Jump to content
Dogomania

Igusia

Members
  • Posts

    1595
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Igusia

  1. Neseczka pod kroplowka:placz: :placz: :placz:
  2. Mojego brata sucysko zjadło cały spód kojca... Dopiero po zjedzeniu(rozerwaniu na 1000 kawałków) zaczęła na nim spać. Mój frodo zjadł swój kocyk do spania... Roda, ja nie umiem wyjaśnić czemu. Ale jak zjadła, to nie będzie miała, i już.
  3. Boziu!!!!!!!!!! Ciotki, skąd go, gdzie, kiedy !!! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: <mdleje> Śliczne maleństwo!
  4. [quote name='pajunia']i to nastepna doza pare foteczek, jesli Wam sie znudza foteczki, to napiszcie, nie bede wiecej wstawiala:evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://static.flickr.com/82/250754240_adcc56eea1.jpg[/IMG] [IMG]http://static.flickr.com/97/250753281_b98ea61288.jpg[/IMG] [/quote] I ma swoje kotecki!!!! :loveu:
  5. Ciotki myślą o Tobie... I kciuki trzymają...
  6. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  7. Ciotaka Macka to ma chyba sily za trzech:lol: Jest najlepsza psia opiekuna:p Neska nie mogla w lepsze rece trafic:loveu: Ps Grasik jest super przecudny z niego psiak, a Dropsik to juz wogole:loveu: :loveu: :loveu: Ja chce Dropsika:evil_lol:
  8. Lapinka sie przypomina:cool3: A wlasnie co z konsultacja ortopedyczna?
  9. :crazyeye: :crazyeye: jak tak mozna:mad: A czy szczeniaczkow nie mozna juz odstawic, by odciazyc sunke i ja porzadnie odkarmic?
  10. Ciotka, a fotelik do przewożenia Damiana masz? Odezwij się na gg, jak się włączysz.
  11. Dzien dobry, Lapka pokazuje sie na pierwszej stronie:lol:
  12. Napisalam na watku ostrowskim by zagladano do Lapinki:razz:
  13. Drogie ciotki, wiemy ze Neska jest chora, Felus sie schowal, Sniezynki sa chore a Zirka ma guza ale nasza [SIZE=5]Lapka[/SIZE][SIZE=7] [/SIZE][SIZE=2]tez ma tu watek i prawie nikt z ostrowianek, prócz mnie i ronji tam nie zaglada.[/SIZE] [SIZE=2]W tej chwili watek wyglada niemalze jak dialog pomiedzy mna a ronija:razz: [/SIZE] To ze ona jest na tymczasie nie oznacza ze nie potrzeba ja juz wspierac.... Bardzio prosimy choc o podbijanie jej watku....
  14. [quote name='rooda'] [FONT=Georgia][SIZE=1]Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego nie ruszają mi się emotikonki i łapki? Nie widzę też niektórych zdjęć (o czym pisałam już do Magdarynki). Widzę je dopiero kiedy np. cytuję dany post.[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=1]U mojej siostry jest wszystko dobrze.[/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=1]Może istnieje jakiś wątek, na którym takie problemy są rozwiązywane?[/SIZE][/FONT][/quote] Yyy... :crazyeye: Ja to nie wiem :oops: A co do pieszczochów :P To każda pora jest dobra... Hehehehe...
  15. Jak się pilnuje, to oka:) I ogląda się za Tobą... Niczym moje sucysko:cool3: Roda, ja też zasmarkana jestem... Październik... Fuj :oops: Czyli na razie nie jest tak źle, kciuki cały czas za Was trzymamy! Mizianka dla Heksy:Cool!:
  16. Pokazujemy sie nea pierwszej stronie:lol: Dalej na Lapcie zbieramy, przed nia jeszcze wizyta u ortopedy....
  17. Neseczka laleczka na gore:loveu: :loveu: :loveu:
  18. Jakaś taka cisza... Jakieś nowości u Was?
  19. Właśnie, co się dzieje?
×
×
  • Create New...