Jump to content
Dogomania

PUENTA imszar

Members
  • Posts

    880
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PUENTA imszar

  1. fajnie to i rzeczywiście zarośnięte :)
  2. wydaję mi się, że troszke poczekasz :) Ja napiasłam do CHI kilka dni temu i narazie nic..ale może ktoś zna jej przepis:eating:
  3. haha..:) już zobaczyłam co mi przyniósł Mikołaj :P powem jedno..właśnie siędzę w nowym szlafroku i kapciach, czytam nowa książkę "mój pies championem", spoglądam na kalendarz ze sznaucerami jem czekoladki :)
  4. zazdroszczę ale cieszyć siętrzeby tym co się ma :) najlepsze motta na ŚWIĘTA
  5. wiecie co wam powiem.. kocham was :P
  6. no jasne :) aty jesteś w jakimś klubie czy tak sama z siebie:)
  7. Ajrisz trochę mi was żal, że musicie unikać tego faceta który jak widać pojawia się czasami.. a powiesz mi jakąs sytuacje z nim?
  8. i jeszcze z napisem "mój kochany sznaucerek" :bigok: Sonia już przeskakuję przez moją domową przeszkodę więc teraz ma jagby dwie obok siebie..przezkakuje jedną robi pół koła i jest druga :)
  9. ja chcę tą gazetę :) moja nie długo ma urodzinki (29) wic po imprezie wkleje wam zdjątka..będzie jej koleżanka pseudojamniczka..będzie tork i ciasteczka..zabawy i oczywiście czapeczki :x-mas: urodzinowe
  10. [quote name='Elitesse']a ja tam na swoje caly czas mowie kundle albo burki :) :) :)[/quote] ale ja też :) tylko chodziło o to, że to było takie złościwe i zkrzykiem "cicho kundle!!!!!!!!!!!!!!" i te wykrzykniki to można w nieskończonośc dodawać :)
  11. ahaś dzięki :) bo tam mowili rzeby uczuć, że ma się zatrzymać na strefie
  12. zaraz się wkurze :/ wracam ze spaceru i wchodzi tez moj sasiad z kundlem i jego kolezanka i jej pies zaczol szczekac moja tez zaczela bo ten szczekal a ta mowi "cicho kundle" tak się wkurzyłam..dla mnie to było obraźliwe..:(
  13. jeżeli chodzi o kładkę to w psim przeczkolu raz spadła..raczej jagby spadła to już raczej była by u weta ale ją w locie złapałam..najważniejsze bylo ją znowu wciągnąć i to zxrobiłaale to było jak miała 3-4 meisiące teraz czniemy od nowa :D dosłownie od roku bo kurs zaczyna sie w kwietniu a na osim przeczkolu była w kwietniu :)
  14. dzięki JUSTA :)
  15. ale wam dobrze :) ja muszę jeszcze pojechac do logopedy na 14:00 :(
  16. dzięki..a strefy musi dotknąć tylko jedną łapą?
  17. mówiłam, że jestem ziolona :) dzięki orsini [B]ka-vanga[/B] znowu coś doi ciebie :) Muszę ci podziękować.Mozliwe, ze gdybym nie pokazała twojego sznaucerka w agility to by się nie przekupiła :) choć do końca nadal sie nie przekupiła bo dojazd!
  18. [B]ka-vanga [/B]mam jeszcze jdno pytanko..nie śmeij się bo ja się nie znam Bo jak jest ten kurs letni to to jest tylko kurs i po kursie nara do domu czy będę tam już cały czas.Chodzi mi o to, ze ja bym chciała byc w klubie a nie przejść kurs i koniec..
  19. DZięki Gonia..uściskj odemnie swoje jamniorki :)
  20. dzięki za stronę..potrzebowałam info i je tu znalazłam.. chyba jednak zrezykgnuje z kładki :P zajwyżej zrobimy z krzesła i czegoś tam jeszce :)
  21. a ja mam pytanko..czy ktoś zrobił moze kładkę i może mi doradzić jak ją zrobić :DNie chodzi mi wymiary prawdziw tylko zrobięw narazie jakąs mniejszą
  22. mój tata czasam dodaje do ciast skórki pomrańczy dla aromatu..
  23. jadę z grochowa a kierunek to ci ne powiem bo nie wiem nawet gdzie jest to szkolenie :P
  24. dobra słowo "przeważnie" a pozatym exsterier to nie było najlepsze odkreślenie bardziej można nazwać dobre przygotowanie.. mar ja nie wiem sugeneruję się tym co napisała moja koleżnaka na pierwszej stronie ja sama korzystam tylko z jje słów..
  25. kurcze :P eh no cóż...szkoda może jka keidyś odwiedzisz skaryszaka to pwiedz mi :)
×
×
  • Create New...