-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
[quote name='g_o_n_i_a']A chcesz :cool1: ?? Oj Ty :calus: Oj Nerul, dla mnie najwazniejsza miloscia jest Aza i ja :loveu: A Pedzle ja doganiaja, depcza po pietach. Szczegolnie Master :loveu:[/quote]:diabloti::diabloti::diabloti: Ty wiesz na co się piszesz złotko? :diabloti:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[QUOTE]Fig to tylko okno xD[/QUOTE]Idz ty... nie wiesz co to piekno krowo :eviltong: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[url]http://images22.fotosik.pl/125/a5a89060c343e8c8.jpg[/url] Pikne :loveu: -
[quote name='g_o_n_i_a']Nie chcesz z wnuczka lepic pierogow to nie, laski bez :placz: A nie wspomnial Ci, ze to sie nawraca? :cool3:[/quote]A kto powiedziął że nie chce? :scared: :hmmmm: Musze go zapytać :placz: Goniu jeśli jestes złudzeniem to chcę żyć w tej wspaniałej chorobie do końca mej beznadziejnej egzystencji :loveu: [quote name='Nerul']Rudzielec jest moją miloscią:loveu::loveu::loveu: Jego mordka jest najladniejsza na swiecie- to taka milosc jak miedzy tobą i masterkiem :D[/quote]Nie dziwię Ci się :loveu:Jest co kochać :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Ja bym ją nazwala Honey *__*[/quote]Hah za słodkie :eviltong::eviltong: [quote name='g_o_n_i_a']Sio z tymi bejsbolami! :placz: :placz: Nie znalazly, za to Ed ma uraz na psychice i nie zdziwilabym sie gdybz mial ciaze urojona :evil_lol: :evil_lol: U mnie Ed wial, a Aza dobra Ciotunia sie opiekowala maluszkami :loveu: Ruda :loveu: Ja mialam Rudego :evil_lol: Ciekawe czy zostana jej takie oczka[/quote]Muchy ganiam :evil_lol::evil_lol: Biedny Edzio :placz::placz: Coś Ty najlepszego zrobiła Gosiu? Zabrałaś mu resztki jego męskości i jeszcze TO! :placz: Oczka zapewne będą rude/pomarańczowe jak u mamci :diabloti: [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]No bo Ala ma kota no nie? xD[/COLOR][/I][/quote]Ale jaka znow Ala do jasnej :evil_lol::evil_lol: [quote name='Nerul']Chodzi ci o niebieskie? Wątpie pootem kotkom sie robią inne zielone :D:D[/quote]Łaaaa zielone by były super :loveu::loveu: Ale wątpie :P -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Nerul, dawaj fotke. Jak skoncze zdjecia z Łagiewnik to mam swoje, Ilona mi robila z Mańkiem :loveu:[/quote]Będzie Gonia :loveu::loveu: Będzie Gonia... :loveu::loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Nerul']Figa dla mnie bedzie zoo i juz xD Zazdroszcze rudego kicia- a to jest on czy ona wogóle :P?[/quote]Ona, zostaje jednak RUDA :cool3: -
[quote name='g_o_n_i_a']Babuniu :loveu: I bedziemy razem pierożki lepic :loveu: :evil_lol: Ja w ogole jestem urojona :p [/quote]:mdleje: To może ja jednak.. ten.. :lol::lol: :hmmmm: Jesteś zjawą? Moim wymysłem? Kurde! A psychiatra mówił że juz skończyłam z wymyslonymi przyjaciółmi :placz:
-
Tym to dobrze :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='g_o_n_i_a']Ja mam adres :diabloti: [/quote]Nie zrobisz tego :mad::mad: [quote] Łojejcia :loveu: A Dziewuszka jaka zadowolona :razz: U mnie bylo podobnie z Edkiem i malymi kotuchami. Natomiast byla jedna rzecz, ktorej Ed nie tolerowal. Maluchy byly podrzutkami zbyt wczesnie odlączonymi od matki. Ed sie bardzo stresowal gdy maluchy łapkami mu brzuszek ugniatały szukajac cycusia i mlecka [/quote]Hahah biedny Edzio :diabloti: Mam nadzieję że nie znalazły... :roflt: Sprawa ma sie teraz tak - mała łobuzuje a 'stare' starają trzymać się od niej z daleka, Figa to nawet przebywać w jednym pomieszczeniu z małą nie chce, o Kubie nie wspomnę bo od rana go nie widziałam :lol: [quote] Figa jaka deliktana.. A mała jakie ma sliczne oczka [/quote]Niebieskie :loveu: [quote name='Nerul']Figa co tutaj sie dzieje O.o Jeszcze koty?! Boze Zoo masz w domu xD[/quote]Ta zoo :diabloti: [quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]Sylwia ma kota xP ODGAPIŁAŚ OD ALI!!! :mad: [/COLOR][/I][/quote]Ali? Jakiej Ali? :hmmmm: [quote name='Nerul']Ona ma zoo nie koty tylko totalne zoo xD zazdroszcze ja mam chomika :P[/quote]2 koty i pies... ja cie!! ZOO!! :diabloti: [quote name='Cambel'] Jeej :loveu: Jakie maleństwo :loveu: Kocham takie koty Zazdroszczę tylu zwierząt, ja narazie mam tylko chomika, i rybę :roll: Ale niedługo psa :cool3:[/quote]Będziesz miaa ZOO! :evil_lol::evil_lol: [quote name='fidelek2'] A cóż to takiego Duecik wtryniał że taki brudny jest? :loveu:[/quote]Ubabrał się w czymś, dopiero na zdjęciach to zauważyłysmy :roll::lol: [quote] Wygląda jakby chciał ją pożreć...:p[/quote]Bo tak było w istocie :diabloti: [quote] Straaaaaszne!!! Jaka agresywna...:diabloti: taka dostojna dama z Niej a tu czyżby pokazała swe prawdziwe oblicze...? [/quote]Ona już pod koniec miała go dośc :diabloti: I gdy tylko się zbliżał to obnażała zęby i mchała ostrzegawczo łbeb i własnie to złapałam na zdjęciu :evil_lol: [quote] Rude mięciutkie maleństwo :loveu: A przy Fidze wygląda jak taka mała kruszynka, taka kropeczka :loveu: Jest chyba nawet mniejsza niż głowa Figowej, prawda?[/quote]Spokojnie mogłaby siedzieć na łebku Fidze [dyby ta nie brała nóg za pas gdy kota widzi] :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Tak, nadrobić :loveu: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']Ja znam Dogomaniacką Pysię :eviltong: Babcia mi nic nie dala na Dzien Dziecka, o :placz:[/quote]Spokojnie :diabloti: To się da jeszcze nadrobić. A życzenia były :mad: Fotki :loveu: -
[quote name='g_o_n_i_a']Łaa :loveu: A mam, ale u Ilony nie bede zasmiecac o swoich planach :shiny: Bardzo :evil_lol: :evil_lol:[/quote]A gdziez indziej miałabym się zatrzymać jak nie u wnusi :diabloti: Pozasmiecamy sobie na gygy :cool3::cool3: Ona sobie coś uroiła :lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ale żeby Pysia nie znac :shake: Wstyd moje dziecko, wstyd :shake: -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a'] Szmoczek mial brudny pysio :shake:[/quote]Pysio to taki smok :mad: Reklam nie oglądasz? -
Przyłączając/wewalając sie z butami w rozmowę o śmiałości/niesmiałości to mogę powiedzieć że bije wszystkich na łeb, nie ma osoby bardziej wstydliwej :lol:
-
[quote name='Cambel']Właśnie, Figa... Miałaś się do mnie wprowadzić :mad: :cool3::cool3:[/quote]Do Goni :diabloti::loveu: [quote name='Cambel']Ale od Dąbrowskiego do Ciepłowniczej, to przez całe miasto muszę jechać :roll: Aneta, Figa to chyba trochę daleko ma.. :lol:[/quote]No od Dąbrowskiego kawałek masz, ale i to nie byłoby przeszkodą gdyby można było szybko ten odcinek pokonać, w Grodzisku to nie byłby problem [jedynie policja :evil_lol:], ale w rzeszowie.. po chodnikach.. nie zazdroszczę wam :diabloti: [quote name='g_o_n_i_a'] Ee, bierzmowanie to akurat najmniejsza atrakcja :eviltong: Hahahhah :evil_lol: :evil_lol:[/quote] A to masz jeszcze cos w planach w tym tyg? :evil_lol: No bardzo śmieszne :diabloti::diabloti::lol::lol:
-
[quote name='Nerul']Figa a co ty wolontariuszką chcesz tez byc? Miejmy nadzieje ze tak :D:D[/quote]:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Misio wrócił, ciekawe na jak długo :cool3: [QUOTE][IMG]http://images21.fotosik.pl/353/c0ce7ded12b77d54.jpg[/IMG][/QUOTE]O! Pysio!! :evil_lol: -
[quote name='Cambel']Ja lubię jeździć na rowerze, niestety narazie go nie posiadam :roll: Zostają tylko rolki :loveu: ...Ale trochę za daleko, żeby na nich jechac..[/quote]Daleko? Nie tyle daleko co droga nienajlepsza :eviltong: Bo odległość jest do pokonania :cool3:
-
[quote name='g_o_n_i_a']Ten tydzien odpada calkowicie przynajmniej dla mnie. Za duzo sie bedzie dzialo :loveu:[/quote]Bierzmowanie, prawda? :loveu::loveu:
-
[quote name='g_o_n_i_a']JAAAAAAAAAAA :multi:[/quote]No to ja już pakuję 'manatki' i jutro wsiadam w pociąg :loveu::loveu: Gaduły wstrętne :watpliwy:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Gaduły :x Wytaj Gosiu :evil_lol: Powiedziałam odkurzaczowi co o nim myslę i zamknęłam go tam gdzie powinien siedzieć cały czas :mad: Fotki piękne :loveu: -
Pancia :mad: Co ty sobie wyobrażasz wstawiając TE momenty z zyciaFidlaka? :mad: :evil_lol: A Łukaś to po prostu... :loveu:
-
Witamy weekendowo :multi: Makowe fotki mnie zwaliły z nóg, no po prostu bomba :loveu: [url]http://img248.imageshack.us/img248/9523/dsc04594qi8.jpg[/url] Cudna dziewczynka :loveu: A Figusiowa ma 57 cm w kłębie ;)