Jump to content
Dogomania

SuperGosia

Members
  • Posts

    1667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by SuperGosia

  1. [quote name='lonka']Witam nową forumowiczke!Tylko gosia jestem zdziwiona twoim postem.z czego wywnioskowałas że suczka jusz zmieniła wlos,bo ja pierwszy raz słysze aby shih-tzu w tym wieku mialo jusz zmieniony wlos?[/quote] Suczka byla starsza od mojego psa ;) Jej wlos byl dluzszy, wygladal na dorosly, a Ula (corka hodowczyni), ktora wystawiala mojego psiaka i ogladala ja z bliska powiedziala mi, ze sunia jest po wymianie (przyznam, ze uwierzylam na slowo, bo malej nie dotykalam.
  2. [quote name='Viz'][B] SuperGosia [/B]przesliczny jamnior![/quote] Dzieki :lol: :lol: :lol: No to jeszcze jako mala kluska na drugi dzien u mnie w domku: [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.15.JPG[/IMG]
  3. A tu troche fotek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20177"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20177[/URL]
  4. [quote name='malku']Nie, nie :) nora jest sztuczna, lis oddzielony od psa i juz nie dopuszcza sie do 'zwarcia'. Zadaniem psa jest oszczekiwanie i okazanie pasji. Poza tym watpie czy chcialby sie zaprzyjaznic :) zapach, ujadanie innych psow i atmosfera pelna napiecia, jamniki szaleja![/quote] O! No sami widzicie, jaka jestem :p To, co napisales brzmi calkiem fajnie :lol: Moze nam sie uda!
  5. [quote name='anii']SuperGosia Ale masz ladne shih tzu w podpisie. Wyglada na chlopczyka, mozesz cos wiecej o nim napisac?! :evilgrin:[/quote] To faktycznie piesek. Rodowodowo wabi sie CINNABARIS Grandiflora (prawdopodomnie ostatni miot Shih z tym przydomkiem), po MILAFIORI Venie i NIGHTINGALE'U Astarte Gold. Zadebiutowal w klasie szczeniat w NDM w grudniu ub.r. i dostal WO, ale przegral porownanie z suczka (ona po wymianie wlosa, on wlasnie w trakcie ;) ). Ma w tej chwili nieco ponad 8 m-cy. Straszny urwis, w dodatku pomyslowy urwis :lol:
  6. Dla mnie OKI.
  7. Podejrzewam, ze moj pies chcialby sie wpierw z lisem zaprzyjaznic, podobnie jak z okolicznymi dachowcami:kociak:. I tutaj ja mam raczej obawy, czy taki lis mu nie zrobi krzywdy :???:
  8. Arima, ja takze sie dodzwaniam bez problemu. No, moze z wyjatkiem dnia 23.12. ub.r. :razz: A masz dobry nr tel? 0 22 826 05 74 Pracuja bodajze do 15-tej.
  9. [quote name='misiaczek']Ja tylko widziałam fotkę tego jej shih tzu w gazecie.Był piekniutki.:-([/quote] A moim zdaniem ten pies byl zaniedbany. Przynajmniej tak wygldal na zdjeciu w MP.
  10. [quote name='PARSONRK']Ale mozecie tropić np: koty...[/quote] Z kotami to ten wariat chce sie akurat bawic - pozostalosc ze szczeniecych czasow - w kennelu akurat bylo sporo kotow, z ktorymi maluchy dokazywaly radosnie. Tak wiec, jesli nawet biegnie do kota, to w celu... :calus:
  11. [quote name='an3czka'] Co do szczurów i wiewiórów (jaki rym hihihi) - instynkt się odzywa. Myślę, że psinie byłoby milej potropić np. liska:cool3:[/quote] Liskow niestey w parku nie mamy :lol:
  12. [quote name='aneta...i..bouvier']mmmmmmmmm moj bouvier uwielbia jamniczki :cool3:[/quote] Mam nadzieje, ze nie jesc ;) Akurat ten moj egzemplarz lubi wszystkie psy i bedzie chcial sie zaprzyjazniac :lol:
  13. Zglaszac mozna bodajze do 20.01.(lub do 31.01. - najlepiej sprawdzic na str. O/Leszno) Ja dopiero jutro zglosze. Mam pytanko z innej beczki ;) Czy moze ktos z W-wy wybiera sie na CHS pociagiem? Bo moze bysmy sie zgadali, razniej by bylo i takie tam :lol: ??
  14. Jamnior biegal po lesie w wakacje, znalazl dwa jeze (ku jego rozczarowaniu nie chcialam ich zabrac do domu ;) ). Na codzien biegamy do parku, gdzie sa wiewiory (gania, ale zawolany przychodzi!), jeza szt. 1 tez znalezlismy + szczury mieszkajace przy jeziorku (fuj!). Latem probowal sie dokopac do kretow - ale to takie-tam sobie zabawy :lol: W przygotowaniu do konkursu musi mi wiec ktos pomoc, bom zielona :p , a mysliwych w rodzinie brak.
