Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='magdabroy']I tak mało :eviltong:[/QUOTE]Tobie Madziu zawsze malo... biedny ten Twoj Bogdan :evil_lol: (*) :evil_lol: [quote name='Ptysiak'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0434.jpg[/URL] słodko :loveu::loveu::loveu: Mam nadzieję, że uda się nam spotkać :) Po cichu liczę też na to, że poznam Małą osobiście :oops: Jest cudna :loveu: Tylko boje się tego focenia nawet z ustawionym aparatem ale jakoś przeżyję :evil_lol:[/QUOTE]To pojedziesz po nia ze mna jesli bedziesz miala czas i checi :grins: W koncu o maly wlos nie wyladowala u Ciebie :loveu: I wiesz ze jestem coraz bardziej przekonana ze tym razem uda sie was odwiedzic? Intuicja :evil_lol:
  2. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-xEHPPEye9r4/UFHhqwhs03I/AAAAAAAAHcY/j58qKAC2MKk/s640/DSC_2912.jpg[/url] O prosze, Bella w siodmym niebie :evil_lol: [quote name='magdabroy']Dawaj mi tu Lostka :mad:[/QUOTE] A ta tylko wszedzie pala straszy :evil_lol:
  3. Ile fotek :loveu: Co do karmy to widze ze to jakies niemieckie puchy :) Poszukamy ich w zoologach skoro tak jej smakuja :) Im wiecej czytam o tym ze mala nie szczeka tym wiekszy banan rosnie mi na twarzy, trafilismy w dziesiatke :D Co do parapetow to u cioci sa niskie :cool3: I szerokie :cool3: Z widokiem na ulice :cool3: I sa tam kwiatki :watpliwy: Cos wymyslimy :evil_lol:
  4. [quote name='Vilena']Ile tutaj jest cudownych foteczek!!! :D Najbardziej podobają mi się kocie! [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0226.jpg[/URL] PIĘKNA!!! :loveu: KRÓLEWNA!!! :loveu:[/QUOTE] Czesc Paulinko :loveu: [quote name='magdabroy']Dawaj więcej Miziastej :loveu:[/QUOTE] Nie mam juuuz... na poprzednich stronach jest jej od cholery :D
  5. O hahaha, a pisalam na innym watku ze Marzena moglaby sie ta bida zajac :evil_lol: Wykrakalam :D
  6. Dzien dobry Madziu :) Mam nadzieje ze ta dzisiejsza nieobecnosc nie jest zwiazana ze zdrowkiem malenstwa. Nie pozwalany chorutkac :x Buzaki dla was :calus:
  7. Ciapu Ciapu :kciuki: Z wyprowadzaniem dasz rade, wierze w was ;)
  8. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0407.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0423.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0425.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0427.jpg[/IMG] I Figowa ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0434.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0390.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0391.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0395.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0403.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0404.jpg[/IMG]
  10. Mowisz masz :D [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0344.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0346.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0353.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0363.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0369.jpg[/IMG]
  11. O, fotka! Nie wierze :evil_lol: Ja ostatnio myslalam ze zejde na zawal jak cala noc nie spalam po imprezie, a rano wydoilam calego RedBulla. A ja kawy i bulli pic nie moge bo mnie "czepie" :D I mnie tak w klatce cisnelo ze chcialam zemrzec tu i teraz byle nie bolalo :placz: Zdrowka :calus:
  12. Witajcie ;) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-hT_KwV3Fbvg/UFBe32TMSnI/AAAAAAAAEec/qRlCoEDHncs/s653/IMG_0004.JPG[/url] Ojjj jaka slodziachna minkaaaa :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Cizty0QQV8o/UFBfHXAgFhI/AAAAAAAAEfs/rxSPtxqpv10/s653/IMG_0027.JPG[/url] Co ja widze, najlepsi kumple normalnie :evil_lol::evil_lol: Co do dzisiejszego pawia to moze wino mu zaszkodzilo :evil_lol: Powiem wam, ze zycie jest piekniejsze odkad mam 30 postow na stronie :evil_lol:
  13. O, miniaturowy poczwarek :evil_lol:
  14. W Katowicach mieszka pelno dogomaniakow ;) My mamy gorzej :lol:
  15. Witamy sie :) Jeszcze tylko 2 dni i w niedziele odbieramy mala :multi: Jutro wybiore sie zrobic czekoladowe zakupy :D Istar skoro nie masz na chwile obecna psiego podopiecznego to moze dalmatka z waszego schronu obejmiesz opieka? :oops: Psiak zupelnie sobie tam nie radzi :(
  16. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0318.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0321.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0327.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0335.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0336.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0270.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0280.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0304.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0314.jpg[/IMG]
