-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='tigrunia']Eeee.. nie podobały mi się te laski :shake:[/quote] Ale miały jeden ważny plus czyli [COLOR=Magenta]róź, w dodatku z lycrą [/COLOR]:evil_lol:
-
[quote name='ewa2909']Ja tyż jednym okiem w monitor drugim w telewizor:eviltong: Ja znowu z jajami miałam do cynienia:evil_lol: Pasta jajeczną na jutro na śniadanko zrobiłam:eviltong:[/quote] Ewuś, widzę, że jajo wciąż na topie :megagrin:
-
[quote name='ewa2909']Raz więkrza raz miejsza:evil_lol: U nas niestety cały czs duza fala:eviltong:[/quote] Bo to wina wiatru jest :cool1: jak się front zmieni to i fala ucichnie
-
[quote name='tigrunia']Nio zaczął sie talent ale ja się nie wybieram :p W razie co sie odwróce i widze :lol:[/quote] Spryciara :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']hmm sprobuje:eviltong: nie obiecuje:shake:[/quote] spróbuj spróbuj... :buzi: A zapach jakiś wybrałaś, dla siebie?
-
[quote name='Pegaza']Aga no ja ide na talenta wiec jesio pare minut i znikam... ja mam taki sam duet jasno-ciemny:loveu: kurde nawachalam sie chyba z 50 probek perfumow i rece mimo ze mylam pare razy tymi permufami mi pachna..:lol:[/quote] Ręcę, które pachną :cool3: hihihi wykorzystaj to... Ale wróć w czasie reklam.
-
Pracuś :loveu: i meble będą jak z Ikei
-
[quote name='ewa2909']Pocieszycielko Ty moja..........:loveu:[/quote] :evil_lol: bo linia to jak fala na morzu...
-
[quote name='Kasia']normalnie jak stary maleńki, co nie? :loveu:[/quote] fajne określenie :razz:
-
[quote name='ewa2909']Ona tak jak i pancia:eviltong:. A podobno kobieta ma dbać o linie:evil_lol:[/quote] Święte słowa, tylko ta linia może być różna, prawda?
-
[quote name='ewa2909']Ja tys:beerchug:[/quote] No to siup, za zdrowie ogonów :loveu:
-
[quote name='Kasia']ja tam se otworzyłam zimne piwko... no i nie wiem czy siadać do filmu jakiegoś, czy talenta oglądać, czy na necie siedzieć...[/quote] Jest tego trochę... może wszystko na raz? :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no trza było tak od razu :splat:[/quote] Prawda :evil_lol: i wszystko jasne :cool1: Pewnie wesoło u ciebie, co dziewczyny robią?
-
Śliczna grzywka, bardzo sexy :cool3: A Łukaszek gwiazda filmowa :loveu: autografik poproszę
-
[quote name='ewa2909']I z żyrafki zrobi się mały słonik,bo ona wyjade karme dla scylków:mad:[/quote] Magazynuje tłuszczyk na zimę :wink:
-
[quote name='ewa2909']Tys dobre......I jedno (kolanko) i druie (grzane piwko):evil_lol:[/quote] Jeśli mogłabym wybrać, to wybieram to drugie :drink1:
-
[quote name='tigrunia']Ja się połapać nie mogę :shake: Zuza to w ogóle nei wiem skąd i kiedy się wzieła :evil_lol:[/quote] 2Be się zakręciła :evil_lol: Zuza nasza kochana z kropek się wzięła ogólnie mówiąc :loveu:
-
To dobrze, że apetyt wrócił :grins: zawsze wtedy idzie ku dobremu...
-
[quote name='ewa2909']Ale masz duże kolanka że obie panienki się na nich mieszcza:eviltong: Właśnie trza se Adwokaclka nalac:eviltong:[/quote] jedno kolano = jedno ciało obce :evil_lol: Ja to dziś chyba grzane piwko będę sączyć.
-
[quote name='ewa2909']Potem to już nie:loveu:niech se znajdzie jakąś koleżanke na odwiedzanie:eviltong:[/quote] :evil_lol: W takim razie korzystaj, póki można. A jak się Aksa czuje?
-
[COLOR=DarkOrange][B]Na pomarańczowym tle[/B][/COLOR] :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/399/a65e9175ee7e6c77.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/405/84fb98dba5483e1f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Kasia']ale posty skaczą, jak sie czyta po kolei tak jak posty lecą to niezły burdel sie w głowie może zrobić :evil_lol: hej Aga :lol:[/quote] Helołłł :loveu: Ojć, i mamy burdel jak to Kasia napisała :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']:evil_lol: Co?:diabloti:[/quote] :obrazic: Dziś mi już zadziałało, o ! :grins:
-
Ernusia za TM... Zabrala ze soba moje serce(*)(*)(*)
Aga76 replied to Iri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Iri, pozdrawiam serdecznie i życzę dużo uśmiechu, spełnienia marzeń i dni usłanych płatkami róż... Wspomnienia zawsze będą z nami. -
[quote name='ewa2909']Nio:evil_lol::eviltong: i niech potem :mad: wraca do siebie:mad:[/quote] A będziesz je odwiedzać w domku? :evil_lol: