-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
180cm się nada, wydłużyć czy skrócić? [COLOR=PaleTurquoise](jeszcze zależy co...)[/COLOR]
-
Ogonek - tak ten trzeci (w czasie snu uchwycony) :evil_lol: Zapachem trafiłaś idealnie :roll:
-
Ślepam jakaś :oops: które pytanie? [COLOR=PaleTurquoise]buu [COLOR=Black]Depilacja w zestawie, rycerz waleczny i nowoczesny[/COLOR] [/COLOR]
-
Niech tak będzie, w końcu prawdziwy rycerz się nie męczy i nie poci, będzie idealnie. [COLOR=PaleTurquoise](teraz leeeje, ułłłaaa)[/COLOR]
-
Dobrze Anusia, dobrze !!! Bardzo ładnie ci to wychodzi, masz wrodzony talent.
-
A jak sobie życzysz? [COLOR=PaleTurquoise](u mnie niebo wali piorunami bum bum bum)[/COLOR]
-
... to Ty tak [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstinky.gif[/IMG] a wtedy ... w ostatniej chwili rycerz-ratownik wpadnie i osuniesz mu się w silne ramiona lekko zemdlona... ach
-
To ja sobie podrinkuję [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSmartini.gif[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']A ja z szkoku :mdleje:[/quote] Anusia nie mdlej... oj oj już wysyłam przystojnego ratownika...
-
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG] zeszłam ze śmiechu...
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/32/d616919c79434713.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/32/7b6efaa251907157.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/32/cf6978b3679d4e7f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='koregra']Ago ty szpiegu:mad: . Ja tu myślałam że mnie ładnie poprosicie o pokazanie a tu co:angryy: Mi też się różowy bardziej podoba :multi:[/quote] Czasami sobie oglądam te małe dzieła sztuki :roll: i przez przypadek dziś wypatrzyłam bannerki Corinki :evil_lol: [B][COLOR=Magenta]Różowy[/COLOR][/B] :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Eeeee ze byc moze na pysk? Wstaaaawaj!! Cucę Cię [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20angry/54017.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20angry/54067.gif[/IMG][/quote] i od razu mi lepiej [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ależ dla mnie niewatpliwie wieksza...[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Amigo/zjazd.gif[/IMG] ach ach, wody wody bom mdleje i osuwam się na (...)
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ojej ale piekne :loveu:[/quote] booskie są normalnie
-
[quote name='Anusia & Alutka']Gdzie bannerek, gdzie????[/quote] na offie głównym, tam można zamawiać bannerki - cud miód malina
-
Proszę bardzo, to dla mnie przyjemność :loveu:
-
Kamilko - różowy :loveu: oba są śliczne :loveu:
-
Czyli będą kolejne zdjęcia :loveu::loveu::loveu:
-
Ogród to wspaniała sprawa, upalnym latem brakuje tego najbardziej. A dziękuję, dziewczynki mają się coraz lepiej - kamień z serca, o takich szybkich zmianach (na lepsze) w wyglądzie Kapryśki to nawet nie śmiałam marzyć.
-
Sie rozumie psze pani :cool1:
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]u nas w ogrodzie są same przystojne :evil_lol:[/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] ale macie superowo :cool1:
-
Anusia, w takim razie serdecznie gratuluję i bardzo się cieszę, że masz egzamin zaliczony. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LScongratulations.gif[/IMG]
-
Przystojny ten motyl [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG]
-
To ja to ja [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbeersmiley1.gif[/IMG]