-
Posts
1496 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotka
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
jotka replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dimek do góry, żeby jak najwięcej ludzi widziało jaki utalentowany pies szuka domu! -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
jotka replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
No, niby nic, ale zawsze wiecej ludzi widzi i pamieta. Poza nami inni, nie dogomaniacy - tez czytają! -
Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne
jotka replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Psiaki z mojego rodzinnego miasta do góry! -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
jotka replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Podnosze psiula! Niech mu się poszczęści. -
Połamana Sunia - Havana Szuka Domu!!! ma dom!
jotka replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A ja zapytam, co u Agata. On też przeciez dokłada do ratowania suni swój komfort i codzienne mizianie co prawda nie przez docelowego, ale jednak przyjaznego człowieka. Agat pojechał do Krakowa tozowskim transportem po to, żeby wszystkie środki finansowe można było przeznaczyć na sunie. Agat też zasługuje na uwagę. Gdzie jest, jak musie tam wiedzie i czy chociaz raz na jakiś czas jest wymiziany? Kto to wie???:roll: -
:lol: Ja pierwszy raz, wiec nie wiem jak to jest z domkami. Czy kazdy zamawia osobno, czy będzie składanka. Bo ja przyjechałabym w dwie osoby + ewentualnie azylant pies, jesli do tego czasu domku nie znajdzie. I chciałabym mieszkać w domku. Ale nie wiem jak to ma być - patrz początek. Prosze więc pięknie o informacje.:lol:
-
Połamana Sunia - Havana Szuka Domu!!! ma dom!
jotka replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
szcepienia tylko łagodza przebieg choroby. -
Połamana Sunia - Havana Szuka Domu!!! ma dom!
jotka replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nazwałam go Agat, bo pies jak ma imie to bardziej istnieje. [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/5956/agat1nowy4fm.jpg[/IMG] to jest najlepsze zdjecie jakie udało sie zrobic. To białe na lewej łapce, to wenflon zaopatrzony. Dzisiaj Agat nie stawał na chorej łapce. Jutro pojedzie do weta na oględziny. Poza tym jest wesoły, poznaje mnie i mojego syna. Nie ukrywam, ze jezdzenie do niego trzy razy dziennie bez samochodu, jest trudne. Ale jak on sie cieszy!! Jest bardzo grzeczny i czysty. Ani razu nie załatwił sie w boksie, ani na podwórku. Wychodzi poza obreb posesji. -
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
jotka replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podnosze, chociaż kundelków niestety tak duzo, niech bedzie w czołówce znajdujacych domek. -
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
jotka replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kolejna ofiara ludzkiegobestialstwa, wciąz bezkarnego. Niestety o domki trudno. Najlepiej szukaj Pianko między znajomymi, znajomymi znajomych. -
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
jotka replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dom musi być bez innych psow, czy tylko chodzi o to żeby go nie gryzłY? I gdzie szukac przyzwoitego portretowego zdjęcia. Pytam, bo jak szukam teraz domów dla moich azylantow, to staram sie łapać kontakty na zaś. -
Max do gory! Szukaj domu! A swoja droga, po przeczytaniu aukci Andzi69 pomyslałam, że moze lepiej zeby to ona, jesli zechce prowadziła lub wspólprowadziła akcje ogłoszeniowa Maxa. Bez ujmy dla kogokolwiek, jestem pod wrazeniem ogłoszenia na allegro. Jest przemyślane, nic dodać nic ująć i widac z niego, że łachmyta nie ma czego tutaj szukac.
-
a gdzie konkretnie? bo mysle o tym samym!