-
Posts
8714 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dorothy
-
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
Dorothy replied to Folen's topic in Już w nowym domu
o rany:-( co sie dzieje?? -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
Dorothy replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
i co z nia, jak uklady w domku tymczasowym? -
Kraków - Staruszek Rudik juz w nowym, cudownym domku!!!!
Dorothy replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
no pieknie. Rudik, skandalicznie o Tobie zapominaja!!!:angryy: -
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
Dorothy replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Kretku....:-( maly psiaku. nie mozesz zginac.. a nuzeniec napewno nie zakazny?? Ale swiezb to chyba jednak zakazny.... -
Kochany Filipek odszedł za TM :( [*]
Dorothy replied to anouk92's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hihi no ten tego:oops: jak Farek jutro nie pożre podstawionego mu w celach testowych duzego psiego samca to przyjezdza do mnie na tymczas. A moze na dluzej, jesli nie zjedza sie z moimi.... ale NIE ZAPESZAJMY. -
Kochany Filipek odszedł za TM :( [*]
Dorothy replied to anouk92's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Narazie to Kąt czeka na Faraona.:loveu: (to znaczy teraz glownie na wyniki testu piatkowego Fart kontra inne psy:oops:) -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
Dorothy replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Kłapouchy do góry!!! -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
Dorothy replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
a czemu nie widac tych zdjec co przedtem byly, tylko pierwsze??:crazyeye: hmm aaa juz sa. cos mi sie zwiesilo. -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
Dorothy replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Jezu, biedak.rzeczywiscie dziura straszna na tej lopatce. Jakie to schronisko? zeby choc tymczas zalatwic:-( Jak on toleruje inne psy? -
[quote name='daisy']Chcialabym podkreslic, ze wet. [B]nie powiedzial[/B] , ze sunia jest chora na babeszjoze Cytuje: "Wet powiedział, że nie wiadomo czy nie jest chora na b.. cos tam, bo strasznie dużo miała kleszczy" a to jest ogromna roznica.[/quote] daisy my nie oskarzamy weta w schronie nie mniej jednak nie wierze ze oni w schronie sami z siebie zrobia jej stosowne (i nie tanie) badania krwi w tym kierunku. Dlatego warto by ta sprawe ruszyc, choc wiem, ze wiele psow odchodzi w schronach z powodu nie leczonej babesjozy, ta akurat sunia przeszla juz chyba wystarczajaco duzo przez czlowieka psychola, dajmy jej szanse....
-
[quote name='karina1002'] Wychudzona, można grać na żebrach. Skołtuniona, sierść brzydka, bylejaka. Zęby wszystkie, trochę zjedzone - na oko ok.7 lat. Wet powiedział, że nie wiadomo czy nie jest chora na b.. cos tam, bo strasznie dużo miała kleszczy. Je byle jak. Więc raczej się nie odbije, jeżeli nie będzie miała opieki. Nie mają warunków, żeby ją wsadzić właśnie w izolatkę. Jest na kwarantannie z prześliczną wczoraj przywiezioną [B]dalmatynką[/B] !!. po prostu jest sliczniutka !! Wolontariuszka jak pójdzie w sobotę to zrobi wywiad co ona zaś jest i dlaczego.[/quote] ta choroba to babesjoza. nieleczona powoduje smierc, a leczenie jest trudne dlugotrwale i polega na ciaglych kroplowkach, podawaniu mnostwa lekow a czasem przetaczaniu krwi, wiec lekcewazenie tej choroby to wyrok smierci. Moj pies omal nie odszedl na to. Wsadzanie do izolatki nic nie pomoze, no moze pomoze spokojniej umrzec. co do reszty... smutny opis. smutna, zniszczona zyciem, skoltuniona i brudna ofiara gwaltu.... chuda i wyglodzona. "raczej sie nie odbije.....":-( az mnie zaklulo w sercu z bolu. a obok piekna dalmatynka zajmijmy sie nia.:shake: dziewczyny moze jej jednak jakos pomozemy:-(
-
Parson terier 6 m-cy , slodki maluch MA WSPANIAŁY DOMEK!!!
Dorothy replied to Dorothy's topic in Już w nowym domu
Boze, serce mi sie rozplynelo jak maselko na patelni, jakie dwa slonczeka slodkie!!! Jak jemu tam dobrze, ogromnie sie ciesze ze tak sie zaprzyjaznil z Gatem, u mnie tak kochal Hoske, ale Hoska siedem razy wieksza od niego... :-( on potrzebowal psiego przyjaciela. Hoske lizal po pysku, lapki jej lizal, tulil sie, a ona sie z nim bawila ale widac bylo, ostroznie, zey nie nadepnac :razz: teraz ma kumpla w swoim rozmiarze i patrzcie jaki szczesliwy:loveu: ziekuje Wam za taki cudny domek dla niego....:calus: -
Tajga z Łodzi-cudem uratowana-za TM...
Dorothy replied to katya's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='israel'] A poprzedni weterynarz juz pewnie lezy w kaluzy krwi gdzies w bocznej uliczce ;) jeszcze nie bo sie nie dowiedzialam nazwiska...:mad: -
cudowny!!! moze by tak allegro? taki pieknis chyba szybko znajdzie domek!
-
Tajga z Łodzi-cudem uratowana-za TM...
Dorothy replied to katya's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bedziemy trzymac i myslec, oczywiscie ale mimo ze to mogl byc indywidualny przypadek, julia.zuzanna wyraznie pisala o innych wypadkach spapranych sterylek w schronie, wiec nie uwazam ze nalezy spuscic na to zaslone milczenia.:angryy: -
Tajga z Łodzi-cudem uratowana-za TM...
Dorothy replied to katya's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a moze to k... wa jakiś rzeźnik??? patologiczny kuba rozpruwacz??? nie mozemy tego tak zostawic bo bedzie dzialal dalej, psychopata!!!!:angryy: -
Tajga z Łodzi-cudem uratowana-za TM...
Dorothy replied to katya's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dopasc gnoja i zakrecic mu kranik z panstwowymi pieniedzmi za ktore pod pretekstem zabiegow wysyla suki w meczarniach na tamten swiat a potem dopasc gnoja po raz drugi prywatnie w ciemnej uliczce cos mu uciac i zaszyc rzadko dwoma szwami. moze nie powinnam tego tu pisac bo to pogrozki ale podajcie tylko na pw nazwisko....:angryy: -
Kochany Filipek odszedł za TM :( [*]
Dorothy replied to anouk92's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a jak z tymi innymi psami, konfliktowy jest? -
Kraków - Staruszek Rudik juz w nowym, cudownym domku!!!!
Dorothy replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
Rudiczku i znow nikt nie był u Ciebie, czy ciotki odwiedzily Cie wczoraj? Jak sie czujesz maluszku? -
Łęczyca- parka ON-ków z pseudohodowli- Dager i Elza mają domy
Dorothy replied to Imbirka's topic in Już w nowym domu
rozumiem ze najlepiej zeby wyszly razem... :-( biedaki..