-
Posts
1703 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rebellia
-
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
rebellia replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
Do góry marsz. A przy okazji życzę wszystkim cioteczkom wesołych, spokojnych świąt i udanych adopcji. -
[quote name='Agniest']oj myślę, że Rebelia bokserzyc się nie boi :evil_lol: - w końcu Żabulca-agresulca na kolanach wiozła ;) i wszystkie kończyny ma na swoim miejscu :evil_lol:[/quote] Jesteś pewna, że je mam? :evil_lol: A jak ona wtedy chrapała hehehe, mam taki fajny filmik, tylko nie umiem skompresować, ale może Mosii Ci pokazywała? Ech, to były zupełnie inne czasy.... :cool1:
-
Poznań. POMOCY! Coca-cola PILNIE szuka domu.... JUŻ NIE! MA DOM!!!!
rebellia replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Bo ja tu pilnuje porządku na wątku kochanej Colinki. I to ona jest tu pępkiem świata, a nie kalosze tudzież inne obuwie...:diabloti:[/quote] Ciotka, ja Ci to kiedyś już pisałam, same cudeńka tam macie u siebie. :crazyeye: Piękna sunia, musi szybko pomaszerować do nowego domku! :mad: -
Serwuniu.... (*)
-
Już tutaj nie bywam. Nie ma tez już Twojego grobiku. Tatko przesadził choineczkę. Już teraz nie ma dokąd chodzić. Pozostaniesz jednak na zawsze w moim sercu. Tęsknię za Tobą Kochanie!!!!!!!
-
Nie wiem czy chodzi o Kongę, ale dawno temu jak ją Ulv brała ze schronu to miała wręcz ponacinane uszy, myślę, że to były takie rany, że mogły być przez kogoś postronnego odebrane jako udział w walkach. Jaka jest ich prawdziwa geneza tego nie wiem. Nie wiem też czy o te rany chodzi, ale piszę dla ścisłości.
-
kolejny rottweiler podbił moje serce...Boss ma domek w Czestochowie!!
rebellia replied to mosii's topic in Już w nowym domu
podrzucam............................ -
bokserek - Oscar - przyplątało się kolejne choróbsko:(
rebellia replied to konisia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo się cieszę z tak dobrych wiadomości :) -
Ulv do mnie dzwoniła w sprawie komputera. Niestety mój B. jest na L4 do nie wiadomo kiedy, ja w tej chwili nie mam jak pomóc z kompem i naprawdę nie chcę nic obiecywać. Poza tym na dogo nie bywam i w całym tym wątku już totalnie się pogubiłam. Nie wiem Met - ale zatrzymałam się na etapie, kiedy twierdziłaś, że Konga jest Twoja i ma sponsora. Będę wdzięczna jeśli ktoś mi powie jak sytuacja wygląda na ten czas. I co z tym tajemniczym sponsorem???
-
Tęczowy Most wirtualnie - Dla niepogodzonych ze śmiercią przyjaciela....
rebellia replied to Manu's topic in Tęczowy Most
Cieszę się, że komuś ten tekst pomógł, oczywiście, można go wklejać, proszę tylko o zachowanie mojego podpisu i adresu mailowego. Dziękuję :)