Po wytłumaczeniu już mnie to tak nie przeraża (ten komunikat).
Mam kundelka, nie startujemy, ale zamierzamy ;) Ale jest jeden problem... Mam 13 lat, czyli członkiem ZK nie mogę być...
[COLOR=blue][quote]Zasada obowiązująca od początku istnienia Związku, mówiąca, że szkolone i egzaminowane mogą być również psy nierasowe, będące własnością członków Związku obowiązuje nadal. Uzupełnieniem jej jest wymóg, że i przewodnikiem psa może być tylko członek Związku.[/quote]
[COLOR=Black]Czyli odpadam. Nie mogę startować w oficjalnych do 16 roku życia? Bo myślałam wcześniej (zanim przeczytałam), że członkiem ZK może być któryś z rodziców, tylko że potem w książeczce odpowiednio się wpisuje: właściciel - członek ZK, przewodnik - np. ja.
Co myślicie?
[/COLOR][/COLOR]