Ludzie, dajcie spokój... proszę!!!!!!!! [B]Izis, jak widzę jedyne co robisz w tym wątku, to dolewanie oliwy do ognia. [/B]Dziewczyny tutaj bardzo rzeczowo napisały, że nikogo nie oceniają. Znam osobiście Ulv, nie znam Met. Znam Kongę, bo ją razem z Ulv zabierałyśmy ze schronu. Mój TZ też wie o co chodzi, bo potem Kongę wiózł do DT, tego, który ją potem oddał. Tyle co mogę pomóc - to wystawić Kongę, o tym już pisałam.
Nikt tutaj nie będzie się bawił w niczyjego adwokata.
Nie stosujmy moherowych sposobów dyskusji, bardzo Was proszę!