Drogie ciotki,
wiemy ze Neska jest chora, Felus sie schowal, Sniezynki sa chore a Zirka ma guza ale nasza [SIZE=5]Lapka[/SIZE][SIZE=7] [/SIZE][SIZE=2]tez ma tu watek i prawie nikt z ostrowianek, prócz mnie i ronji tam nie zaglada.[/SIZE]
[SIZE=2]W tej chwili watek wyglada niemalze jak dialog pomiedzy mna a ronija:razz: [/SIZE]
To ze ona jest na tymczasie nie oznacza ze nie potrzeba ja juz wspierac....
Bardzio prosimy choc o podbijanie jej watku....