  18. Fotki mam tylko kocie, moga byc? :lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0242.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0246.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0252.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0261.jpg[/IMG]
  19. Gdyby psiak dostal swojego opiekuna to byloby cudnie :) Znajdzcie mu kogos dziewczyny :kciuki:
  20. Witajcie :multi: Przed chwilka wrocilismy z rowerku, w ostatniej chwili udalo nam sie uciec przed deszczem :scared: Dzis przysla do mnie plyta Happysad - Cieplo/Zimno :multi: Wlasnie przesluchuje i wczuwam sie w muzyke :evil_lol: Jest kilka kawalkow ktore naprawde przyjemnie sie slucha :) [quote name='magdabroy']Zawsze możesz zmienić płeć :diabloti: Tylko nie wiem czy Twój tż będzie zadowolony :evil_lol:[/QUOTE]Wlasciwie to ja cale zycie mowilam ze wolalabym byc chlopcem :evil_lol: Jak kolezanki bawily sie lalkami ja kopalam pilke na boisku, gdy zaczal sie okres malowania paznokci i ogladania sie za chlopcami to ja dalej kopalam pilke, bilam sie z kolegami i jezdzilam na rolkach :D Podobnie bylo w liceum :oops: Wszyscy na impreze a ja po powrocie z rolek siedzialam przed TV i ogladalam mecze Barcelony :diabloti: Dopiero ostatnie lata zaczelam czuc ze moze jednak pasowaloby czasami wygladac jak kobieta i... o dziwo polubilam to ;) Ale dziecinstwo wolalabym spedzic jako chlopak to pewne :evil_lol: Przyjde kiedys, stane przed TZtem i powiem "pamietasz jak mowiles ze bedziesz mnie kochal bez wzgledu na wszystko?" :evil_lol: [quote name='Ty$ka']Opłacało się upomnieć - klekają przede mną :evil_lol: Chętnie :eviltong:[/QUOTE]Nie przyzwyczajaj sie :evil_lol: Plastry na podrapania dolaczyc do zestawu? :D [quote name='junoo']No Aron nie był czarno biały, tylko płowy :) Urodził sie koloru rodzynek, na "starość" miał być koloru brudnego srebra... i ma takie tylko uszy i kark xD Miał już okres, że był śnieżnobiały, a obecnie wpada w rudy :evil_lol: Pies kameleon xD Ogoliłaś mu brodę!? Jak mogłaś! Biedny Marcel :( Myślę, że to bardzo odbiło się na jego psychice :( ( ;) )[/QUOTE]To ma tez swoje plusy, bo moj pies jest caly czas taki sam, a Ty co pore roku masz nowego :evil_lol: WIesz jemu nic nie jest w stanie odbic sie juz na psychice.... to tak glupi pies... :lol: Musialabys go kiedys poznac by sie przekonac :lol: [quote name='Nath'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0167-1.jpg[/URL] 'Mmmm cześć Mała' :cool3:[/QUOTE]Witamy ;) [quote name='Ptysiak']Ja nie wiem co z tych fotek będzie jak Ja będę robiła ale okej :evil_lol:[/QUOTE] Oj dostaniesz do rak aparat ustawiony, bedziesz tylko cykac :evil_lol:
  21. Po obejrzeniu filmiku dochodze do wniosku ze Rudis powinien miec kolezanke gabarytowo do siebie podobna bo nie ma sie bidul z kim bawic :evil_lol: Filmik ladnie nagrany :cool3:
  22. Sunia przyjedzie do nas, a konkretniej do cioci i jej trojki dzieci. Ja dzialalam kiedys jako DT dla dalmatynczykow, nie oddalabym psa w miejsce niepewne. Nie wrzucajcie prosze wszystkich adopcji niemieckich do jednego worka.
  23. Istar, wlasnie przeczytalam na katowickim watku, ze Twoj podopieczny Punto znalazl dom! Gratulacje! :) :multi:
  24. W schronisku w Katowicach przebywa pies w typie. Jest piekny. Niestety bardzo ciezko znosi pobyt tam, wygryza sobie lapki.... Opis ze strony schroniska [img]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/310399_441963799187221_238868471_n.jpg[/img] Zdjecia skopiowane z watku katowickiego schroniska na dogomanii. [url=http://www.dogomania.pl/forum/threads/75461-Schronisko-w-Katowicach-POM%C3%93%C5%BBMY-IM-ZNALE%C5%B9%C4%86-DOMY-%21%21%21-Ruszy%C5%82-wolontariat%21?p=19661050#post19661050]LINK DO WATKU.[/url] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-yhCHul08YMM/UFDNyx1QfkI/AAAAAAAADIc/9P_Wm7JEnZ4/s640/Obraz%2520022.jpg[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Ei1-ONuOhjw/UFDNzcQlEPI/AAAAAAAADIg/soGh0P4MTII/s512/Obraz%2520023.jpg[/img]
  25. [B]Maciaszku[/B], zalozylam psu watek na forum [URL]http://forum.sosdalmatynczyki.pl/viewtopic.php?f=40&t=1598&sid=c20613b53927ba64b2faecc2ec530ada[/URL] Napisze tez o nim na dogo watku zbiorczym, ale nie wiem czy bedzie jakis odzew, dawno nie byl aktualizowany.
×
×
  • Create New...