Jump to content
Dogomania

carolinascotties

Members
  • Posts

    5031
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by carolinascotties

  1. Pytalam na wypadek, gdyby trzeba bylo chlopaka zawiezc po poludniu - od 11.30 - przez okolo dwie godziny bede zajeta i nie bede go zostawiac w samochodzie tylko posiedzi w cieplym domku :)
  2. a na ktora Punciak ma wizyte jutro? i prosba - zeby mi potem nie wylecialo - bede potrzebowac adres nowego domku :) moge zawiezc malego przed 11ta w piatek, albo po poludniu. Czy on bez problemu zostaje sam w domu - na ok 2 godziny? :)
  3. przepraszam za opoznienie-dzis zglaszam Pikusia i jutro wplacam pieniadze :)
  4. SUPER!!! :) trzymam kciuki za dobre wyniki kontroli!!!
  5. co do Allegro - czy uda sei przed weekendem zalatwic - od piatku do niedzieli nie bedzie mnie na dogo - a chce wplacic pieniadze...chyba, ze moge to zrobic w poniedzialek?
  6. w porzadku -wieczorem bede :) na pewno sie wyjasni :)
  7. ciotki ja placilam za Rufiego - a za Dylanka wplace jutro...niestety kasy mi zabraklo - bo mialam jeszzce jedna deklaracje :) tak wiec jutro wplacam i dopiero wtedy zglaszam -zeby nie robic zamieszania:) nie dziala mi ten link prowadzacy do Dylanka :(
  8. HURA!!!! kiedy bedzie wiadomo, ile potrzeba pieniedzy na jurandowe wydatki? :)
  9. [quote name='tayga']Cioteczki i wujkowie! Potrzebujemy deklaracji dla Amisia!!!!! I księgowego :) ja ostatnio na babskim forum Wizaz.pl bralam udzial w konkursie. Miedzy innymi dzieki pomocy dogomaniakow udalo mi sie wygrac zestaw kosmetykow Vichy - deklarowalam, ze powedruja na bazarek - i tak tez sie stanie- przekaze je Amisiowi. Wysylka ma byc jeszcze w tym tygodniu -wiec jak tylko je dostane - natychmiast wystawie:)
  10. ja za transport nic nie biore- bo i tak jade :) ale nie wiem, jak odcinek trasy z Sochaczewa do mnie. jak wszystko dobrze pojdzie to juz jutro Punciak u mnie bedzie :) ach-te oczyska!!!!!
  11. dostalam PW w sprawie transportu- w tej chwili nie mam czasu na zapoznanie sie z watkiem - bede tu wieczorem, jednak do tej pory bardzo prosze- napiszcie - kto i gdzie mialby odbierac psa -ja ze Szczecina wracam w niedziele- ok.16tej.
  12. mysle, ze ufundowanie ogloszen z bazarku- 10 zl za 74 strony - to dobry pomysl...niestety ja w tej chwili nie mam wolnych funduszy... :( tu link do bazarku - [url]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-na-Suri-do-31-03[/url]
  13. mam nadzieje, ze uda sie przywiezc do mnie Punciaka - moja Uszelina juz czeka na kolege :)
  14. ale cudowne wiesci na poczatek tygodnia!!!!! Tayga - szkoda, ze nie moge tam wpasc z Toba.... ;)
  15. to szukamy domow z duzyyyymi wybiegami? dzieki za relacje :)
  16. Malibo, przepraszam, ze tak szybko skonczylam... klienci :) najwazniejsze mamy dograne - gdyby nie daj Bóg dogo szwankowało - numer telefonu juz jest - a mail - tak, jak nick @yahoo.com
  17. papryko, nie dzialaja Twoje banery
  18. [quote name='malibo57']W sobotę Goldor wizytował domek Pikusia - jest ok.[/QUOTE] swietnie!!!! kiedy psiutek wraca? mam nadzieje, ze jego Pastwo nie spuszcza go juz nigdy z oczu!
  19. najlepiej, jakbz zadzwonil ktos, kto dokladnie opisze sytuacje... Akrum, trzymamy kciuki!!!
  20. gdyby ktos mi podrzucil Punciaka w czwartek do Pily... to w piatek o swicie jade do Szczecina...[B] juz na 100%[/B] :razz:
  21. [quote name='kora78']Był dziś telefon w sprawie Flapa :) Jakaś pani wybrałą kilka psów dla swojej znajomej w internecie, dla oani 60 lat i obdzwaniał. Ma się pani babcia zastanowić i dać znać. Z niedaleka, Niedawnio jej piesek pod kołami zginął i szukają nowego, małęgo, żeby pani dałą sobie z nim radę. Nie ma kotó w okolicy, nie ma małych dzieci. Dom z ogrodem. Miejscowość małą, więc zakłądam jakiś dom, jak gospodarstwo raczej, niż jednorodzinna willa. Że Flap ma kwarantannę do soboty, to mówiłam,że w pt można najwcześniej przyjeżdżać, by go oglądać. Bo chcą najpierw go obejrzeć. Jak się nie spodoba to chcą innego małęgo, grzecznego psiaka wziąść. Trochę głupoa rozmowa, bo pani dzwoni w imieniu innej pani. Umowa i wizyta, jak najbardziej, bez problemu. Któe ciotki są z Bielawy? Fiorsteinblock, prawda? :)[/QUOTE] i jak z wizyta? niech ciotki uczula pania, zeby zabezpieczyc ogrodzenie, skoro poprzednik pod samochod wpadl...
  22. [quote name='__Lara']Zaglądam do Ciebie, kochana Talcott, żywa jesteś wciąż w mej pamięci, I choć tych postów złoconych garścią uśmiechu nie widzę, To i tak Cię w mej głowie wciąż słyszę, Gdzie jak na kamień spadają Twe słowa, Taka już Twoja ludzka, ale radosna mowa, Chcę Cię jakoś uczcić, ale pomysłu nie mam, by godnym uczcić Ciebie - porównania nie znam, Zbyt wielka Twa postać, Twe oblicze było, By w pamięć i serce się nie wyryło, Lecz słów brakuje, język się plącze, nie może nazwać tego, wszystko jest mylące, Kasiu, pamiętaj o nas, na ziemskim padole, Wspieraj nas w walce, przywróć wszystkim zgodę, Niech Dogomaniacy zjednoczą swe siły, By wreszcie psi świat był piękny i miły. Lara[/QUOTE] piekny wiersz...
×
×
  • Create New...