-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz045-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz046-4.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza'] Aga to po jednym :beerchug:[/quote] Twoje zdrowie :laola:
-
[quote name='madziasto4']Ooo golasy :lol:[/quote] Ano tak :evil_lol: gołopupce
-
[quote name='Pegaza']Cze Aga:loveu: Fionka ma fajnista palemke:loveu: fajne masz doniczki na parapecie:p[/quote] Cze :loveu: Palemkę zamierzam troszkę przyciąć, po świętach :evil_lol: [quote name='tigrunia']Pozwól, że to przemyślę :roll:[/quote] Pozwalam :megagrin:
-
Piękna miłość...
-
[quote name='Mała Rita']ale golaski :cool3: Cze Aguś :loveu: Co tam slychac???? Gdzie te wieczory z piwkiem nasze :placz:[/quote] Ano cze czwartkowe :calus: [COLOR=paleturquoise]hihihi[/COLOR] [COLOR=black]Kiedyś się przytrafią, na pewno... [/COLOR][COLOR=paleturquoise]piwne spotkania[/COLOR]
-
[quote name='tigrunia']No z rozkręcaniem to na Ł poczekam - mniej roboty dla mnie :evil_lol: No dobra ide bo zaszło .. umyje balkonowe z dwóch stron a jak Ł przybędzie to od środka machne :cool1:[/quote] Tylko się nie spoć :roll: bo się jeszcze przeziębisz...
-
[url]http://i42.tinypic.com/efo0uo.jpg[/url] Słodkie brzusie w objęciach :cunao:
-
[quote name='tigrunia']Cze :loveu: No u mnie w nocy i nad ranem lało :roll: A raczej nocą jak do pracy wychodziłam :cool1: Teraz słońce daje a ja okna chciałam myć :roll:[/quote] I jeszcze rozkręcać?
-
[quote name='ewa2909']Cześć Aguś:multi: Widzę że pamnienki odpicowane.A pancia już gotowa na święta????????[/quote] Witaj Ewo :loveu: [COLOR=pink]przedświątecznie [/COLOR] Zawsze jestem gotowa do świętowania :evil_lol:
-
Tyż nic nie widzę :shake:
-
Cze Be :multi: Deszczyk kropi...
-
[quote name='tigrunia']No nie :mdleje: .. u Cie też trzeba się meldować ? :roll:[/quote] Jeśli tak sobie życzysz to proszę bardzo :evil_lol:
-
To za Ten Pierwszy Dzień HOP SIUP :drink1:
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz038-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz040-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz041-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz042-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz043-4.jpg[/IMG]
-
[quote name='***Paulina***'][URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz034-4.jpg[/URL] Jak fajnie krótko obcięta:loveu::loveu::loveu:[/quote] Cześć Paulinko :multi: Dziękujemy :buzi:
-
[quote name='laurin']Witaj Aguś:multi: Śliczne mają fryzurki golaskowe:loveu:[/quote] Cześć Aniu :loveu: Dziękujemy :calus:
-
[quote name='Pegaza']Capri bosko wyglada:evil_lol:ale net ją bardzo nudzi hehe [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz022-3.jpg[/URL] Fionka torebki pilnuje :lol:[/quote] Czeee :multi:
-
[quote name='tigrunia']Cze Agnes :loveu: Wszystkie fotki widziałam, wszystko doczytałam .. zmykam dalej :evil_lol:[/quote] Cze Be :loveu: Zaznaczyłam sobie, że spełniłaś obowiązek meldunkowy :evil_lol:
-
[COLOR=PaleTurquoise]Jakby co to T wałkiem potraktuj[/COLOR] :-x Ja to bym chciała kawałek ciasta :evil_lol: Niki zadowolona z imprezy? Pozdrowienia od ciotki dla Szanownej Jubilatki :Rose:
-
Nie podoba mi się to odłączenie od internetu :shake: oj buu