-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']Ty masz mozliwosc sie jeszcze zastanowic..hehe bo u mnie to po ptokach:roll: ta rozowa jest calkiem calkiem..te czerwone tez..[/quote] Głowa mnie boli od nadmiaru szczęścia ;)
-
Ciemne mi się podobają, malinowy :loveu: ale kupię pewnie jasne róziowy, niebieski i żółty pasujące praktycznie do wszystkiego co mam z pościeli. Przemysłowy to znaczy, że co? Większa siła ssąca? :hmmmm: eM ależ ty masz cudo :evil_lol: fajowe to Zadowolona jesteś, działa bez zarzutu?
-
[quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]to wez frotke sa fajne..a ile ich potrzebujesz?[/COLOR][/SIZE] [/quote] [COLOR=PaleTurquoise] Myślę, że 6 sztuk wezmę, przesyłka będzie 7 zł. Po dwie w jednym kolorze. :hmmmm: [/COLOR]
-
O ćwinie :mdleje:ładniuchne ojć
-
[quote name='Pegaza']Ja dzis jadlam ale na zimno..:eviltong:[/quote] Na zimno tyż mom, z papryką :p
-
[COLOR=PaleTurquoise]Tak, widziałam i nie wiem co wybrać frotkę czy korę, za taką cenę to się nie opłaca kupować materiału i szyć, jeszcze dodatki guziki czy zamek, za 3 - 3,50 zł to lepiej kupić. Widziałam, że jaśki z kory to wzory losowo wybierają, można tylko podać tonację. :siara: [/COLOR]
-
Lubię buraczki na ciepło :loveu: mniam mniam Podgrzewam na masełku, tylko wcześniej wyjmę je z słoika, domowe robione mniamuśne :loveu:
-
[quote name='Pegaza'] hmhm taa to juz znam te inicjaly hmhm [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]musiala byc droga:roll:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]co do poscieli to wlasnie tez sie zastanawialam jak ja bede prac..ale co najwyzej odwroce na druga strone zeby kolory sie szybko nie spraly..trudno mi powiedziec..ale na ogol po jakims czasie z bawelny kolory plowieja.. a co do pofarbowania to mam nadzieje ze tego nie bedzie..reczniki tylko lubia farbowac...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]Aga ryzyko ze cos sie moze stac musisz wliczyc za ta cene:p[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]kupuj a po praniu zobaczymy co z tego zostanie:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] Nie była :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]Doszłam do tego samego wniosku, obaczymy wszystko w praniu. Takiej jeszcze nie miałam, stąd wątpliwości, ale nic - przetestujemy i się okaże. Poszewki na jaśki też potrzebuję, zobacz to [URL="http://www.allegro.pl/item557467624_poszewka_na_jasiek_frotte_40x40_cm_jas_frotka.html"]tu[/URL] fajne?[/COLOR]
-
Kasiu, Kasiu, Kasiu :scream_3: Nie można tyle pracować :shake: Mam nadzieję, że zdrówko dopisuje :loveu: pozdrawiamy ciepło :loveu:
-
No i poszła :sad: a ja przyszłam :roll:
-
[quote name='Mała Rita']no bo to nowa kolekcja jest, wiosenna i chyba dlatego, kurde ale chyba se kupie a co sobie będę odmawiać :evil_lol:[/quote] Nie odmawiaj sobie :loveu: Jak nowa to taniej nie będzie... bierz póki są :multi:
-
[quote name='Pegaza']A to jak planujesz te ciecie takie na golaska czy tylko lekko podciac?[/quote] :evil_lol: dobre pytanie
-
[quote name='Pegaza']szkoda ze koniec luzu ale dobrze ze jest oki:p [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]oj musialam wyjsc z dogo a nie zdazylam tego przeczytac ale teraz juz bede..[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]wprawdzie widze zeCie nie ma..to ide ogarnac mieszkanie..ale wpadne zobaczyc czy jestes Ty i reszta..[COLOR=paleturquoise]to pisz Aga pisz co Ci mam doradzic?[/COLOR][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]M&S hm nie znam tego...[/COLOR][/quote] Marks&Spencer [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Jak już pomacałaś bawełnianą, myślisz, że będzie farbować w praniu? Kora jak pokazałaś to taka nawet solidna faktura - kupię sobie - myślę, czy bawełniana w mocnych kolorach to potrzyma trochę barwę, żeby tak od razu nie rozjaśniła się.[/COLOR][/SIZE] [quote name='Mała Rita']Cze :loveu: Buty bym sobie kupiła :roll: [URL="http://www.allegro.pl/item556817611_saszki_najnowsza_kolekcja_hit_sezonu_39.html"]SASZKI ~~~ NAJNOWSZA KOLEKCJA ~~~ HIT SEZONU (39) (556817611) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] Cześć Asiu :loveu: Uwielbiam zamsz :loveu: i to bardzo bardzo!
-
[FONT=Georgia]Super wiadomość !!! [/FONT]
-
[quote name='Pegaza']Dziewczyna wie co fajne i modne..:p a swoja droga juz Ci mowilam ze fajna masz te torebke tez mam na nia chrapke:eviltong:szkoda ze daleko mieszkasz:eviltong: a gdzie Ty ja kupila? jak tam lepiej dzis juz sie czujesz?[/quote] Koniec luzu, nie jest źle, już prawie w normie [COLOR=PaleTurquoise]tak na 90%[/COLOR] - dziękuję :loveu: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Jeszcze nigdzie nie idź, rady potrzebuję. [SIZE=2][COLOR=Black]W M&S kupiłam.[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='tigrunia'][COLOR=PaleTurquoise]Na pewno tak jest Agnes :diabloti:[/COLOR] [/quote] To jednak ma znaczenie :evil_lol: ;)
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]B miała ładne na stoliku dopóki Buff była :eviltong: :evil_lol: [/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] ups hihihi
-
Oj, a co im się stało? Kiepski poranek :roll:
-
[quote name='Pegaza']Znow sie posty chowaja..i przeskakuja.. no ba szary z sliwka pasuje..:p[/quote] To pewnie po ciężkiej nocy nie mogą się uspokoić :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]goopie posty[/COLOR] Nawet o torebkę muszę walczyć...
-
[quote name='Pegaza']Hej Aga:loveu: no widzisz to jednak cos z dogo bylo ze posta wcielo... taa kolor bardzo wiosenny reczniczka i taki oczo.....bny:evil_lol: no to takie nowoczesne lozko pietrowe:evil_lol: a Capryska to chyba chce razem z Toba wyjsc ze tej torebki tak pilnuje:p[/quote] :hand: O tak, kolor właśnie taki jest :cool: hihihi Elegantka z niej, chciałaby torebkę do swojego szarego wdzianka :roll:
-
[url]http://i44.tinypic.com/14c76ms.jpg[/url] Słodziaki nieprzeciętne [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/pame.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia'][URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz075-1.jpg[/URL] świetne :evil_lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/flow4.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza'] m-a mowil mi jak to mam robic znawca sie znalazl phi dzis bede robic po swojemu:p [/quote] :evil_lol: właśnie, rób po swojemu!
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Piętrowe krzesło [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz075-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz073-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz076-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz074-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz077-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Nie no chyba po :evil_lol: Jeszcze jej chłopak nie zachce :evil_lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] [COLOR=PaleTurquoise]W długości namiętność chyba jest ukryta[/COLOR] :roll: [COLOR=PaleTurquoise]a mówią, że tak nie jest... phi[/COLOR]