Niewiele wiem :shake:
Psiaka poznałam wczoraj i wiem,że nie można go zostawić w takiej syt.w jakiej jest teraz.
Podobno miał jakieś ogłoszenia,ale to pewnie było w okolicach kwietnia,gdy paros założyła watek. Psiak od miesiąca siedzi sam zamknięty w baraku. Gdy się do niego wchodzi piszczy ze szczęścia, chce się bawić.. Serce pęka. Ile on tak wytrzyma? :shake: