haha..:)
już zobaczyłam co mi przyniósł Mikołaj :P
powem jedno..właśnie siędzę w nowym szlafroku i kapciach, czytam nowa książkę "mój pies championem", spoglądam na kalendarz ze sznaucerami jem czekoladki :)
i jeszcze z napisem "mój kochany sznaucerek" :bigok:
Sonia już przeskakuję przez moją domową przeszkodę więc teraz ma jagby dwie obok siebie..przezkakuje jedną robi pół koła i jest druga :)
ja chcę tą gazetę :)
moja nie długo ma urodzinki (29) wic po imprezie wkleje wam zdjątka..będzie jej koleżanka pseudojamniczka..będzie tork i ciasteczka..zabawy i oczywiście czapeczki :x-mas: urodzinowe
[quote name='Elitesse']a ja tam na swoje caly czas mowie kundle albo burki :) :) :)[/quote]
ale ja też :)
tylko chodziło o to, że to było takie złościwe i zkrzykiem "cicho kundle!!!!!!!!!!!!!!" i te wykrzykniki to można w nieskończonośc dodawać :)
zaraz się wkurze :/
wracam ze spaceru i wchodzi tez moj sasiad z kundlem i jego kolezanka i jej pies zaczol szczekac moja tez zaczela bo ten szczekal a ta mowi "cicho kundle" tak się wkurzyłam..dla mnie to było obraźliwe..:(
jeżeli chodzi o kładkę to w psim przeczkolu raz spadła..raczej jagby spadła to już raczej była by u weta ale ją w locie złapałam..najważniejsze bylo ją znowu wciągnąć i to zxrobiłaale to było jak miała 3-4 meisiące teraz czniemy od nowa :D dosłownie od roku bo kurs zaczyna sie w kwietniu a na osim przeczkolu była w kwietniu :)
mówiłam, że jestem ziolona :)
dzięki orsini
[B]ka-vanga[/B] znowu coś doi ciebie :)
Muszę ci podziękować.Mozliwe, ze gdybym nie pokazała twojego sznaucerka w agility to by się nie przekupiła :)
choć do końca nadal sie nie przekupiła bo dojazd!
[B]ka-vanga [/B]mam jeszcze jdno pytanko..nie śmeij się bo ja się nie znam
Bo jak jest ten kurs letni to to jest tylko kurs i po kursie nara do domu czy będę tam już cały czas.Chodzi mi o to, ze ja bym chciała byc w klubie a nie przejść kurs i koniec..
dobra słowo "przeważnie" a pozatym exsterier to nie było najlepsze odkreślenie bardziej można nazwać dobre przygotowanie..
mar ja nie wiem sugeneruję się tym co napisała moja koleżnaka na pierwszej stronie ja sama korzystam tylko z jje słów..