Jump to content
Dogomania

PUENTA imszar

Members
  • Posts

    880
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by PUENTA imszar

  1. 8) myślisz sobie, że wrobisz Natalkę B(l)ond w takie coś8)
  2. [quote name='Ka-Vanga']Hmmmmmm z jakiej dzielnicy, niech no pomysle ;) hihihi, Puenta pod moim avatarkiem masz napisane ze ja w Konstancinie mieszkam, a to pod Wawa jest ;).[/quote] ooo..zapomniałam, że takie cuś to się znajduje pod avatarkiem :P No ja sądzę, że to nie dzielnica.I gdzie tu się spotkać płatny nauczycielu :D
  3. [quote name='Agasia']Dobrze ucz sie, zdobywaj wiedze, ale skad mozesz wiedziec ze Twoja suczka bedzie odpowiednia suczka, ktora bedzie poczatkiem hodowli? Czy nie bedzie chora, nie bedzie miala wad...? To tylko taka jasnowidzka jak ty moze wiedziec :D A chyba nie zamierzasz pomimo przecietnej, albo nawet mniej niz przecietnej suczki, pokryc ja i miec szczeniaki... ? bo to sie mija z celem hodowli![/quote] uczę się, uczę :) załatwiłam już sobie korepetycje :) Uważam, że przeciętna suka to przeciętne szczeniaki i tak dalej i w którymś pokoleniu musi być nie ciekawie.W tym roku dajemy czadu wystawowego.Nawet, może się gdzies spotkamy :) Żebym dostała miano forumowej jasnowidzki to jestem dumna :P Wydaję mi się, że zanim sunia poszła by do hodowli została by jednak surowa przebadana :)
  4. faaaajnie :) z jakiej jesteś wogóle dzielinicy :P
  5. hehe :talker:
  6. orsini ty to jesteś diablica 8)
  7. czasami soboe przypominam jak odciągałam znajomych od rodzenia szczeniąt po suczce kundelce i szlak mnie trafił kiedy nie mogłam im przemówić i choc będzie mi trudno to rację i uczyć się, uczyć (ale) o kynologi jak najwięcej i dopiero kiedy bedzie się bliżej perfekscji niż teraz zacząć, lecz z porad hodowców nie zrezygnuję :)
  8. źle mnie zrozumiałaś :) chodziło mi o to, że lepiej zacząć naukę o hodowli, genetyce nawet dwa lata wcześniej niż ominąc jakiś malutki szczególik i sprawdzić goi minutę za późno takie motto :)
  9. No przewidywania przeszłości bo wydaję mi się, że lepiej myśleć dwa lata wcześniej niż minutę za późno ;)
  10. No nie :) Mam weterynarza, w właściwie klinikę całodobową pod samym domek i zawsze mogę zadzwonić op,pomoc w kazdej sprawie po zwykłe zapytanie po poważne wymioty
  11. naprawdę!!Albo jestem głupia albo ślepa.Nie pamiętam nic takiego.To nadal aktualne :)
  12. no gdyby co to ja szczerze podziękowałam i Agasi i Elitesse.A jeśli chozi o poród to napewno mój pies a raczej suczka nie rodziła by sama w domu był by wet.
  13. [quote name='Savannah']czemu odrazu taki tekst pieszesz? wszyscy którzy tutaj napisali starali się Ci pomóc:roll: Może tego nie dostrzegłas? Zgadzam się całkowicie z Kareniną i Agasią, i pod wszystkim co one napisały tez się podpisuje. a zacytowany tutaj cytat książki miał na celu pokazanie Tobie ze się mylisz, a nie jej rekleme8). A tak wogóle do hodowli trzeba przedewszystkim dorosnąc, żeby potem nie powiększała się liczba pseudohodowców:icon_roc: I jeszcze regulaminowo, to można założyc hodowle od 18 roku życia albo od 16 za zgodą rodziców. Choc myśle że mogli by zrobic tylko od 18 roku, bo 16 to za mało.[/quote] wiem, ze to nie była reklama, poprostu z tego cytatu wynikała, że ksiązka jest dobra więc żartobliwie oznajmiłam, że ją zakupie bo można z niej wiele się nauczyć
  14. hehe..jakbyś zauważyła to Agasi tez podziękowałam, więc tak samo zrobiłam z Elitesse
  15. orsini muszę zrobić :D... ka-vanga jaką propozycję odrzuciłam bo nie kojarzę :)
  16. no cóż..a jak zrobię zdjątko Soni to ty ocenisz czy u niej powinno ię mieć dalej odchylone czy tak może zostać :D
  17. dziewczyny :) jak to ma być z odsuniętymi tylnymi łapami, bo widzę, że niektórzy to strasznie odchylają a czy np. może być tak [IMG]http://www.sasquehanna.fr.pl/zdjecia/Dziecielina.jpg[/IMG]
  18. każdy ma inne skojarzenia...
  19. jakoś mi się wyfuksiło :D
  20. no do łysego nie bo nawet by się niedało nożyczkami moimi :) jakieś dwa milimetry :D jeżeli chodzi o stronę to nie od sędziego...jak ustawiam psa mojej strony czyli głowa psa po prawej.to łapka ta jest schowana i w ruchu też mi tak wychodzi :D
  21. obcięty w tym miejscu całkiem..zobaczymy zresztą, można zgłaszać prawie do końca stycznia a jak wyskoczy cieczka to nie za dobrze :D!!!
  22. o Ania odrazu sama dałaś mi namiar bo o taką chodzi :D
  23. Elitesse wiedziałam, że ty mi pomożesz :) może o przewrażliwienie, albo poprostu nie chciałabym by coś się stało szczeniaczkom
  24. [COLOR=red]o Gratuluję synusia!!![/COLOR] [COLOR=#ff0000]Choć za kilka lat już nie będziesz taką dumną mamusią [/COLOR] [COLOR=#ff0000]bo chłopcy lubią się bawić :flaming: [/COLOR]
×
×
  • Create New...