-
Posts
5234 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by red
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Wczoraj Edna wyglądała dobrze, z Saharą gorzej, jest smutna. Nie chce nic rokować, zobaczymy. -
Radom-kochany Jurand-wygrał życie, odszedł za TM w swoim domu.
red replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Upłynęło trochę czasu i ciężkiej pracy Gallegro. Jak tam Jurand ? -
Kama-sunieczka red-odeszła za Tęczowy Most
red replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Minął tydzień, a boli coraz bardziej:-( Pełno nas, a jakoby nikogo nie było..... -
Malutka Lalka z Radomia-w domu tymczasowym,szuka domku na stałe
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Laleczka przebywa obecnie w pomieszczeniu biurowym u koleżanki, jest karmiona i wyprowadzana. W naszym mieście z anonsów, odzywają się jacyś niepoważni ludzie, tragedia. -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
[quote name='LALUNA']Chyba nie do końca tak było pięknie, bo wzroku nie dało sie uratować mimo operacji u swietnego lekarza. Laluna, jest pięknie....choć mogło być piękniej.... Nikt nie dawał gwarancji na odzyskanie wzroku, ale podjęliśmy tę próbę. Co to zmienia, nie rozumiem Cię. Ten pies żyje i jest szczęśliwy, więc taki wyrok nie miał żadnego uzasadnienia. Ale to tylko dygresja do Twojej wypowiedzi, bo jak zwykle Cię nie rozumiem. -
Kama-sunieczka red-odeszła za Tęczowy Most
red replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak bym chciała Cię przytulić Kamusiu....już nic Cię nie boli:-( -
Malutka Lalka z Radomia-w domu tymczasowym,szuka domku na stałe
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Laleczko hopaj na pierwszą stronkę. -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
W Radomiu nie ma szpitala, ani całodobowej lecznicy dla zwierząt. Miałam ostatnio chorą sunię i doświadczyłam braku wszystkiego, diagnostyki, pomocy późnym wieczorem, fachowości itd itp...... W naszym mieście jest fatalnie, niestety. -
Radom-kochany Jurand-wygrał życie, odszedł za TM w swoim domu.
red replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chyba czuł się przy Tobie bezpiecznie, mimo szczekania obok psów. A czy z Twoimi jest już lepiej, chciałabym, żeby się tolerowały....Kochany psiaczek, dobrze, że żyje, że jeszcze może cieszyc się życiem. -
Sara-śliczna,sznaucerkowata czarnulka-dzięki cioci Neris nareszcie ma domek
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
W poniedziałek ukaże się ogłoszenie w Ofercie warszawskiej, może....w końcu. -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Niestety, u nas szczeniaki chorują, jeśli nie były zaszczepione. Ednusia schudła, jest razem z drugim pieskiem, który też kaszle. Edna nie wygląda na zdrową, ale może.... -
Kama-sunieczka red-odeszła za Tęczowy Most
red replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ania ma rację z tym szczepieniem. Szukajmy jej raczej domku:shake: -
Radom-kochany Jurand-wygrał życie, odszedł za TM w swoim domu.
red replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co do kasy na Kajtka, Ty najlepiej wiesz jak to załatwić na AFN (chyba dobrze napisałam). -
Radom-kochany Jurand-wygrał życie, odszedł za TM w swoim domu.
red replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:multi: :multi: :multi: Widzisz Gallegro, tak wygląda pies do uśpienia....Bardzo mnie cieszy, że jest nadzieja na dogadanie się psiaków. Myślę, że przywiązał się do Ciebie i przeżyłby szok zmieniając domek. Jesteś wspaniałym człowiekiem, zająłeś się nim od początku do końca, on też o tym wie. Trzymam kciuki za dalsze postępy. -
Aniu ponawiaj ogłoszenia gdzie się da, on tak długo już czeka.
-
Kama-sunieczka red-odeszła za Tęczowy Most
red replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wybacz mi kochanie, że najpierw oddałam Cię w nieodpowiednie ręce szukając pomocy. Zadałam Ci niepotrzebnie tyle bólu...:-:-( :-( Ty mi wybaczysz, ale ja sobie nie potrafię.....Tęsknię ... -
Radom-kochany Jurand-wygrał życie, odszedł za TM w swoim domu.
red replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymamy kciuki za kajtusia, oby zabieg się udał. Co u Juranda? -
Malutka Lalka z Radomia-w domu tymczasowym,szuka domku na stałe
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Jeśli ktoś szuka małej suni, to właśnie jest...... -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Dzięki Wam za wszystko, wiem od Ani że Edna może być średnim pieskiem. Jutro będę w schronisku, to ją obejrzę. -
Kama-sunieczka red-odeszła za Tęczowy Most
red replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj są walentynki...bez Ciebie. Odeszłaś wczoraj.....:-( bardzo Cię kocham Kamusiu.... -
Nie mam niechęci do ludzi, którzy pomagają zwierzętom, ale miejmy do siebie więcej zaufania, bo mamy wspólny cel. To nas oskarżono, że przerosła nas ta sytuacja, więc cos z tym psem zrobiłyśmy. Na pewno zrobiłybyśmy maximum dla niego, ale nie zdążyłyśmy - nie wierzysz, że odszedł na parwo, trudno. Dajmy mu już spokój, jak widac są też takie przypadki gdzie indziej, możemy je pośledzić. O wszystkich genetycznych wadach byłyśmy poinformowane, ale lekarz, o którego pytasz, naprawdę nic szczególnego by nie powiedział, niewiele zdążył z tym psiakiem podziałać. A Kapi, wiem, że ma fajny domek, mieszka z panem i jego starszą matką na parterze w bloku, śpi na łóżku i ma się dobrze. Jest agresywna do ludzi, musi chodzić na smyczy. Naprawdę nie masz powodów, żeby nam nie ufać, wiedząc, że bardzo kochamy zwierzaki i często narażamy się, żeby je ratować. Mimo wszystko, zachęcam do współpracy, wspólnymi siłami można zrobić więcej.