Lenka jest po sterylce, wszystko jest ok. Jest bardzo porządną sunią, jej posłanko jest zawsze w należytym porządku, nie gryzie, nie niszczy a jej nieodłącznym przyjacielem jest maskotka jeżyk, to niesamowite, że tak uwielbia tę zabawkę, pewnie pierwszą w życiu. Czekamy na powodzenie ogłoszeń w gazetach. Uściski dla Lenki i dla Was kochane dziewczyny za opiekę nad Lenką.Trzymam kciuki, żeby znalazła wspaniały dom.