-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='ewa2909']:evil_lol:Cześć Aguś:loveu::loveu::loveu: U Was na galeriach nie ma się jak nudzić -na jednej gottowanie na drugiej odchudzanie. Ot całe kobiety.....:evil_lol::evil_lol:[/quote] Cze Ewo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/wiggle.gif[/IMG] Gorące tematy, co by lżej na duszy było, bo nie zawsze na żołądku się uda... [COLOR=PaleTurquoise]oj te uda uda[/COLOR] ups
-
[quote name='Pegaza']Aga ja musze.. wytrwac chyba ze [COLOR=black]zobacze[/COLOR] ze po tych 14 dniach nie bedzie efektu..zadnego... oj to moze [SIZE=1][COLOR=#dda0dd]sprobuj jeszcze raz..razem ze mna od dzis.. bedziemy sie razem wspierac:evil_lol:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#dda0dd]no one tez myslaly ze ja sie z nimi bawie[/COLOR][/SIZE][/quote] Jak walnę się na dywan to zasnę :evil_lol: przytwierdzona do podłoża ogonami... hihihi Może się zmobilizuję i jeszcze dziś coś stęknę, [COLOR=Plum]ale później - teraz nie, bo znów jadłam...[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']A wiesz ze znow mi ten link nie dziala... znow mnie odsyla gdzies w goggle mimo ze go zapisalam w ulubionych..[/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Może źle zapisałaś, to otwieraj z pw, link działa bez zarzutu - dawaj, dawaj !!! [/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/gruenweiss.gif[/IMG] Dawaj emoty!
-
[quote name='Pegaza']No chyba tak Aga... [/quote] Świat zwariował, żeby ogórek zaszkodził[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]... kobiecie[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Pegaza']No wiesz jak tu cwiczyc kiedy dziewczyny Ci uszy liza, laza po Tobie.. wyglupiaja sie za glowa, przy nogach..:evil_lol: ale najgorsze cwiczenie to machanie nogami tak jakby rowerek...:roll:znaczy ja to mam jako cwiczenie 5..[/quote] [COLOR=PaleTurquoise] No cóż... ja długo nie wytrzymałam, rok temu próbowałam...ojć Mam nadzieję, że będziesz lepsza ode mnie.[/COLOR] Też tak miałam: Fionka robiła na mój brzuch skoki z łóżka, a Kapryśka myślała, że jestem torem przeszkód, który należy pokonywać wielkim skokiem, oczywiście trzymając Klemensa w zębach... bardzo sprzyjające okoliczności przyrody [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/winky.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]osz ja cos zle ostatnie zdanie przeczytalam od Be...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]Aga spoko[/COLOR][/SIZE][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]OK [/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20food/drunk.gif[/IMG] Sobie troszkę tu porządzimy... hihihi
-
[quote name='Pegaza']aa bo ja ogolnie tych[SIZE=1][COLOR=paleturquoise] haftow nie lubie :roll:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]to bylo jednorazowe i na szczescie..:p ta zupa mnie tak przegonila bankowo[/COLOR][/SIZE][/quote] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]dobra zupka... myślisz, że to ogórasy?[/COLOR][/SIZE] No fee są bardzo :shake:
-
[quote name='Pegaza']Ty po zapiekance a ja po tostach.. ale dzis zaczelam szosteczke:eviltong: [COLOR=pink]czy aby napewno Twoja a moze jednak TK:evil_lol:[/COLOR][/quote] [COLOR=Pink]moja moja moja, on moich nie tyka, ale ja jego i owszem[/COLOR] :evil_lol: Jak było? [COLOR=PaleTurquoise]Początek jest fajowy, trudniej robi się po jakimś czasie...[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]jee Aga mowisz o mnie:roll:[/COLOR][/SIZE][/quote] :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]miałam na myśli kogoś z pracy...[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Pegaza']yhm a czemu hafciarka? Ty chyba sie pomylila:roll:[/quote] Takie ładne głębokie skojarzenie miałam... [COLOR=PaleTurquoise]ogólne pokarmowe[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']Jakie Fionisko usmiechniete:lol: [COLOR=pink]roziowe wdzianko widze[/COLOR][/quote] Słodziak chciał się przytulić [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/bigarmhug.gif[/IMG] [COLOR=Pink] Kolor troszkę przekłamany przez błysk lampy, czerwona kurteczka (moja).[/COLOR]
-
[quote name='Mała Rita']Dziękuję Wam :calus:[/quote] Możemy cię ściskać 24 godziny na dobę [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/hug2.gif[/IMG] Żeby choć troszkę pomóc...
