Fona, czy jest możliwość, żeby kiciucha posiedziała jeszcze u Ciebie przez jakiś czas, dwa-trzy tygonie-czy nie(chodzi o to zakochanie), bo koleżanka z pracy by ją przygarnęła... Ale nowe mieszkanie się remontuje, więc to tak... Wiesz, rozwalanie ścian, malowanie, kładzenie podłogi... Ona się zakurzy bidulka tam... Mieszkałaby w grodzisku mazowieckim..