Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Na Dzień Dobry wskakujemy na pierwszą stronę!!! Hoop Harnaś hoop :razz:
  2. Kasia

    Ma domek

    podnoszę Sexyboy'a :lol:
  3. Kasia

    Ozzy - Pozegnanie

    Ozzy, teraz już jesteś szczęśliwy [B]['] ['] ['][/B]
  4. Szybciutko na pierwszą stronę!!! Nikt nie chce takiego pięknego kudłacza? :lol:
  5. Kasia

    Ma domek

    Przypominamy się pięknisiu i szukamy domku na pierwszej stronie :cool3:
  6. Skaczemy na pierwszą stronkę śliczny kudłaczu :lol: Do góry Harnaś!!!
  7. [quote name='Mysia_Zabrze']Kiedyś byłem małą kudłatą kuleczką, wtedy każdy chciał mnie mieć... I dalej jesteś taką śliczną, kudłatą kuleczką z tym że już nie taką małą :cool3: Ale to nie powód żeby nie mieć domku, hoop na górę śliczny :loveu::loveu::loveu:
  8. Kasia

    Ma domek

    Śliczny kudłaczu, mykamy po nowy domek :cool3: Nikt nie chce takiego pięknego poczochrańca???:razz::razz::razz:
  9. Mój Fidel też niestety (a może stety :eviltong:) śpi ze mną w łóżku i na dodatek na mojej poduszce. A gdybym tak chciała go w nocy przesunąć to prędzej ja to zrobię niż on się posunie! Nic go nie ruszy. Jeszcze zaczyna wtedy powarkiwać na mnie że śmiem go ruszać!:lol::lol::lol:
  10. [quote name='Lilu']Witamy Fidela.:BIG: A skąd takie imie?...[/quote] Chciałam aby to było orginalne imię dla orginalnego psa!!! :evil_lol: A tak naprawdę, to każdy myśli że york to taki mały, kochany, kudłaty i spokojny przytulak a to przecież pies z ogromnym charakterem i temperamentem, co nie? Potrafi postawić na swoim!!! :eviltong: [SIZE=1]No i taki mały terrorysta z niego też jest!!!:oops:[/SIZE]
  11. [quote name='Kara.']Ten edit jest "wmontowany" na stałe i służy do poprawiania własnych postów.Widzisz go tylko u siebie.:lol:[/quote] Dzięki Kara :lol: Ja tu nowa i dopiero się uczę jak tu się poruszać i co te wszystkie napisy i opisy oznaczają!!!
  12. Z ogromną chęcia bym pomogła ale mieszkam dosyć daleko (w opolskiem), wiec zostaje tylko pomoc na odległość. :lol: Czy może ktoś mi podpowie, jak mam usunąć ten EDIT? Skąd on się tam wziął??? :oops::oops::oops:
  13. Czyli już bliżej niż dalej! ;) Czekamy z niecierpliwością, to będzie naprawdę duża pomoc szczególnie dla tych najbardziej potrzebujących piesków, które maja marne szanse na adopcję.
  14. No to czekamy na stronkę o węgrowskich psiakach!!! :lol:
  15. [SIZE=4]Witam serdecznie!!! [SIZE=2]To ja też dołączę do yorko-maniaków!!! :lol: Mój piesek 28 czerwca skończył 2 lata i wabi się Fidel. Niezły z niego zbój :cool3: Ale to taki przekochany zbój :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/SIZE][/SIZE]
  16. [quote name='gallegro']Proszę jaśniej. Domyślam sie o co chodzi, ale chciałbym mieć pewność :razz:[/quote] Chodzi o to, aby móc wpłacać co miesiąc jakąś określoną kwotę na wybranego psiaka. Myślę że jest to dobry pomysł dla tych, którzy nie mają możliwości przygarnięcia psa a chcą w jakiś sposób pomóc.:oops:
  17. Czy jest możliwość zaadoptowania wirtualnie jakiegosć psiaka z Węgrowa??? :oops:
  18. Śledziłam ten wątek od początku i cieszę sie niezmiernie :multi: :multi: :multi: NOCHALKU wszystkiego najlepszego :painting:
  19. Nie spadaj biedaczku!!! Czy już cos wiadomo?:-(
  20. Podnoszę!! Niech ktoś pomoże tej biduli!!:placz:
  21. Wskakuj ślicznotko na sam początek!!!!
×
×
  • Create New...