas na PW :turn-l: :grin:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Ja też bym chętnie jeszcze z jakimś psiakiem, no ale z jakim? Nie ma u nas na Słocinie... :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nie było niestety...Też chciałam iść w poniedziałek...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]No dobra, za chwilę coś wsadzę :lol: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]A nie kosił? To co robił? Plewił siano? :grin:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nie działa mi druga część filmu i nie umiem nagrać na płytę. Wczoraj próbowałam odtworzyć i nic z tego nie wyszło...[/COLOR][/I] :evil_lol:
  22. [quote name='g_o_n_i_a']Taa ja kituje :shake: Nie wiedzialam :cool3: A nic, falszywy alarm i tyle. Ufff :multi: Ciężkie? Chyba nie ;)[/quote] [I][COLOR=royalblue]Kitujesz jak najbardziej :shake: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Jakoś mi to wychodzi... To co widać z zewnątrz nie jest tym samym, co widać we wnątrz... O tak to ujmę.[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Dobrze, że nic się nie stało poważnego :multi: [/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Nie ma jak pisać, jak się kontaktować...Nic..[/COLOR][/I] [quote name='Cambel']Bry :oops:[/quote] [I][COLOR=royalblue]Bry :calus:[/COLOR][/I]
  23. psiulka

    Galeria LENKI

    [I][COLOR=royalblue]Nie obejdzie się bez spotkania :loveu:[/COLOR][/I]
  24. psiulka

    Rzeszów

    [I][COLOR=royalblue]Gonia jak chcesz to możesz ze mną jechać busem i z Azą, chyba, że masz inny transport, j ana rowerze drogi nie znam...[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]PS. Ok jak coś to wyjdę wcześniej ;-)[/COLOR][/I]
  25. psiulka

    Galeria LENKI

    [I][COLOR=royalblue]Ja też chcę w końcu na spacer z Lenką, a jak! :loveu:[/COLOR][/I]
×
×
  • Create New...