Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. ... to faktycznie szkoda... Ale facet z niego będzie w dechę :cool3:
  2. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Cześć Kasiu, Zabrzmiało bardzo drastycznie :shake: Oby się szybko i bez komplikacji zagoiło.
  3. [quote name='Kasia']Słodkie poczochrańce :loveu: A jak Fionka se fajnie podpiera pysek o Kapryśkę :loveu: :evil_lol:[/quote] Cześć Kasiu, Fionka rzadko robi sobie półkę z Kapryśki, jeśli już to wtedy, gdy Kapryśka jest wypompowana po zabawie. Tu akurat wróciły z działki i obie były wyczerpane :megagrin:
  4. [quote name='nane'][CENTER] [FONT=Courier New][COLOR=LightBlue]szkoda, że nie jest dziewczynką :-([/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Courier New][COLOR=LightBlue] [/COLOR][/FONT][/quote] Dlaczego? Chciałaś zostawić sobie dziewczynkę?
  5. Piękne lśniące glutki :loveu: niesamowity widok!
  6. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz032-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz033-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz034-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz041-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz042-1.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Mała Rita']pewnie tak, juz mamuska sie o to postarała :evil_lol:[/quote] Przez żołądek do serca ;) Fidek też już pewnie stęskniony, bo jednak w domu to najlepiej :multi:
  8. [quote name='Mała Rita']Przejedzony i gruby :evil_lol:[/quote] Będzie więcej do kochania :evil_lol: A myślisz, że poważnie coś mu przybyło w talii?
  9. Aga76

    Metamorfozy

    [url]http://images36.fotosik.pl/45/9029e0121ad8ba71med.jpg[/url] Piękny radosny uśmiech :loveu:
  10. [quote name='Mała Rita']jutro Fidek wraca do mnie! Stesknilam sie za tym szczurkiem mym :loveu:[/quote] No nareszcie :sweetCyb: Ciekawe jak mu tam po świętach...
  11. [quote name='Mała Rita']eee zmotywuje je to bardziej :loveu:[/quote] Jeszcze w piórka obrosną :evil_lol:
  12. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909'] Jakby na coś innego pomagalo to może i bym spróbowała:eviltong:[/quote] :evil_lol: znajdziemy i coś dla ciebie
  13. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Oj mnie się to nie za bardzo podobało, nie wspominając juz o "walorach "smakowych[/quote] Myśl wyłącznie o zaletach zdrowotnych :evil_lol:
  14. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz029-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz031-1.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Mała Rita']one są piekne i bez salonu piękności :loveu::loveu::loveu:[/quote] Nie powiem im tego, bo już w ogóle zarzucą osobistą pielęgnację i na widok grzebienia będą skakać z balkonu :evil_lol: Dziękujemy Asiu :Rose:
  16. [quote name='ewa2909']:shake:U Was to chociaż pojemniki do spania spełniają swoją role ,bo u nas stoja dwa puste a siule siedzą w pokoju i miuńczą żeby kocyki im położyć na podłoge. Niestety dywaniki znowu pozdejmowane bo tosiek od wczoraj zaczol zamieniać je w trawniki.[/quote] Jak już niuńki mają wszystkiego dość to zmykają do siebie i wiedzą, że tam mają prawo do świętego spokoju, nikt ich nie zaczepi ani siłą nie wyciągnie.
  17. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909'] Jesteśmy juz po pierwszej porcyjce oczywiście strzykawką:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bbbbbbblllllllleeeeeeeeeeeeee jakie było niedobre.:shake::shake::shake:[/quote] Brawo :klacz: Dzielny Tofik! To już chyba tak jest skoro zdrowe to nie może być smaczne :evil_lol: Chociaż ja lubię siemie :roll: Nie ma to jak klei na dobranoc i dzień dobry :evil_lol:
  18. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz018.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz019.jpg[/IMG]
  19. [quote name='ewa2909']Fajne kiteczki mają dziewczynki:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jedna w jedną strone,druga w druga:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Fryzury po przejściach :megagrin: Jutro znów idą do salonu piękności i może przez dwa dni będą wyglądać jak damy :wink:
  20. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Powinno pomóc coś na te kupcianie????????? Bo takiej bidy jak teraz to go jeszcze nie widziałam. W owiele lepszej formie poszedl do weta niż z niego wrócił:shake::shake::shake:[/quote] Powinno, siemie pięknie łagodzi podrażnienia układu pokarmowego. [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Siemi%C4%99_lniane"]Tu jest więcej[/URL]
  21. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Aguś i jedzą e bez problemów? Ugotowałam tak jw. pisałam w poście tylko nie wiem czy dobre tego proporcje.Po ugotowaniu i odcedzeniu wyszło mi pół szklanki czegoś klejącego. Mam obawy że strzykawka pójdziie w ruch:-([/quote] Jak się klei to ok :evil_lol: Różne są sposoby przyrządzania, najważniejsze żeby pomogło. Jak polewałam jedzonko, to nie miały wyjścia - jadły. Nalałam same siemie do misek, to przez pomyłkę liznęły i się ewakuowały... niestety. Jakby co strzykawka to rozsądne rozwiązanie, ważne, że złagodzi nieżyt.
  22. Aga76

    Aksa i Tofi

    Jeśli już trzeba to my używamy siemienia lnianego w ziarenkach. Gotujemy kleik w małym garnuszku, przecedzamy ziarenka i każdy zajmuje się swoją porcją ;)
  23. [url]http://img243.imageshack.us/img243/8476/f028pu2.jpg[/url] Błękitna krew :loveu: to po prostu widać!
  24. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909'] Niestety my dzisiaj z Tośkiem przesiedzieliśmy pół dnia u weta bo od paru dni Tosiek jakiś nieswój,mało jadł,mało zabawy,od czasu do czasu cos tom zwrocił,do tego w nocy doszło rozwolnienie takie jakby z krwia:-(:-(:-( Niestety Tosiek dostał znowu 4 zastrzyki i kroplówke,a do jutra tylko siemie lniane. Leży teraz sobie z lapką obandazowaną.Taka kochana bida:-(:-(:-([/quote] Ojej :shake: biedactwo :glaszcze: Głaski dla Toficzka.
  25. Ja chcę jeszcze, ja chcę jeszcze :sweetCyb: [COLOR=Magenta][B] Księżniczka :loveu: od razu mi lepiej![/B][/COLOR] Jak zdrówko Ariska, trzyma już chłopak normę?
×
×
  • Create New...