-
Posts
1703 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rebellia
-
Szukamy domu dla duzej Kamy.Zaczynamy szkolenie :)Zdj str1 Zabrze
rebellia replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Podrzucę Kamuśkę ;) -
Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']
rebellia replied to GreenEvil's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nadal nic.... -
Rozpacz w ciapki-Pająk, Pajączek odszedł.....
rebellia replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co tam u Pajączka nowego? :) -
[quote name='Presja'][COLOR=DarkOrchid][B]Oświadczam wszem i wobec , dzidzia widzi !!! Dziś ma 14 dni !! Wierzymy że teraz będzie już tylko lepiej!! zdjęcia wieczorem ! :-)[/B][/COLOR][/quote] Gratulacje. :razz:
-
Ulv, gdyby to gdyby tamto. To może okrutne się wyda, to co napiszę. Nie da się uratować wszystkich zwierząt!!! Tym bardziej jest to trudne, kiedy psie życie dobiega końca. Nie nam się o to obwiniać. Nie są winni Ci co niosą pomoc, ale Ci co sprawili, że ten pies na koniec swojego życia trafił do schronu.
-
[quote name='maguta'] a ja powiem jak zwykle , bo jak zwykle to pewnie wina człowieka:angryy:[/quote] Maguta, myślę, że mimo wszystko największym prawdopodobieństwem jest/była choroba małych. Przynajmniej ze znanych mi przypadków tak wynika. Chociaż w sumie winą człowieka był brak sterylki suni i możliwość jej rozmnożenia, co jak widać koniec końców doprowadziło do tragedii. Presja trzymam kciuki za małą. Niech otwiera oczka! :cool3:
-
[quote name='Dorkaa']E no, delikatnie. Nie każdy jest orłem z ortograf[B]ii[/B], Greven ;-)[/quote] Polecam wówczas zainstalowanie najnowszej, bezpłatnej przeglądarki Firefox. Ma ona moduł sprawdzania pisowni - zupełnie jak Word. Nie ma możliwości zrobienia byka - podkreśli. :p
-
10 letni cocker spaniel we Wrocku - już bezpieczny :):):)
rebellia replied to Negri's topic in Już w nowym domu
Podrzucę, widziałam go wczoraj osobiście - przecudowny pies... -
Znowu dzwoniłam do B., potem do Ulv, potem do B. i potem do Ulv, a teraz ona do B. Hehehe ;) Normalnie gorąca linia (dobrze, że nie 0-700 ;) ). B. da Ulv swój stary zasilacz. Nie wiemy ile on pożyje, ale pożyje trochę na pewno. Jutro wieczorem jej przywiezie kompa, zgadają się zaraz. ;) Jak padnie ten zasilacz, to wtedy trzeba będzie pomyśleć o nowym, ale patrząc ile jest w tej chwili wydatków to jest to najrozsądniejsze rozwiązanie.
-
Dziewczyny, ja w imieniu Ulv proszę o tą pomoc, ja mam tydzień kompletnie zawalony. :shake: Jutro zresztą będę wiedzieć co z tym kompem, to tutaj oczywiście napiszę. Mam cichą nadzieję, że to tylko wyłącznie zasilacz (B. mówi, że miał już prawo pójść). W razie czego oczywiście B. tego kompa naprawi, więc oszczędzi się to, co by było w każdym serwisie, "tylko" jest kwestia kupna części.
-
Może dałoby się jakiś bazarek czy coś? Ja dzisiaj Ulv dałam na ten cel, jeśli zechce, książkę. Bo niestety inaczej ja to kiepsko widzę. Dodatkowo utrudnia wszystko fakt, że nie ma na co czekać. Ja jedną nogą jestem już razem z TZ na wyjeździe... zostało jakieś 5 dni... potem nas nie ma do października i nie wiem czy ktokolwiek by się podjął naprawy tego kompa.
-
Witam. Niestety mam złe wieści. Padł albo zasilacz (50zł), albo płyta główna + reszta (nie cała reszta oczywiście). :( TZ wziął kompa do siebie, a ponieważ pracuje jutro, to wiedzieć co i jak, dowiem się późnym popołudniem. Można trzymać kciuki, aby był to "tylko" zasilacz. Inaczej będzie nieciekawie z oczywistych względów finansowych.
-
[quote name='Presja']Wiadomo że suka będzie miała zabieg sterylizacji i ta decyzja jest w pełni przemyślana i słuszna. [/quote] Ależ oczywiście. :) Trzymam kciuki za dzielną małą i za Ciebie oczywiście.
-
A wiesz Aguś, ja już nie umiem myśleć o Bossie inaczej niż jako wspomnieniu... może dlatego, że to tyle lat...? [*]