[quote name='Lilu']Witamy Fidela.:BIG:
A skąd takie imie?...[/quote]
Chciałam aby to było orginalne imię dla orginalnego psa!!! :evil_lol:
A tak naprawdę, to każdy myśli że york to taki mały, kochany, kudłaty i spokojny przytulak a to przecież pies z ogromnym charakterem i temperamentem, co nie? Potrafi postawić na swoim!!! :eviltong:
[SIZE=1]No i taki mały terrorysta z niego też jest!!!:oops:[/SIZE]