-
Posts
2325 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ambra
-
[quote name='agata-air']Ta historia sprawiła, że na chwile zwątpiłam, że to co robimy coś daje. Proces w Pułtusku w sprawie schroniska w Krzyczkach, potem jedziemy do schronu, częsc dogomaniaczek postanawia jechac przy okazji do Chrycynna. Po drodze wchodzą do jednego z domostw aby zapytać o drogę... Zobaczyły psa, przywiązanego na łańcuch na środku placu, bez budy, zadnego schronieniaa i tak od roku, nie nie wiem jak przezył zimę- Fuks wyglądał tak [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2131/53504189ne8.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9876/22352261hf4.jpg[/IMG][/quote] męczy mnie to, czy ci ludzie na ktorych działce znalazłyscie tego psa zostaną pociągnieci do jakiejs odpowiedzialnosci? czy odebrałyscie go z policją? CZY ZOSTANĄ UKARANI???? :angryy::angryy::angryy: CHOLERA PRZECIEZ GDYBY NIE WY TAM WTEDY....:placz::placz:
-
:angryy:jestem wstrzaśnięta - widzi się to na codzien cholera - co jak to brzmi - nacodzień :angryy: ale zebrane do kupy robi strasznie dramatyczny obraz nieludzkiej społeczności:angryy: Betbet - film uderzajacy - idź tym tropem!
-
a myslisz ze komus uciekł czy raczej zostałn porzucony? może plakaty - cholercia ciezko bedzie w lecznicach nakreslic jaki to pies bo znakow szczegolnych to on nie ma - najlepiej by sie bylo z nim przejechac po lecznicach i niech ogladaja i moze tak pokojarza - w dzwonieniu po lecznicach Lena ma doswiadczenie. coraz wiecej tych zagubionych....:placz:
-
Cudowny psi dzieciak JUZ W NOWYM DOMU !!!!!!!
Ambra replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
ja równierz jestem, czekam na zdjecia, może by go tez wziązc na dzien z psem? -
cudowny jamniczek Krakersik już w nowym włsanym domku! Hannk dziękujemy!
Ambra replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Haank bedzie dobrze dasz rade!! wielki dzieki za to co zrobilas dla niego - bardzo jestem Ci wdzieczna!!! pamietam ze jak za pierwszym razem rozmawialysmy, mialas zero łapek:evil_lol: i tyleż samo doswiadczenia z dogomanią - heh mam nadzieje ze pozytywne emocje stad bijace zatrzymają Cie przy nas na dłużej! mały napewno bedzie plakac za Tobą - pamietasz ze nawet po 1 dobie plakal za mną - ale jak bedzie mial nowe wrazenia towarzystwo i zabawe na miejscu to szybko zapomni! 3maj sie kochana!! jesteś wielka!!!:lol: dacie rade!!! -
to ja prosze o obejrzenie tego charta i w jakich warunkach sie znajduje!! dla mnie to szok! chart w budzie! nie powierzyłabym jej psa! ktos kto 3ma swojego 1szego psa w budzie nie jest absolutnie dobrym potencjalnie domem! bardzo prosze - obejrzyjcie tego charta!!!!!!!!!!!!!!!! o zdjeciu tylko marze....:shake:
-
cudowny jamniczek Krakersik już w nowym włsanym domku! Hannk dziękujemy!
Ambra replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Haank potrzebne sa pana z łodzi dane - adres tel i jego zgoda na spotkanie przed adopcją, dziewczyny sie tym napewno zajmą, jesli chodzi o transport tez sie cos wymysli - ja bede jechac 23 kwietnia do pabianic - to 10 km od łodzi - jakby co, ale pewnie esli pan by sie zdecydowal to 3ba by wczesniej przewiezc malucha, a ja jestem w szoku jak on pieknie wyglada! jaki wlochaty juz:loveu: -
cudowny jamniczek Krakersik już w nowym włsanym domku! Hannk dziękujemy!
Ambra replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
ja tez pamiętam i jestem w szoku ze tak długo on juz u ciebie Hannk siedzi - mam nadzieje ze nie masz mi tego za złe:oops: a z tym allegro i plakatami 3ba podzialac - tylko moze na allegro nie pisac ze taki chory tylko ze leczenie dobiega konca itp... gdzie ten plakacik? -
na dzien dobry na 1szą!! a moze allegro jakies? :hmmmm:
-
cudowny jamniczek Krakersik już w nowym włsanym domku! Hannk dziękujemy!
Ambra replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
dzwonila do mnie dzis jakas pani z myslowic w sprawie jamnika - ale jakos nie maial zadnych pytan - powiedzialam jej o leczeniu o umowie adopcyjnej o tym ze jest w krakowie ze wczesniej nalezaloby sie spotkac - a ona miala jedyne pytanie czy gladko czy szorsko czy krotko wlosy... jutro ma oddzwonic... nie wie czy tak zaskoczona byla moim slowotokiem czy co? hmm krakers domu szukaj!!! szukaj ! szukaj! -
:shake:Janeczko ty to masz dar napotykania takich zagubionych dusz! domek pilnie potrzebny, ja wiem ze Dina nie pozwoli sie panowszyc innemu psu u siebie w domu.... staram sie szukac cos...
