Jump to content
Dogomania

red

Members
  • Posts

    5234
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by red

  1. Oczywiście, ale mamy cichą nadzieję.:cool3:
  2. Dorka, wiem, że Ci ciężko, może jeszcze spróbujmy do anonsów ponownie....
  3. Mamy nadzieję, że Murzynek się spodoba, ale nadal cisza........:shake:
  4. Cisza....:shake: :-( A Murzynek czeka... Łatka też.
  5. Super, trzymamy kciuki, żeby odnalazł się u p.Agnieszki.
  6. Jak się ma nasze " kubeczkowe "szczęście?
  7. Murzyn jest wielkości do kolana, raczej większy piesek, ale nie wielki. Nie wiem jaki jest w kłębie, nie umiem aż tak dokładnie określić. Do schroniska został przywieziony przy mnie i Dorce zimą ub.roku zabrany z ulicy z wypadku potrącił go samochód. Był nawet zadbanym pieskiem, myślałam że ktoś może będzie go szukał. Złamanie było w przedniej łapie w przedramieniu, miał chyba gwożdzia. Murzyn jest łagodny i bardzo grzeczny. Chce żeby go głaskać. Tyle o nim mogę powiedzieć. A... i jest wykastrowany. Polecam Murzynka.
  8. Neris, ona u Ciebie chyba doszła psychicznie do siebie. Myślę, że ona też kocha Cię teraz najbardziej na świecie. Ale jej czas sie kiedyś skończy, nie możesz mieć tyle psów, na pewno Sarze będzie ciężko, znów może pojawi się jakiś bunt u nowych ludzi.
  9. Łatka nie kuleje, jest zdrowym psem. Ale bardziej potrzebującym opieki jest Murzyn, czarny pies, średniej wielkości, po operacji przedniej łapy, staramy się go czasem wyprowadzać, bo powinien chodzić, żeby rehabilitować tą łapkę. Operacja była kilka miesięcy temu. Ten pies miał być uśpiony, ale udało nam się go uratować, jednak powinien trafić do domu, wtedy spacery i ruch polepszyły by stan tej łapki. On kulej na tę łapę ale podpiera się nią. Murzyn ma ponad 2 lata, jest bardzo łagodny i straszny przytulak. Łatka i Murzyn są na naszej stronie internetowej [url]www.schronisko.radom.pl[/url]. Łatka ma 7-8 lat. Narobiłaś nam nadziei, że może któryś zapadnie Ci w serce. Trzymam kciuki, ale w głębi serca, myślę, że Murzyn ma małe szanse na dom, chyba że odnajdzie go miłośnik zwierząt, ktoś taki jak Ty.
  10. Aniu, czy Rudi jest na ogłoszeniach? Trzeba mu szukać domku, tak długo już czeka....:-(
  11. Tula umieściła Sarę na kilku ogłoszeniach, dziwne, że taka cisza. Ponawiam do oferty. Utknęła ta Sara niesamowicie.
  12. Nie wolno straszyć kotów, żadnych straszaków.... Lunka....jeśli polubisz koty, może zwiększy się twoja szansa na domek.
  13. Sytuacja jest niemal dramatyczna, oszczędzę szczegółów, jeśli sunia nie znajdzie szybko domku, chyba trafi do schroniska...
  14. Tak, Łateczka jest nadal w schronisku w Radomiu, już rok, wygląda kwitnąco, jest grubasek z błyszczącą sierścią. Nadal czeka na swojego człowieka.:shake:
  15. Boże, dzięki, że wszystko jest na dobrej drodze..
  16. Aniu 2 miesiące to długo, niech lecą te ogłoszenia, może trafi się ktoś szybciej.
  17. Beata robi nam niespodzianki, bardzo bardzo miłe. Jestem szczęśliwa jak widzę Bertę taką szczęśliwą. Wiemy jaka była załamana. Super psiaczki .... Nigdy nam dość...
  18. Z anonsów radiomskich zgłaszali się jacyś niepoważni ludzie. Żadna oferta nie była godna uwagi.
  19. To sunia dla miłośnika zwierząt, mam nadzieję, że w końcu ktoś ją dojrzy.
  20. No tak, żeby wszyscy lekarze tacy byli.... Dzięki Gallegro, zaraz sprawdzę aukcje na rzecz Juranda.
  21. Możecie zmienić ten smutny banerek o Sarze.
  22. Bałam się, że zrezygnuje, ale mimo wszystko nie zniechęciła się. Gallegro napisz, jak tylko go zabierze. Chcemu być w kontakcie z p.Agnieszką. Jak się czuje Jurand po operacji?
  23. U Dorki siostry będzie miała raj, bądźcie spokojne. Ona dopiero teraz pozna świat.
  24. Hurra....Sarunia w domku!:multi: :multi: :multi:
  25. Kto pokocha ślicznotkę z pięknymi uszkami..... :shake:
×
×
  • Create New...