-
Posts
1667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by SuperGosia
-
Galeria - nasze przegubowce (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SuperGosia replied to anetta's topic in Galeria
[quote name='AMIŚKA'].....Dla Wszystkich, ktorzy jeszcze nie wiedza; z CH'SS w Lesznie przywizlismy NPwR, BoBa i duze CWC :multi: No i pierwszy pucharek. ... :laola: :laola: [B]GRATULACJE DLA NAIPIĘKNIEJSZEGO JAMNISIA KRÓTKOWŁOSEGO MINIATUROWEGO NA DOGOMANI!!!!GRATULACJE DLA PAŃCI!!![/B] :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: Kibicuję Wam od początku i bardzo ucieszyłam się ze zwycięstwa!![/quote] Dzieki, dzieki, dzieki :loveu: Gurus tez dziekuje wszystkim, ktorzy trzymali za nas kciuki :buzi: :lol!: :Rose: -
[quote name='aneta...i..bouvier']hmmmm bedzie mozliwosc z kims sie zabrac albo moze bus[/quote] Jesli cos wykombinujecie z busem, dajcie mi znac, moze sie namyslimy :cool3:
-
[quote name='kaska']A jak sprawa zostala rozwiazana ??[/quote] Najpierw pod OBI, potem Rembertów. Ja chyba do ekipy pod OBI dołączę, ale jeszcze się skonsultuję z mężem i dam znać.
-
[quote name='aneta...i..bouvier']rozmawialam z perelką pierwsza sprawa to taka ze nalezy wplacic zaliczke na busa w wys 100 zl na konto ktore perelka poda wieczorem druga sprawa to zabranie nas to znaczy 3 osoby i 3 psy i ciacho hehehehehhe ta kwestja tez zostala rozwiazana wiec nie ma co mysle ze nie bedzie problemem zabrac chetnych z parkingu pod obi a nastepnie nas po drodze[/quote] No i SUPER :multi:
-
Cóż, trzeba to albo przegłosować, albo dojść do jakiegoś kompromisu... Powiem szczerze, że gdyby mnie mąż nie podrzucił na miejsce spotkania, to ciężko byłoby mi się dostać zarówno i do Rembertowa, i pod OBI o tej porze... dlatego moją pierwszą propozycją była Warszawa, bo zdawało mi się, iż większości będzie odpowiadać... Ponieważ jednak nie, trzeba ustalić coś innego.
-
[quote name='Anka5']Czy dla pasażerów z części południowej Warszawy mogę zaproponować przystanek zaraz po wlocie do Wa-wy od strony Janek jest duży parking przy OBI (Al Krakowska ,tuż przy lotnisku) .Ewentualnie czekam na inne propozycje:p[/quote] Dla mnie OK :lol:
-
[quote name='kaska']Dworzec Wilenski ma dwie wady, po pierwsze zeby dojechac do niego z Janek to trzeba sie przebic przez miasto( w sumie srodke nocy wiec ruchu nie bedzie ale jak ktos zdolny to zabladzic moze) druga wada tam nie ma gdzie wysikac psow a mysle ze tym co jada ze Slaska przydaloby sie oproznic pecherze:)[/quote] Co racja, to racja - psow zupelnie tam nie ma gdzie wysiusiac :lol: Nio to nie wiem, moze gdzies w Centrumie ;) Myslcie i rzucajcie propozycje.
-
Ktos chyba napisal, ze kierujemy sie na Marki (?). To moze dworzec Wilenska (przy "Karfurze")? Tak sobie rzucam, czekam na inne wypowiedzi.
-
Wystawa zapowiada sie suuuuper. Tylko, ze moj psiak nie zdazy zamknac doroslego championatu :-( Trzeci wniosek musi dostac dopiero po 26 sierpnia :placz:
-
Warszawiacy jadacy busem!!! Moze juz pomalu zaczniemy ustalac gdzie i o ktorej zbiorka? Mnie wlasciwie - jesli na terenie W-wy - miejsce jest obojetne. Jesli ktos dysponuje mapka dojazdowa w formie elektronicznej, to bylabym b. wdzieczna (kolezanka poszukuje).
-
A moze ktos ma zbiorowy portret gr. IV? Bylabym niezmiernie wdzieczna... Bo - ja - tradycjonalista jezdz na wystawy z aparatem analogowym, a potem sie fotek nie moge doczekac :placz: Byla z tym lobuzem, co w avatarku.