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz025-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz026-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz028-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz029-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz030-3.jpg[/IMG]
-
Asiu :calus: moc uścisków wysyłam...
-
Gorące pozdrowienia dla Fastusiątek :loveu: Cierpliwie czekamy na sesję zdjęciową.
-
[quote name='tigrunia'] Cze Aguś :loveu:[/quote] Cze Be :loveu: Mam nadzieję, że chociaż wieczór będzie spokojny i miły.
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Cze laski :cool3: ja na zwolnieniu do czwartku - mam rozstrój żołądka :ekmm: dzisiaj przyszła do mnie książka na którą znajoma mnie namówiła "Sekret" Rhonda Byrne mówiła, że super książka dam znać jak przeczytam :cool1: aaa i jeszcze przyszły kolczyki i wisiorek z bazarku śliczniaste :grins: [/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] Cze eM :p Dziś zakończyłam lekturę-prezent "Kobieta z bagażem" K. Kofty - celne spostrzeżenia, trafne uwagi dotyczące stosunków męsko-damskich, świetny język i przemyślenia warte głębokiej analizy...prawdziwe życie A ja mam na razie awizo, myślę, że z tego samego bazarku :razz: Daj znać jak książka.
-
[quote name='laurin']witam :multi: [/quote] Cześć Aniu :hand:
-
[quote name='Pegaza']Cze ludziu:) gdzie jestes ? dzis zostala nadana paczka...:)[/quote] Cze :cool1: Ano jestem już weekendowo :multi: i bardzo śnieżnie i mokro i już po pysznej zapiekance, mniam mniam :grins:
-
[quote name='tigrunia']Dobry :loveu: Okropny dziś dzień mam :shake: Wszędzie tylko wrzeszczą, krzyczą, poganiają :shake:[/quote] Cze Be :loveu: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Pokaż im pewny palec i niech ci dadzą już spokój![/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='marzenna79'] [url]http://www.strykowski.net/fotografia_kwiaty_zdjecia/Roza_-_zdjecie_rozy_-_zdjecia_roz_-_pomaranczowy_kolor_1545.jpg[/url] [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Plum]Dzień dobry Agnieszko !!! Pozdrawiam i ślę buziaczki. :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Marzenko moja Kochana, przepiękna róża :calus:
-
Cze hafciarka :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Heh kiedys Wam pokaze...:p [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]no Aga moglas wolac glosno albo sygnala dac:eviltong: ja tez zara ide wlosy myc...[/COLOR][/SIZE][/quote] Ja dziś przelotem tylko :evil_lol: hihihi na miotle Nawet się zdziwiłam, że coś działa, ale powoli znów mi się zawiesza... Myślę, że jutro to będzie już ok i dialogi będą namiętne :loveu: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Chcę pościel, skoro suwak się sprawdza to chyba zaszaleję... jeszcze się pozastanawiam troszkę. [/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Pegaza']Czolem wieczorne!!:p ee taki gnat to nic ja mam lepszy pod lozkiem :eviltong: znaczy m-a ma, tym juz mozna komus krzywde zrobic:roll:[/quote] U lalala aż pod łóżkiem leży, u lalala :mdleje:[COLOR=PaleTurquoise]to dopiero musi być maszyna[/COLOR] [COLOR=PaleTurquoise]No nie, ja właśnie zmykam a ty przyszłaś, buu no żesz, noo[/COLOR]
-
[quote name='Sara_i_Aris'] [B]Aguś[/B] - na życzenie postaram się coś wykombinować. No to ja się zabieram za zdjęcia :eviltong:[/quote] :bigcool: jest nadzieja! jupi