-
Posts
1667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by SuperGosia
-
[quote name='lonka']Witam nową forumowiczke!Tylko gosia jestem zdziwiona twoim postem.z czego wywnioskowałas że suczka jusz zmieniła wlos,bo ja pierwszy raz słysze aby shih-tzu w tym wieku mialo jusz zmieniony wlos?[/quote] Suczka byla starsza od mojego psa ;) Jej wlos byl dluzszy, wygladal na dorosly, a Ula (corka hodowczyni), ktora wystawiala mojego psiaka i ogladala ja z bliska powiedziala mi, ze sunia jest po wymianie (przyznam, ze uwierzylam na slowo, bo malej nie dotykalam.
-
Galeria - nasze przegubowce (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SuperGosia replied to anetta's topic in Galeria
[quote name='Viz'][B] SuperGosia [/B]przesliczny jamnior![/quote] Dzieki :lol: :lol: :lol: No to jeszcze jako mala kluska na drugi dzien u mnie w domku: [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.15.JPG[/IMG] -
A tu troche fotek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20177"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20177[/URL]
-
[quote name='malku']Nie, nie :) nora jest sztuczna, lis oddzielony od psa i juz nie dopuszcza sie do 'zwarcia'. Zadaniem psa jest oszczekiwanie i okazanie pasji. Poza tym watpie czy chcialby sie zaprzyjaznic :) zapach, ujadanie innych psow i atmosfera pelna napiecia, jamniki szaleja![/quote] O! No sami widzicie, jaka jestem :p To, co napisales brzmi calkiem fajnie :lol: Moze nam sie uda!
-
[quote name='anii']SuperGosia Ale masz ladne shih tzu w podpisie. Wyglada na chlopczyka, mozesz cos wiecej o nim napisac?! :evilgrin:[/quote] To faktycznie piesek. Rodowodowo wabi sie CINNABARIS Grandiflora (prawdopodomnie ostatni miot Shih z tym przydomkiem), po MILAFIORI Venie i NIGHTINGALE'U Astarte Gold. Zadebiutowal w klasie szczeniat w NDM w grudniu ub.r. i dostal WO, ale przegral porownanie z suczka (ona po wymianie wlosa, on wlasnie w trakcie ;) ). Ma w tej chwili nieco ponad 8 m-cy. Straszny urwis, w dodatku pomyslowy urwis :lol:
-
Podejrzewam, ze moj pies chcialby sie wpierw z lisem zaprzyjaznic, podobnie jak z okolicznymi dachowcami:kociak:. I tutaj ja mam raczej obawy, czy taki lis mu nie zrobi krzywdy :???:
-
Arima, ja takze sie dodzwaniam bez problemu. No, moze z wyjatkiem dnia 23.12. ub.r. :razz: A masz dobry nr tel? 0 22 826 05 74 Pracuja bodajze do 15-tej.
-
[quote name='misiaczek']Ja tylko widziałam fotkę tego jej shih tzu w gazecie.Był piekniutki.:-([/quote] A moim zdaniem ten pies byl zaniedbany. Przynajmniej tak wygldal na zdjeciu w MP.
-
[quote name='PARSONRK']Ale mozecie tropić np: koty...[/quote] Z kotami to ten wariat chce sie akurat bawic - pozostalosc ze szczeniecych czasow - w kennelu akurat bylo sporo kotow, z ktorymi maluchy dokazywaly radosnie. Tak wiec, jesli nawet biegnie do kota, to w celu... :calus:
-
[quote name='an3czka'] Co do szczurów i wiewiórów (jaki rym hihihi) - instynkt się odzywa. Myślę, że psinie byłoby milej potropić np. liska:cool3:[/quote] Liskow niestey w parku nie mamy :lol:
-
[quote name='aneta...i..bouvier']mmmmmmmmm moj bouvier uwielbia jamniczki :cool3:[/quote] Mam nadzieje, ze nie jesc ;) Akurat ten moj egzemplarz lubi wszystkie psy i bedzie chcial sie zaprzyjazniac :lol:
-
Zglaszac mozna bodajze do 20.01.(lub do 31.01. - najlepiej sprawdzic na str. O/Leszno) Ja dopiero jutro zglosze. Mam pytanko z innej beczki ;) Czy moze ktos z W-wy wybiera sie na CHS pociagiem? Bo moze bysmy sie zgadali, razniej by bylo i takie tam :lol: ??
-
Jamnior biegal po lesie w wakacje, znalazl dwa jeze (ku jego rozczarowaniu nie chcialam ich zabrac do domu ;) ). Na codzien biegamy do parku, gdzie sa wiewiory (gania, ale zawolany przychodzi!), jeza szt. 1 tez znalezlismy + szczury mieszkajace przy jeziorku (fuj!). Latem probowal sie dokopac do kretow - ale to takie-tam sobie zabawy :lol: W przygotowaniu do konkursu musi mi wiec ktos pomoc, bom zielona :p , a mysliwych w rodzinie brak.
