[quote name='beam6']Maćka, Twój TZ to jest ...... no GOŚĆ poprostu :loveu:[/quote]
Tak, tak, TZ Macki jest super i razem z Macka maja ogromnie serducha:lol:
Macka jak by cos to dzwon...
Ciotka, fajny masz zwierzyniec. Karmelek - tak zdrobniale, myślałam, że chłopaczyna jest mały:-o Kudłacz cudny. A Pisiunia jest PIĘKNA!!!! Taka delikatna i słodka, códo mniódo! :eviltong:
Będzie dobrze. Trzymamy kciuki za WAS!;)
Pewnie ciotka ronja śpiewała na dobranoc całej trójce pioseneczki fajne :roll:
Biedna ciotka neris pewnie płakała jak łapulka odjechała...:-(
Ciotka, pożyczysz mi czasem Łapkę? ;)
Buahahahahaha... Łapka jest... To taka mała paskuda :eviltong: (nie zabijcie mnie ciotki) Brzydalka taka trochę... Kocham takie moruski :eviltong:
Ja chce taką Łapkę!!!!!! :placz:
[quote name='Ulka18']Sunia byla znieczulana, zeby usunac wrosniety drut...nasz wet jest doswiadczony, polegam na jego wiedzy...ale bede wdzieczna za Wasz opinie, moze ktos mial do czynienia z takim przypadkiem i wie co trzeba zrobic.[/quote]
Ta rana wedlug mnie powinna byc zszyta.
W Ostrowi tez byl psiak z drutem po wnykach.Ponizej wklejam jego watek
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29501&highlight=felek[/URL]