-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Mobilizacja przyszla :multi: :evil_lol: Ale macie peikna pogode :loveu:
-
Fuksiku.... <*>
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Zdam na pewno :) Nikkor :) -
Wiec czekam na te mobilizacje :diabloti: Dawaj fotki :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Czeesc ludziska :multi: [quote name='Onomato-Peja'][url]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3642.jpg[/url] a kot co się tak wylizał na szyi? Grzyba ma? :diabloti:[/QUOTE]Echh :shake: Ta to sie zawsze do czegos doczepi :diabloti: To zdjecie jeszcze z jesieni. Miziasta miala obrozke przeciw pchlom, a ze jej sie rozerwala to najpierw ja zszylam. Niestety nie pomoglo, wiec sklilam tasma :diabloti: [quote name='kalyna'] Marcel pewnie dostaje wszystko co chce z takimi oczkami :loveu: też wydaje mi się, że musisz zwiększyć przysłonę :) edit. jakie masz obiektywy?[/QUOTE] Juz sie znieczulilismy na tyle by nie zawsze mu ulegac :evil_lol: Poprobuje w najblizszym czasie z ta przyslona, bo gryzie mnie to troche :grins: Kita 18-105, tele 70-300 i stalke 50. -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ja kleilam dzis pierogi :loveu: Wiec niczego wiecej do szczescia mi nie trzeba :loveu: Tymoteusz do latwych nie nalezy co prawda, ale faceci sa uparci jak osly a moj TZ szczegolnie. Z reszta, mnie rowniez sie podoba :) -
MA DOM!!!!!!! nieaktualne! młoda 6 mies. suka BEAGLE
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Już w nowym domu
Ktos ja bezczelnie zostawil, nie bedzie jej szukal. ALe mozesz na wszelki wypadek podrukowac ogloszenia... Trzeba DT dla niej jesli sie znajdzie prawda? -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Placki :cool3: POdzielisz sie z nami? :) Moj TZ uparl sie ze jego syn musi miec na imie Tymoteusz ;) -
Niepotrzebnie sie rzucilyscie, dziewczyna nie wie o co chodzi. Piesek piekny, zeby wyrosl na zdrowego psiaka ;) Ale miejsce, w ktorym go kupilas nie jest hodowla. Plus - zaden szanujacy sie hodowca nie jezdzi sprzedawac psow na targu, to okropne...
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
U nas jest pieknie, wiec u was pewnie tez ;) Bierz aparat i cykaj fotki :) Witajcie :calus:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Z Figowa przerabialysmy ciaze urojone i wygladalo to bardzo podobnie, wiec moze to wlasnie to? A nie zauwazlas zeby nosila zabawki albo spala z nimi? Najczesciej sunie wybieraja w takich momentach pluszaki.
- 290 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nie chce nic obiecwac, bo nie wiem czy nie dostane napadu lenistwa ;) Poki co jestem zdeterminowana tu zagladac ;)
-
Oby to byly tylko robaki, Grafit ma juz zbyt duzy problem z brakiem domu by dokladac do tego jeszcze komplikacje ze zdrowiem. [B]agrazko[/B], odezwe sie, dziekuje. Pospamuje troche po pw, zbieramy deklaracje...
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3593.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3590.jpg[/IMG] Ech Figowa.. burak.. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3567.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/CSC_5403-1.jpg[/IMG] To jest menda... :loveu: I odmow takiemu :lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/CSC_5397-2.jpg[/IMG] I piosenka [video=youtube;KaNGwQp1RxM]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KaNGwQp1RxM[/video] Milego dnia! :calus: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3644.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3642.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3632.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3601.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3596.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Nie potrafie wam odmowic :grins: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8399.jpg[/IMG] Czy moze mi ktos podpowiedziec co mam robic, zeby nosek psa mi sie nie rozmazywal? Przeslone zmniejszyc? :hmmmm: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8383.jpg[/IMG] TUtaj to samo, nie mam pojecia :shake: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8347.jpg[/IMG] Tak miziasta spi :loveu: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3850.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_3676.jpg[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Lubię horrory, thrilery itp, ale fakt, że w tej chwili wolę takich rzeczy nie oglądać/czytać ;) Ok, wybaczam :glaszcze: Nigdy takiego określenia nie słyszałam, więc nie znałam jego znaczenia :oops:[/QUOTE] Teos zrezygnuje z bycia pilkarzem i zostanie seryjnym morderca :evil_lol: ALbo zostanie detektywem i bedzi tropil takich delikwentow :cool1: A Mikolaj jest nieziemski :loveu: U mojej znajomej tez sie urodzila pare dni temu malutka niunia :loveu: Juz sie nie moge doczekac odwiedzin u nich :oops: No to teraz bedziesz wiedziec ze rzyganie tecza to nic zlego :evil_lol: megagrin: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No przeciez dopiero dawalam :mad: Na 1410 sa :grins: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ja obecnie przerabiam Simona Becketa, ale on pisze o samych koszmarnych morderstwach, wiec odradzam w obecnej chwili :grins: Ale ze cooo...... ja nie mialam nic zlego na mysli :placz: Jesli chodzi o rzyganie tecza, to mowi sie tak w momencie kiedy czlowiek osiaga stan najwyzszego uniesienia :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Do mnie też :mad: Leć, bo Ci jeszcze go jakaś inna odbierze :evil_lol:[/QUOTE]Zanotowane :grins: Sprobowalaby... [IMG]http://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/160669/160669,1250153481,1/stock-photo-killer-woman-with-knife-35213377.jpg[/IMG] :evil_lol: [quote name='ania90']o kogo ja widze w swojej galerii;)[/QUOTE] Y... yyy... przywlaszczylas sobie nasza galerie? :evil_lol: Oooo musze koniecznie jutro zajrzec do Bobiego i do Ciebie Aniu :calus: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Hahahha a co jak kazdy mi tak napisze... :D :D :D Lece po TZcika na Sbahn, pa kociaki :calus: (moze pozniej jeszcze jakies fotki wrzuce) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Tez jestem zdania ze posiadanie jedynaka to krzywdzenie dziecka :mad: Sama mam trojke rodzenstwa i w zyciu nie chciclabym byc jedynaczka :)