-
Posts
5031 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by carolinascotties
-
Gryziona w boksie sunia Juka - już w swoim domku
carolinascotties replied to leni356's topic in Już w nowym domu
:) pieknota - :) naprawde dobrze trafila :) -
Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym
carolinascotties replied to kkanarekk's topic in Już w nowym domu
a co z terierowatym? macie moze jego zdjecia? -
Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym
carolinascotties replied to kkanarekk's topic in Już w nowym domu
ja caly czas mam nadzieje, ze na dogo ustalimy, jak kontrolowac holtele i tymczasy i pozbyc sie naszej naiwnosci... przykre - ale zasada braku zaufania jest nam bardzo potrzebna... -
Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym
carolinascotties replied to kkanarekk's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']O żesz ku*****no to ladnie teraz się narobilo... Bedzie całe mnóstwo psów do zabrania i to w trybie natychmiastowym..:( O kasie i zwrotach juz nawet nie wspominam- raczej nie sa w zasiegu.....:( PAni Alina po prostu bedzie miala dowody na to, ze jest chora..pójdzie do szpitala...będzie nieosiągalna..i jeszcze bedzie , ze wszystko przez aferzystki z dogomanii...i tyle wszystkiego..:([/QUOTE] trzeba bylo powedrowac na zamkniete forum :( -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
carolinascotties replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
brak wiadomosci to dobra wiadomosc...ja w to wiezrze :) -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
carolinascotties replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
jakie do tej pory ponioslyscie koszty zwiazane z Liunia? ja poszukam czegos na bazarek... -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
carolinascotties replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Kapsel - dalam znac w watku psiaka z urwana lapka... moze beda potrzebowac... ktos powinien wkrotce odpowiedziec... -
[COLOR=DarkRed][B]czy potrzebna Wam jest gabka garamycynowa???: to pilne - jest jedna - w zawieszeniu [/B][/COLOR]- [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-szukamy-g%C4%85bki-garamycynowej?p=14777031&viewfull=1#post14777031"]http://www.dogomania.pl/threads/183449-Przyzwolenie-na-%C5%9Bmier%C4%87-przez-zagryzienie-lub-hotel-szukamy-g%C4%85bki-garamycynowej?p=14777031&viewfull=1#post14777031[/URL]
-
czy mozna zmienic tytul watku na bardzij przyciagajacy?
-
Podkarpacie.. psy i koty toną zapomniane przez wszystkich. BŁAGAMY O POMOC
carolinascotties replied to Luzia's topic in Akcje
Taks - bardzo Cie szanuje i pdziwiam to, co robisz - ale wybacz - sprawy Kamyka chyba nie znasz... skoro twierdzisz, ze nagle tu sie zjawiamnnie wiadomo dlaczego itp. itd. - zajrzyj z laski swojej do watku - bedziesz wiedziec ile prob kontaktu i prosb -oraz pomyslow pojawilo sie - w temacie Kamyka. A dlaczego nie tu i teraz - skoro osoba, ktora 7 miesiecy temu obiecywala kilka slow o sytuacji - pojawila sie tylko w tym wlasnie watku - o tamtym zapominajac? przykro mi, ze na dogo coraz wiecej ludzi, ktorzy w innych -wyznajacych te same zasady-doszukuja sie niecnych zamiarow, czy podstepow... na tym cierpia tylko psy - a urazona duma i stronniczosc sa tu najmniej potrzebne! -
[quote name='Marlena:)'][B]Umowa między Panem a Stowarzyszeniem jest taka, że jeśli do wakacji nie ogrodzi i pies dalej bedzie na łańcuchu będą coś robić w tym kierunku.[/B]..