  15. Zanim jeszcze dowiedzialam sie, ze konkursy sa potrzebne do zrobienia intera, zaobserwowalam u swojego "kanapowego" jamnika pewne zachowania swiadczace o tym, iz pies sie nudzi. Wybralam sie wiec z pytaniem na sekcje do ZK (oczywiscie pan od jamnikow - tradycyjnie nieobecny :shake: ) i... nie dowiedzialam sie niczego ponadto, by kupic sobie (tu przepraszam za ew. przejezyczenie - nadal pozostaje laikiem w tych kwestiach) miesiecznik lowiecki i spojrzec w necie na lowiecki.pl. Ludzie stamtad troche mnie "oswiecili", checi do poprobowania ze swoim jamniorkiem mi nie brakuje, wiec wkrotce wybieramy sie do "naszego" oddzialu PZL i moze cos/kogos nam doradza/poleca na poczatek. Co do podzialu na linie wystawowe i uzytkowe, heh! Nie wiem czy cos takiego jest w ogole mozliwe ;) Pewne rasy sa od stuleci hodowane oraz ulepszane pod katem swojej uzytkowosci, maja to w genach i nielatwo to bedzie wykorzenic. Mnie osobiscie najbardziej zal "kanapowych" posokowcow (duzo ich sie teraz "namnozylo"). Te psy nie sa szczesliwe jesli nie pracuja lub chociazby nie uprawiaja sportu.
  16. Dziekuje serdecznie Perelce za pomoc w znalezieniu srodka transportu do Vilna :loveu: i pozdrawiam wszystkich przyszlych wspoltowarzyszy podrozy. Bede jechala z jamniczkiem :painting: . To nasza pierwsza zagraniczna wystawa :razz:
  17. [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_11630.5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.8.JPG[/IMG] [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.9.JPG[/IMG] [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_11630.1.JPG[/IMG] [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.12.JPG[/IMG] [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.14.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_11631.3.JPG[/IMG]
  18. Powiem szczerze - takze pierwszy raz na wlasne oczy widzialam cos takiego. Szczeka opada. Nie wstawie jednak tu zdjecia psa, bo wlascicielowi bedzie przykro :-( Marny bylby los takiego szczeniaka, gdyby ktos go kupil TYLKO pod katem wystaw. Na szczescie tak nie jest.
  19. [quote name='Viz']Ojj malusie te foteczki ;) Moze troche wiecej, bo poki co widze tylko masc, a chetni ebym sie przyjrzala mordce i ogolnej budowie :)[/quote] Wrzucam link do wiekszych fotek ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20177"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20177[/URL]
  20. [quote name='arima']SuperGosia wytłumacz mi jak pies może nie mieć kłębu???:lol:[/quote] Juz Ci tlumacze - potocznie mowiac jest to syndrom "labedziej szyi", a wyglada to tak jakby szyja psa wyrastala mu z grzbietu. Linia grzbietu - prosta i ciach! szyja. [IMG]http://www.klubjamnika.zkwp.pl/jamnik/wzorzec/6a.jpg[/IMG] Chcialabym napisac, ze tamten pies tak wyglada, ale niestety jest gorzej. Ten na rysunku, choc nieprawidlowy, przynajmniej ma "jakis" klab.
  21. Witam, moj 8 miesieczny Shih Tzu wlasnie wymienia siersc szczenieca na dorosla. Poniewaz pogoda - jaka jest-taka jest - mimo iz na spacerki biegamy w ubranku, wlos podwojnie mu sie koltuni :shake: Moze ktos z Was moglby polecic jakis dobry "rozkoltuniacz"-odzywke (najlepiej do stosowania na sucho), ktora pomoglaby nam przetrawac ten najgorszy okres? Psa wyczesuje juz 2 do 3x dziennie.
  22. Tutaj moj jamnik robi za dobrego wujka :lol: [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.14.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Daga_i_Oskar']cudny jamniczek ishihtzaczek :lol: :lol: a bedziesz w K-ce na wystawie??[/quote] Bede, ale tylko z jamnikiem - 25.03 A to inne fotki - Asti w wieku 4 m-cy [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_asti11.9.JPG[/IMG] A tu chlopaki na drugi dzien pod wspolnym dachem :lol: [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_11631.3.JPG[/IMG] A tu Asti konczy 3 mies. [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_11631.1.JPG[/IMG] Tutaj 7-mies Guru wyglada spod lawki [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.9.JPG[/IMG] I wreszcie nie do konca udane, ale tymczasowo jedyne zdjecie w pozycji prawie wystawowej w wieku 12 m-cy [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.12.JPG[/IMG]
  24. Jamnikowi idzie na razie niezle :lol: MLCHPL, 4x Zw Ml, 2x BoB. Shih - maly :diabloti: - byl dopiero na 1-wszej wystawie w kl. szczeniat. Dostal WO, bez tytulu.
  25. [quote name='filbras']To moze jest sposób na przyspieszenie wydania dyplomu, też będę musiała tak zrobić, ale co mają powiedzieć inni spoza W-wy. [/quote] Luzik, idz i ladnie popros, a na pewno dostaniesz dyplom, o ile - oczywiscie - maja juz potwierdzone karty ocen ze wszystkich wystaw do champ. A inni spoza W-wy, hm... coz... niestety - musza czekac :shake:
×
×
  • Create New...