-
Posts
5234 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by red
-
Lunka z Radomia-zasiedziała się w DT... zostaje u mnie na zawsze.
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ania, kiedy sterylka naszej panienki? -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, że nie zajrzałam tu od kilku dni, miałam ciężko chorą suczkę. Nie wiem, czy Edna jest jeszcze w schronisku, sperawdzimy i wtedy będziemy działać co do szczepienia. Nie wiem jaki jest jej aktualny stan, czy jest zdrowa. Postaramy się to ustalić. Może uda się małą uratować. -
Przykro mi, że nic do Ciebie nie dociera...... a w schronisku jest jeszcze ponad 400 zwierząt do leczenia.... zapewne jest co robić. Jest kundelek, który też chętnie pojechałby do wybitnego specjalisty..... I nie zarzucaj nam, że uśmierciłyśmy tego psa, my nie uśmiercamy my ratujemy! Nie oczekuj dalszego dialogu, bo zacznę postrzegać w tym prowokację. Życzę sukcesów w ratowaniu zwierząt, wiem że blisko Wrocławia potrzebują pomocy psy z Ligoty - i to bardzo.
-
Na początku wątku przeczytałam, że pies był podrzucony na posesję do jednego z radomskich lekarzy. Chyba, że to nieprawda. Jest to forma pozbycia się psa, czy na ulicę czy posesję, ale jednak..... Na poczatku wątku autorka błagała, żeby go zabrać, bo żadne schronisko nie zapewni mu właściwych warunków. Został więc adoptowany. A gdzie był dalej leczony i jak, to już sprawa adoptującego i zarówno w tym jak i innym przypadku wcale nie musi się tłumaczyć wszystkim zainteresowanym z każdego dnia. Proponuję zakończyć tę dyskusję, która do niczego nie prowadzi. Jeśli to możliwe, prosimy o namiary właściciela.
-
Radom-kochany Jurand-wygrał życie, odszedł za TM w swoim domu.
red replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gallegro, Jurand traktuje Cię jak swojego pana. Pewnie jest szczęśliwy.Trochę boję się tej ewentualnej adopcji przez p.Agnieszkę. Cieszę się, że jest zdrowym mimo wieku pieskiem i żyje i to dobrze sobie żyje. :multi: -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Edna jest tak atrakcyjną suczką.... szkoda, że tak długo jest w schronisku, ma króciutką sierść i pewnie nie jest jej zbyt ciepło. -
A ja mam coraz więcej pytań, bo udało mi się dotrzeć do osoby, która znała tego psiaka zanim został porzucony. Skoro jest ktoś, kto znał tego psiaka, to pewnie znał i właściciela. Porzucanie psa jest przestępstwem. Prosimy o dane właściciela, złożymy doniesienie jako organizacja ochrony zwierząt. Myślę, że nie będzie problemu z ustaleniem danych właściciela.
-
Malutka Lalka z Radomia-w domu tymczasowym,szuka domku na stałe
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Lalka jest maleńka, bardzo pocieszna, cieszy się całą sobą na powitanko, a przy tym jest bardzo grzeczna, nie ma z nią żadnych problemów. To gotowiec..... -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Niestety, może........................... -
Niestety, objawy parwo pojawiły się później, wcześniej tylko było w gardle dużo ropy. Wszystko działo się bardzo szybko. Wiedząc, że mały był w schronisku poprosiłyśmy o podanie surowicy. Niestety chyba było już za późno. Mały był pod fachową opieką, nigdzie nie miałby lepiej. Stało się...... Zresztą , który zabrany ze schroniska szczeniak przeżył ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? To pojedyńcze przypadki.
-
Malutka Lalka z Radomia-w domu tymczasowym,szuka domku na stałe
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
:-( :-( :-( Szukamy dalej..... -
Staruszka Busia oddana z adopcji-już za TM.Zegnaj sunieczko.
red replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Muffel, nie wiem kiedy ona miała cieczkę, Dorka też. Nie dawała żadnych oznak. Pozdrowionka dla Was.. -
Radom-kochany Jurand-wygrał życie, odszedł za TM w swoim domu.
red replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gallegro ja też wygrałam Kubek na bazarku i wpłaciłam na AFR 30 zł. Nie wiem co z tą wpłatą. -
Malutka Lalka z Radomia-w domu tymczasowym,szuka domku na stałe
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Boże, nie wiem z kim mamy się kontaktować. Napisałam do autorki wątku Agusizet na pw. Prosimy o namiary do Pani zainteresowanej. -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Maleńki, trzymaj się.... Może ktoś Cię wypatrzy... -
Radom-kochany Jurand-wygrał życie, odszedł za TM w swoim domu.
red replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki za informacje. Buziaki dla Juranda i ....Ciebie. Trzymamy kciuki. Może jakieś zdjęcia udałoby się zrobić Jurandowi, Jak jego oczka, czy są takie same. -
Radom-kochany Jurand-wygrał życie, odszedł za TM w swoim domu.
red replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie było mnie i nie zaglądałam na dogo. Tomku, to naprawdę super pies, myślę, że z takim charakterem znajdzie dom. Czy masz takst na allegro? Nawet nie wiesz jak bardzo jesteśmy Ci wdzięczne, że tak się nim zająłeś, w końcu to nasz problem. Wierzę, że znajdzie kochający domek...A najlepiej, jakby Twoje urwisy go polubiły....:roll: -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Edna tak chce kogoś pokochać.....:shake: -
Smutny Teo z Radomia-teraz juz radosny Boryna-juz w nowym domku!!!
red replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Nic tak nie cieszy, jak dobre miejsce, dobry domek...co by z nim było do tej pory w schronisku....Dzięki za aktualności. -
Radom-kochany Jurand-wygrał życie, odszedł za TM w swoim domu.
red replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W takim razie trzymam kciuki jeszcze mocniej, coby Twoje psiaczki okazały się łaskawymi dla Juranda. Najbardziej byłabym spokojna o jego los, jakby został pod Twoją opieką:roll: Masz naprawdę wielkie serce.... -
Wegunia-zyla cichutko i cichutko odeszla
red replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Często o niej myślę, a to już rok:-( :-( :-(