[/QUOTE] tylko w ktorym miejscu jest to NAPISANE? [quote name='Marlena:)']Tekst umowy (umowa, którą podpisałam za Toffika, tak więc jestem właścicielem dokumentu): (...)Zobowiązuję się zapewnić właściwą opiekę,a w szczególności: -Zapewnić zwierzęciu wyżywienie, wodę i odpowiednie schronienie -Utrzymywać zwierzę w domu lub na terenie mojej posesji i nie wypuszczać na tereny otwarte bez nadzoru -Dbać o dobry stan zdrowia zwierzęcia oraz zapewnić niezbędne szczepienia -Zarejestrować zwierze we właściwym urzędzie -Zwierzętom trzymanym na podwórku należy zapewnić kojec, odpowiednią budę i umożliwić wybieganie się -Traktować zwierzę z należytym mu szacunkiem -Nie poddawać eksperymentom -Nie odsprzedawać i nie przekazywać w charakterze prezentu ani towaru wymiennego -W przypadku zmiany decyzji, po wcześniejszym poinformowaniu Stow , odprowadzić zwierzę w ciągu 14 dni do miejsca jego odbioru Jednocześnie przyjmuje do wiadomości, że w razie złego traktowania zwierzęcia grozi mi odp karna na podst.... TSPZ zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia inspekcji w DS i w razie stwierdzenia nieodpowiednich warunków i/lub złego stanu zwierzęcia, jego odebranie. (...)[/QUOTE] [B] ja pisalam juz, co o tej umowie mysle [/B]- [URL="http://www.dogomania.pl/threads/147572-Kamyk-najbardziej-zjawiskowy-pies-z-Dogo-na-%C5%82ancuchu-%21%21%21%21%21%21%21%21%21?p=14609563&viewfull=1#post14609563"]http://www.dogomania.pl/threads/147572-Kamyk-najbardziej-zjawiskowy-pies-z-Dogo-na-%C5%82ancuchu-!!!!!!!!!?p=14609563&viewfull=1#post14609563[/URL] [COLOR=DarkRed][B]a w tych okolicach jest pare zdan z "akcji" z wlascicielem[/B][/COLOR] - [url]http://www.dogomania.pl/threads/147572-Kamyk-najbardziej-zjawiskowy-pies-z-Dogo-na-%C5%82ancuchu-!!!!!!!!!/page46[/url]
-
W takim razie ja zywie nadzieje, ze wkrotce ktos, kto poznal sprawe - powiadomi odpowiednie sluzby... :)
-
Podkarpacie.. psy i koty toną zapomniane przez wszystkich. BŁAGAMY O POMOC
carolinascotties replied to Luzia's topic in Akcje
taks- z calym szacunkiem - od grudnia minelo wiele miesiecy - ludzie, ktorzy sa blisko tej sprawy nabrali wody w usta... na \'interwencje\' pojechaly mlode osoby, ktore facet zwyczajnie zbyl... stowarzyszenie tarnobrzeskie popelnilo ogromny blad - tekst umowy pozostawial wiele do zyczenie...a pies wyladowal na lancuchu - powiedz mi - w czym rozni sie nieszczescie tego psa od innych, ze nalezy odstawic go na boczny tor? w tym, ze akurat jego nie dotknela powodz? jego dotknelo niedopatrzenie ludzi, ktorzy uwazaja sie za tych, ktorzy madrze pomagaja zwierzakom... mnie to przeraza... i teraz ludzie z innych rejonow Polski maja ingerowac? po prosyu smutne... ja mam dosc unikania drazliwych tematow na dogo... sa watki, w ktorych nigdy nie bedzie czasu odpowiedniego na zadanie pytania... sa osoby, ktorym nie powinno sie zadawac pewnych pytan - bo generalnie wiekszosc psow pod ich opieka maja O.K. - dla mnie wazne jest to, ze ten jeden - ktory cierpi uwiazany byl pod skrzydlami "stowarzyszenia"... przepraszac za niewygodne pytania nie bede - nie zwyklam udawac. watek Kamyka - [url]http://www.dogomania.pl/threads/147572-Kamyk-najbardziej-zjawiskowy-pies-z-Dogo-na-%C5%82ancuchu-!!!!!!!!!/page58[/url] -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
carolinascotties replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
martwie sie... -
Podkarpacie.. psy i koty toną zapomniane przez wszystkich. BŁAGAMY O POMOC
carolinascotties replied to Luzia's topic in Akcje
[quote name='mm2559']Będzie umieszczone pełne rozliczenie na wątku - na życzenie prześle pocztą elektroniczna kopie faktur.[/QUOTE] [B]czy- wedlug postu z grudnia 2009 - moglabys podac obiecane info o Kamyku, ktory nadal tkwi na lancuchu?[/B] [quote name='mm2559']Cze W najbliższą niedzielę (20.12) przekaże pełne info na temat Kamyka Pozdro M[/QUOTE] do dzis tego "pelnego info" nie ma. -
olga - to dobry pomysl... ja mysle, ze przede wszystkim spokoj jest potrzebny do rozmow z tym facetem... spokoj i rzeczowa rozmowa... a nawet prosby... a jak trzeba bedzie to i lzy - i opowiesci o tym, jak bardzo Kamyka chce miec ktos tam... o ewentualna kwote za psa, czy zwrot kosztow, ktore do tej pory poniosl... tez trzeba ostroznie i z wyczuciem... to operacja na otwartym nerwie ;) wazne, zeby za pierwszym razem go nie zrazic - moze okaze sie, ze jedno spotkanie wystarczy...a moze rzeczywiscie trzeba bedzie uzbierac kase... musimy dac rade...