-
cudowny jamniczek Krakersik już w nowym włsanym domku! Hannk dziękujemy!
Ambra replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Neigh ale urzedasy maja to głęboko :angryy: co ich opbchodzi podziemny swiatek pseudohodowli! nie maja pojecia - nie sa pewnie nawet swiadomi co sie dzieje - i to jest tragiczne - ze ludzie tacy nieswiadomi....głupiiiii a 3/4 spoleczenstaw nie widzi nic złego w kupowaniu psa na allegro z pseudo albo z innego zrodła.....a jak nawet widzi i na miejscu sie dowieduje ze to pseudoh. to szkoda jej psa - i kupuje zeby mu zycie uratowac - błędne koło - sama tak zrobiłam niedawno - [URL="http://www.psy.mgt.pl/psy/viewtopic.php?t=4136"]zeby tylko pies przezył[/URL]...ehhh:shake: Hannk a tak sie martwiłaś jak Twoja pannica go zaakceptuje! a tu taka sielanka:loveu: i co w Piekarach słychać? bezchmurne niebo czy moze mrzawka:razz: -
ja jak najbardziej tez mam zamiar sie pojawić - z plakietkami:evil_lol: Muro juz wolne załatwia a Lene moze tez mi sie uda namówić - wkoncu tym razem nie moge być kierowcą;)
-
cudowny jamniczek Krakersik już w nowym włsanym domku! Hannk dziękujemy!
Ambra replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
podesłałam do grazynki ona siedzi w beaglach moze warto by wrzucic jeszcze na forum beagli?:shake: -
cudowny jamniczek Krakersik już w nowym włsanym domku! Hannk dziękujemy!
Ambra replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Akitka ja taka zakrecona dzis bylam ze jak do mnie zadzwonilas i sie przedstawilas to ja myslałam ze to kasia maciszek:evil_lol: ale amikat mnie co? ciezko z mysleniem u mnie dzis....mnie uswiadomiła ze to Ty:cool3: tak wiec 3mam kciuki jak mowiała z transportem mam nadzieje sie z Hannk dogadać:cool3: i dawaj znac co i jak i chcemy znac szczególy domkowe czy mieszkanko czy ogrodek czy dzieci itp;) dzieki Akitko ze szukasz:lol: -
cudowny jamniczek Krakersik już w nowym włsanym domku! Hannk dziękujemy!
Ambra replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
ja tez proponuje te zdjecia na allegro przy dobce widac jaki to koordupel a na raszcie jaki słodziak i wesołek! Hannk a co z ta Twoja kolezanką? rozmysliła się? [SIZE=1]tak jest Psiutka, spotkasz sie jeszcze z setkami osób na swojej drodze z takimi pogladami - lepiej z nimi o tym nie gadac bo tylko nerwy stracisz a ciemnoty nie uswiadomisz - jak ktos nie czuje takiej empati w stos. do zwierzat to nie ma co szczepić jezyka, żeby tylko w spokoju zostawił i nie krzywdził!!![/SIZE] [SIZE=1]a swoja szanowna koleżankę zapytaj jak planuje pomóc dzieciom, co zrobiła w tym kierunku bo ludzie wlasnie mowia ---e psom pomagasz bleee dzieciom bys pomogła - ja psom ty mozesz dzieciom pole do popisu masz prosze bardzo:shake:[/SIZE] -
---moje Słońce ma domek:))))mam nadzieje ze juz ten na zawsze:)
Ambra replied to muro's topic in Już w nowym domu
Kasia czekam na maila, wszystkich prosze o pomoc w szukaniu - info o platnych tymczasach, jakis hotelikach przydowmowych - sytuacja naprawde jest tragioczna - Muro boi sie widoku jaki zastanie po powrocie z pracy !!!!!!!!!!! Muro zmiec tytuł! -
cudowny jamniczek Krakersik już w nowym włsanym domku! Hannk dziękujemy!
Ambra replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
a patrzac na ceny jamników z lewych kryć jestem dobita:shake::shake::shake: [URL]http://ale.gratka.pl/kategoria/jamniki.html?p=1[/URL] -
cudowny jamniczek Krakersik już w nowym włsanym domku! Hannk dziękujemy!
Ambra replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
a ja offem podbije, patrzcie jak psedohodowle daja sie same namierzyc a my nic z tym zrobić nie możemy, no przeciez jajca bym chopowi urwała:angryy: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/969355_kupie_terriery_hurtem.html[/URL] -
cudowny jamniczek Krakersik już w nowym włsanym domku! Hannk dziękujemy!
Ambra replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
albo poleźli do weta i trafili na jakiego durnia który im powiedział że nużyca to takie robale którymi oni napewno się zarażą - wiec go wypieprzyli do śmieci.:shake: Krakers ty słodziaku znajdziesz swoje miejsce w tym kretynskim swiecie! ciotki Ci dzieciaku w tym pomogą! znajdą Ci domek!:cool3: -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Ambra replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
wez go koniecznie do weterynarza! najwyzej zostaw na siebie namiary i popros o nr konta to zrobimy wspolnie przelew za badanie, ale jesli on jest taki słaby i pewnie cierpiacy to nie mozna go tak zostawić w boksie schroniskowym!! -
Amikat zlituj się!:roll: iii