-
Zanim jeszcze dowiedzialam sie, ze konkursy sa potrzebne do zrobienia intera, zaobserwowalam u swojego "kanapowego" jamnika pewne zachowania swiadczace o tym, iz pies sie nudzi. Wybralam sie wiec z pytaniem na sekcje do ZK (oczywiscie pan od jamnikow - tradycyjnie nieobecny :shake: ) i... nie dowiedzialam sie niczego ponadto, by kupic sobie (tu przepraszam za ew. przejezyczenie - nadal pozostaje laikiem w tych kwestiach) miesiecznik lowiecki i spojrzec w necie na lowiecki.pl. Ludzie stamtad troche mnie "oswiecili", checi do poprobowania ze swoim jamniorkiem mi nie brakuje, wiec wkrotce wybieramy sie do "naszego" oddzialu PZL i moze cos/kogos nam doradza/poleca na poczatek. Co do podzialu na linie wystawowe i uzytkowe, heh! Nie wiem czy cos takiego jest w ogole mozliwe ;) Pewne rasy sa od stuleci hodowane oraz ulepszane pod katem swojej uzytkowosci, maja to w genach i nielatwo to bedzie wykorzenic. Mnie osobiscie najbardziej zal "kanapowych" posokowcow (duzo ich sie teraz "namnozylo"). Te psy nie sa szczesliwe jesli nie pracuja lub chociazby nie uprawiaja sportu.
-
Dziekuje serdecznie Perelce za pomoc w znalezieniu srodka transportu do Vilna :loveu: i pozdrawiam wszystkich przyszlych wspoltowarzyszy podrozy. Bede jechala z jamniczkiem :painting: . To nasza pierwsza zagraniczna wystawa :razz:
-
Galeria - nasze przegubowce (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SuperGosia replied to anetta's topic in Galeria
[IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_11630.5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.8.JPG[/IMG] [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.9.JPG[/IMG] [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_11630.1.JPG[/IMG] [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.12.JPG[/IMG] [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.14.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_11631.3.JPG[/IMG] -
co sie dzieje z rodowodowymi szczeniakami nie sprzedanymi???
SuperGosia replied to annnka's topic in Zakup psa rasowego
Powiem szczerze - takze pierwszy raz na wlasne oczy widzialam cos takiego. Szczeka opada. Nie wstawie jednak tu zdjecia psa, bo wlascicielowi bedzie przykro :-( Marny bylby los takiego szczeniaka, gdyby ktos go kupil TYLKO pod katem wystaw. Na szczescie tak nie jest. -
Galeria - nasze przegubowce (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SuperGosia replied to anetta's topic in Galeria
[quote name='Viz']Ojj malusie te foteczki ;) Moze troche wiecej, bo poki co widze tylko masc, a chetni ebym sie przyjrzala mordce i ogolnej budowie :)[/quote] Wrzucam link do wiekszych fotek ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20177"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20177[/URL] -
co sie dzieje z rodowodowymi szczeniakami nie sprzedanymi???
SuperGosia replied to annnka's topic in Zakup psa rasowego
[quote name='arima']SuperGosia wytłumacz mi jak pies może nie mieć kłębu???:lol:[/quote] Juz Ci tlumacze - potocznie mowiac jest to syndrom "labedziej szyi", a wyglada to tak jakby szyja psa wyrastala mu z grzbietu. Linia grzbietu - prosta i ciach! szyja. [IMG]http://www.klubjamnika.zkwp.pl/jamnik/wzorzec/6a.jpg[/IMG] Chcialabym napisac, ze tamten pies tak wyglada, ale niestety jest gorzej. Ten na rysunku, choc nieprawidlowy, przynajmniej ma "jakis" klab. -
Witam, moj 8 miesieczny Shih Tzu wlasnie wymienia siersc szczenieca na dorosla. Poniewaz pogoda - jaka jest-taka jest - mimo iz na spacerki biegamy w ubranku, wlos podwojnie mu sie koltuni :shake: Moze ktos z Was moglby polecic jakis dobry "rozkoltuniacz"-odzywke (najlepiej do stosowania na sucho), ktora pomoglaby nam przetrawac ten najgorszy okres? Psa wyczesuje juz 2 do 3x dziennie.
-
Tutaj moj jamnik robi za dobrego wujka :lol: [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.14.jpg[/IMG]
-
[quote name='Daga_i_Oskar']cudny jamniczek ishihtzaczek :lol: :lol: a bedziesz w K-ce na wystawie??[/quote] Bede, ale tylko z jamnikiem - 25.03 A to inne fotki - Asti w wieku 4 m-cy [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_asti11.9.JPG[/IMG] A tu chlopaki na drugi dzien pod wspolnym dachem :lol: [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_11631.3.JPG[/IMG] A tu Asti konczy 3 mies. [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_11631.1.JPG[/IMG] Tutaj 7-mies Guru wyglada spod lawki [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.9.JPG[/IMG] I wreszcie nie do konca udane, ale tymczasowo jedyne zdjecie w pozycji prawie wystawowej w wieku 12 m-cy [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.12.JPG[/IMG]
-
Jamnikowi idzie na razie niezle :lol: MLCHPL, 4x Zw Ml, 2x BoB. Shih - maly :diabloti: - byl dopiero na 1-wszej wystawie w kl. szczeniat. Dostal WO, bez tytulu.
-
Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie
SuperGosia replied to Wojtecki's topic in Championaty i tytuły
[quote name='filbras']To moze jest sposób na przyspieszenie wydania dyplomu, też będę musiała tak zrobić, ale co mają powiedzieć inni spoza W-wy. [/quote] Luzik, idz i ladnie popros, a na pewno dostaniesz dyplom, o ile - oczywiscie - maja juz potwierdzone karty ocen ze wszystkich wystaw do champ. A inni spoza W-wy, hm... coz... niestety - musza czekac :shake: