Jump to content
Dogomania

rebellia

Members
  • Posts

    1703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rebellia

  1. Wzajemnie, wszystkiego najlepszego na nadchodzące święta!
  2. Do góry marsz. A przy okazji życzę wszystkim cioteczkom wesołych, spokojnych świąt i udanych adopcji.
  3. [quote name='Agniest']oj myślę, że Rebelia bokserzyc się nie boi :evil_lol: - w końcu Żabulca-agresulca na kolanach wiozła ;) i wszystkie kończyny ma na swoim miejscu :evil_lol:[/quote] Jesteś pewna, że je mam? :evil_lol: A jak ona wtedy chrapała hehehe, mam taki fajny filmik, tylko nie umiem skompresować, ale może Mosii Ci pokazywała? Ech, to były zupełnie inne czasy.... :cool1:
  4. [quote name='supergoga']Bo ja tu pilnuje porządku na wątku kochanej Colinki. I to ona jest tu pępkiem świata, a nie kalosze tudzież inne obuwie...:diabloti:[/quote] Ciotka, ja Ci to kiedyś już pisałam, same cudeńka tam macie u siebie. :crazyeye: Piękna sunia, musi szybko pomaszerować do nowego domku! :mad:
  5. Serwuniu.... (*)
  6. Już tutaj nie bywam. Nie ma tez już Twojego grobiku. Tatko przesadził choineczkę. Już teraz nie ma dokąd chodzić. Pozostaniesz jednak na zawsze w moim sercu. Tęsknię za Tobą Kochanie!!!!!!!
  7. W zasadzie tak robię, bywam praktycznie tylko na tym wątku :)
  8. Nie wiem czy chodzi o Kongę, ale dawno temu jak ją Ulv brała ze schronu to miała wręcz ponacinane uszy, myślę, że to były takie rany, że mogły być przez kogoś postronnego odebrane jako udział w walkach. Jaka jest ich prawdziwa geneza tego nie wiem. Nie wiem też czy o te rany chodzi, ale piszę dla ścisłości.
  9. [quote name='Menrzuś']Jeżeli mam być dziewczyną, to zmienię nicka na "Rzonka" :evil_lol: [B]Rebelia[/B] - to palce Ci też przycięło, że do klikania masz być nieprzydatna?[/quote] Mam gorączkę i generalnie odechciało mi się bywać na dogo. Dłuższa historia. :-(
  10. Nom, zdrowie kuleje, rzadko bywam na psich forach, bo jestem póki co nieprzydatna.
  11. [quote name='met']hm... Konga spi[/quote] Mogłaś sobie darować tę ironię. :roll:
  12. O proszę, dawno nie bywałam na dogo, a tu takie dobre wieści :)
  13. Ja nie twierdzę, że potrzebuje komputera. Tylko mówię, że tym razem w tej kwestii nie mam jak pomóc. Czy ktoś będzie tak miły i powie mi co się dzieje z Kongą? Bo to, że ma dług to zrozumiałam.
  14. podrzucam............................
  15. Bardzo się cieszę z tak dobrych wiadomości :)
  16. Ulv do mnie dzwoniła w sprawie komputera. Niestety mój B. jest na L4 do nie wiadomo kiedy, ja w tej chwili nie mam jak pomóc z kompem i naprawdę nie chcę nic obiecywać. Poza tym na dogo nie bywam i w całym tym wątku już totalnie się pogubiłam. Nie wiem Met - ale zatrzymałam się na etapie, kiedy twierdziłaś, że Konga jest Twoja i ma sponsora. Będę wdzięczna jeśli ktoś mi powie jak sytuacja wygląda na ten czas. I co z tym tajemniczym sponsorem???
  17. Dziewczyny co z tą stroną w końcu wyszło? Nadal oferuję pomoc :)
  18. Co za cisza, hm? [url]http://rebeliantka.blog.pl/[/url] bloga se założyłam i się bezczelnie chwalę
  19. Cieszę się, że komuś ten tekst pomógł, oczywiście, można go wklejać, proszę tylko o zachowanie mojego podpisu i adresu mailowego. Dziękuję :)
  20. [quote name='halbina']tworzy sie...[/quote] Czyli znaleźliście już kogoś? :)
  21. [quote name='Agniest']nie chciałam tak przy wszystkich...... ale skoro sama się przyznajesz...... TWOJA WINA, ŻE ŚNIEGU NI MA :diabloti: :evil_lol: ;)[/quote] Moja straszna wina :razz: :lol:
×
×
  • Create New...