-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0213-1.jpg[/URL] - ahh, ale seksowna z niej kobita :megagrin::megagrin: W jakim ona jest wieku? Mam wrażenie, że to wiem, a nie mogę sobie przypomnieć... :evil_lol: :oops: Wrzucam tylko te zdjęcia Mika, na których nie widać fałd tłuszczu... :cool3:[/QUOTE]Wredota zawsze szeksi byla :megagrin: [URL="http://ticker.7910.org/eng"][IMG]http://ticker.7910.org/as1cnYz0g001110MjI1amR8OTRqfEZpZ2EgbWEganUmIzM4MDs.gif[/IMG][/URL] To wrzuc tez takie na ktorym widac, proooosze :evil_lol: Bo nie wierze w to co piszesz :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91'] Dziękujęęęę! :loveu: Toć to sama skóra i kości :crazyeye: chyba jednak muszę Cię zgłosić :eviltong: (albo za dużo mojego grubego Mika się naoglądałam :oops: :D)[/QUOTE]Taaa no.... skora i kosci :roflt: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0213-1.jpg[/IMG] [quote name='monika&karol']Ona ma po prostu zgrabniutki tyłeczek :lol:[/QUOTE]Od tylu zeczywiscie wyglada zgrabnie :lol: [quote name='kamilka91']Dobra, teraz to już bardzo na poważnie biorę się za odchudzanie Miki :D[/QUOTE]Przeciez z Mik nie jest tak zle ;) -
[url]http://img535.imageshack.us/img535/527/dsc09452e.jpg[/url] Pieeeekna modreczka :loveu: No teraz jestem (prawie) w pelni usatysfakcjonowana :multi: :loveu:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91']Taak :D A jak tylko tata coś naprawia, czy ja dłubię przy rowerze, to pies zawsze patrzy. Wystarczy, że usłyszy że ktoś z nas skrzynkę z narzędziami rusza :D Nieno, to mój nie aż tak bardzo :lol: ahh, faceci... :D Dawaj mi jakiekolwiek aktualne zdjęcie Figowej, inaczej Cię zgłoszam do straży dla zwierząt :mad:[/QUOTE]A to skubana :D Uwazaj zeby sama sie do narzedzi nie dobrala :D Ech tn moj Tomek... ze skrajnosci w skrajnosc :shake: :evil_lol: No maaaasz... :watpliy: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0082.jpg[/IMG] -
Reszte? :D DAWAAAAAJ!!!! :mad:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='monika&karol']Nie wiem kogo tu podziwiać, tancerza czy aprobatę :diabloti: Oni tak mają, że okulary ledwo starczaja na jeden sezon :eviltong:[/QUOTE]Obu najlepiej :multi: :evil_lol: Sezon sie jeszcze nie zaczal, a on ma na sumieniu 2 pary :shake: Dodam ze pozbyl sie ich tego samego dnia! :evil_lol: Kolejnych nie zepsul, bo nie zdazyl jeszcze ich kupic :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Jak dziecko :evil_lol:[/QUOTE] Faceci to dzieci i nic na to nie poradzimy :shake: Ale przynajmniej nie da sie z nimi nudzic :multi: -
[URL]http://img521.imageshack.us/img521/8436/dsc09449s.jpg[/URL] Ajjj :loveu: Pewnie ze zadowolona :loveu:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Jak to przez przypadek? :crazyeye: To co on robił? :evil_lol:[/QUOTE] Na glowie mial bialy kapelusz, a na nim okulary.... Wyciagal rece przed szybe w dachu (dziecko :evil_lol:), a chwile pozniej pomyslal ze wystawi kapelusz... Ale zanim zdazylam powiedziec "okulary!", one odbijaly sie juz od asfaltu za nami... :lol: Szczescie ze nikt za nami nie jechal ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9854.jpg[/URL] pięknie Marcelek tańczy :loveu: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9909.jpg[/URL] a on się nie boi, że okulary spadną?[/QUOTE]:loveu: To jest wlasnie ciekawe. Potrafi robic salta i okulary sa cale. Godzine pozniej spadly mu z glowy w domu i sie rozpadly :evil_lol: A druga pare wyrzucil przez przypadek przez okno na autostradzie... :evil_lol: Rok temu ukradli mu na basenie.... ja juz mu powiedzialam ze okularow ode mnie nie dostanie :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91']Haha :D Mik była kimś w rodzaju 'złotej rączki' :D Uff... :) Cieszę się, że mój bardziej przyziemny jest :D Mów mi tu zaraz, co zrobiłaś z Figową?! :crazyeye:[/QUOTE]Rozpracowuje wszystko na czesci pierwsze? :D Te, no moj tez :D Bardzo przyziemny :D [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0212.jpg[/IMG] Naogladalo sie takie bajek..... :evil_lol: Nie wiem o czym mowisz :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9854.jpg[/URL] - z Marcelka to urodzony tancerz jest :cool3: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9909.jpg[/URL] - maatkoo :crazyeye: to wygląda strasznie, jakby miał zaraz spaść na głowę :lol: A gdzie Figowa? :mad:[/QUOTE]W poprzednim wcieleniu byl jakims tancerzem, to pewne :evil_lol: Spokoo, ja tez sie boje jak na to patrze :lol: Ale zawsze laduje na nogach :evil_lol: Figowa? Jaka Figowa :siara: -
Moje goopie tez sie wody balo. Teraz co prawda nadal szalu nie ma, ale po pileczke wchodzi :diabloti:
-
To niech Ci sie zechce :evil_lol:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9932.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9940.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9942.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9943.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9898.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9901.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9902.jpg[/IMG] Marcel swoje.... [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9904.jpg[/IMG] TZ swoje..... [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9909.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9883.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9884.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9888.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9891.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9899.jpg[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Fotki znad jeziorka. Ale z brzegu ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9851.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9853.jpg[/IMG] Cza cza CZA! :evil_lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9854.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9879.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9881.jpg[/IMG] -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
:: FiGa :: replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Gaja piekna jest :) Ten fakt byl mi nieznany, wybacz ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzis bylismy w lesie ;) A teraz leje :angryy: Jutro sprobujemy ;) -
Bajeczka pojedzie do DS po sterylce. A na sterylke srodkow brak :( Pomozcie podnosic i rozrelkamowac bazarek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228497-Zbieramy-na-Bajkow%C4%85-sterylk%C4%99%21-Pom%C3%B3%C5%BCcie%21-Do-rozdania-wirtualne-szczeniaczki-Do-26-06"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228497-Zbieramy-na-Bajkow%C4%85-sterylk%C4%99%21-Pom%C3%B3%C5%BCcie%21-Do-rozdania-wirtualne-szczeniaczki-Do-26-06[/URL]
- 196 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatyńczyki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6684.jpg[/url] Co w trawie piszczy... ;) Genialny ten ped w wode mmmmmmm :loveu: -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
:: FiGa :: replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Dostalam nr konta tego samego dnia i wyslalam pieniazki, dlatego tez dziwi mnie ze nie napisalas nic o otrzymaniu wplaty?