Jump to content
Dogomania

jotka

Members
  • Posts

    1496
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotka

  1. Niestety tego uzytku nie wolno... a przydałby sie w wielu miejscach. Gałka do góry!
  2. Nie tylko na górze sa domki, ale na górze częściej.
  3. Dimek do góry, żeby jak najwięcej ludzi widziało jaki utalentowany pies szuka domu!
  4. No, niby nic, ale zawsze wiecej ludzi widzi i pamieta. Poza nami inni, nie dogomaniacy - tez czytają!
  5. Psiaki z mojego rodzinnego miasta do góry!
  6. Podnosze psiula! Niech mu się poszczęści.
  7. dziewczyny, zarobiłam na pilnowaniu psa po operacji (z nadania Leny) 50 zł. Przekażę Wam, zawsze to jeden marny klient mniej:evil_lol:
  8. Dlaczego nie pozwalają Wam wchodzić do boksow? Czy wasz wolontariat jest oficjalny?
  9. A ja zapytam, co u Agata. On też przeciez dokłada do ratowania suni swój komfort i codzienne mizianie co prawda nie przez docelowego, ale jednak przyjaznego człowieka. Agat pojechał do Krakowa tozowskim transportem po to, żeby wszystkie środki finansowe można było przeznaczyć na sunie. Agat też zasługuje na uwagę. Gdzie jest, jak musie tam wiedzie i czy chociaz raz na jakiś czas jest wymiziany? Kto to wie???:roll:
  10. :lol: Ja pierwszy raz, wiec nie wiem jak to jest z domkami. Czy kazdy zamawia osobno, czy będzie składanka. Bo ja przyjechałabym w dwie osoby + ewentualnie azylant pies, jesli do tego czasu domku nie znajdzie. I chciałabym mieszkać w domku. Ale nie wiem jak to ma być - patrz początek. Prosze więc pięknie o informacje.:lol:
  11. no, nie do konca odpadło, bo jeszcze nic nie zapłacone z wyjatkiem rtg z pierwszego dnia. Jutro dowiem sie ile naprawde trzeba zapłacić za hotel i ile za weta. Za hotel zapłacę sama, bo to góra 30zł. ale za weta, nie wiem ile policzy, pewnie niedrogo - to juz ze ściepki.
  12. szcepienia tylko łagodza przebieg choroby.
  13. Nazwałam go Agat, bo pies jak ma imie to bardziej istnieje. [IMG]http://img356.imageshack.us/img356/5956/agat1nowy4fm.jpg[/IMG] to jest najlepsze zdjecie jakie udało sie zrobic. To białe na lewej łapce, to wenflon zaopatrzony. Dzisiaj Agat nie stawał na chorej łapce. Jutro pojedzie do weta na oględziny. Poza tym jest wesoły, poznaje mnie i mojego syna. Nie ukrywam, ze jezdzenie do niego trzy razy dziennie bez samochodu, jest trudne. Ale jak on sie cieszy!! Jest bardzo grzeczny i czysty. Ani razu nie załatwił sie w boksie, ani na podwórku. Wychodzi poza obreb posesji.
  14. podnosze, chociaż kundelków niestety tak duzo, niech bedzie w czołówce znajdujacych domek.
  15. Z ikonki rozumiem, ze nie wiesz jak założyc nowy watek? Klikasz pod spisem wątków - nowy temat i zakładasz. A warto, bo w tej masie innych sunia zniknie.
  16. Kolejna ofiara ludzkiegobestialstwa, wciąz bezkarnego. Niestety o domki trudno. Najlepiej szukaj Pianko między znajomymi, znajomymi znajomych.
  17. Dom musi być bez innych psow, czy tylko chodzi o to żeby go nie gryzłY? I gdzie szukac przyzwoitego portretowego zdjęcia. Pytam, bo jak szukam teraz domów dla moich azylantow, to staram sie łapać kontakty na zaś.
  18. W Bytomiu są dwa piekne boksery. Moze któregos pan by wziął? Zdjęć nie mam, ale się postaramdo przyszłego wtorku
  19. Max do gory! Szukaj domu! A swoja droga, po przeczytaniu aukci Andzi69 pomyslałam, że moze lepiej zeby to ona, jesli zechce prowadziła lub wspólprowadziła akcje ogłoszeniowa Maxa. Bez ujmy dla kogokolwiek, jestem pod wrazeniem ogłoszenia na allegro. Jest przemyślane, nic dodać nic ująć i widac z niego, że łachmyta nie ma czego tutaj szukac.
  20. a gdzie konkretnie? bo mysle o tym samym!
  21. Oni na swojej stronie piszą, ze psa kupił od nich Jacek Pikuła. On ma teraz co prawda inne kłopoty, ale to uczciwy człowiek i warto go zapytać o tego psa i czy wogóle go kupił. Tak samo Antoni Piechniczek. Ja moge poszukac kontaktu z nimi
×
×
  • Create New...