[quote name='AśkaK']Ale co z transportem kurde bele?Już budy czekają, lodówki i sama nie wiem co jeszcze ;) ale nie ma czym zawieźć.:oops: Gdzie się podziewa nasza kochana Owieczka..? Owieczko, jeśli to czytasz ;) :lol: - jak tam Twój kolega od STARA?:cool3: Ja się mogę z nim jeszcze raz bujnąć (w sensie przejechać do schroniska, żeby nie było że coś innego...:eviltong: :lol: ) jeśli tylko jest taka szansa, że on pojedzie. Kiedyś mówił, że co jakiś czas może jeździć.[/quote]
Owieczka poza netem jest, telefonicznie mona z nia sie porozumiec:p