-
Galeria - nasze przegubowce (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SuperGosia replied to anetta's topic in Galeria
Dzieki, Gośku :calus: Napisalam Ci obszerniejszego maila o wystawie. Dla Wszystkich, ktorzy jeszcze nie wiedza; z CH'SS w Lesznie przywizlismy NPwR, BoBa i duze CWC :multi: No i pierwszy pucharek. A Shih przez te dwa dni, co nas nie bylo chyba po krzaczorch chodzil, bo sie z niego zrobil jeden wielki koltun. Dzis sie za niego ostro zabralam, a wygladalo, to mniej wiecej tak: :dog: :chainsaw: -
My jestesmy zmeczeni, ale i zadowoleni po wystawie. Mamy pierwsze duze CWC, pierwszego NPwR i kolejnego BoBa. No i pierwszy pucharek! :multi: Gratulacje dla Wszytkich Zwyciezcow :loveu:
-
SHIH TZU-pielęgnacja i wystawy (prosimy zakładać nowe tematy)
SuperGosia replied to dianthus's topic in Pielęgnacja
[quote name='Goja']w jakim wieku były wasze psiaki gdy zaczeły wymieniać włos bo wyczytałam że następuje to w ok dziewiątym miesiącu a skrajna wypowiedź na ten temat to ok półtora roku[/quote] Ok. 7, 5 miesiaca. -
SHIH TZU-pielęgnacja i wystawy (prosimy zakładać nowe tematy)
SuperGosia replied to dianthus's topic in Pielęgnacja
A na klubowce jamniorow we Wroclawiu jest :eviltong: -
[quote name='Elitesse']stracilam nadzieje ze na stronie Leszna cos sie pojawi :([/quote] Me too :shake: A podobno jest malo psow zgloszonych...
-
Lista wystawców już jest :lol: Mamy fajny numer - 1400 :cool3:
-
Karolayna, my bedziemy w NDM jakby co ;)
-
SHIH TZU-pielęgnacja i wystawy (prosimy zakładać nowe tematy)
SuperGosia replied to dianthus's topic in Pielęgnacja
[quote name='lonka']Jezeli chodzi o kurz to gosia szuka sie trawki w miare czytej:cool3: (w miare mozliwosci).[/quote] Czysta trawka to byla na ringach... do czasu :razz: Tak wlasnie kombinuje, czy kupic parasol, choc nie wiem jak w letnim sezonie sobie poradze - pod jedna pache pies, na ramie torba z akcesoriami, w zeby teczka z dokumentami, w drugiej rece stolik i... no wlasnie gdzie ten parasol wcisne? Oj, chyba moj nielubiacy wystaw malzonek bedzie musial dzwigac :evil_lol: -
SHIH TZU-pielęgnacja i wystawy (prosimy zakładać nowe tematy)
SuperGosia replied to dianthus's topic in Pielęgnacja
A ja mam takie pytanie... Jak sobie radzicie z wystawianiem swoich psiakow w lecie? Moj Shih nie byl jeszcze wystawiany w upaly, ale bywalam na takich wystawach gdzie nie bylo kawalka cienia, psiaki ciezko dyszaly, a dodatkowo nie mozna bylo ich nawet za bardzo na siusiu postawic (tych brudzacych sie oczywiscie), bo wszedze wzbijaly sie tumany kurzu i pylu. -
Galeria - nasze przegubowce (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SuperGosia replied to anetta's topic in Galeria
[quote name='SuperGosia']Na fotce mozesz zobaczyc w galerii - tam gdzie Guru jest w zimowym wdzianku :cool3:[/quote] ... w galerii na naszym jamniczym forum ;) [URL="http://www.jamniki.fora.pl"]www.jamniki.fora.pl[/URL] -
Galeria - nasze przegubowce (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SuperGosia replied to anetta's topic in Galeria
Na fotce mozesz zobaczyc w galerii - tam gdzie Guru jest w zimowym wdzianku :cool3: -
Galeria - nasze przegubowce (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SuperGosia replied to anetta's topic in Galeria
Monika, kup materialowy polzacisk firmy roogz. Zobaczymy sie w Katowicach, to zobaczysz "na zywo" ;) -
Niestety, trzeba od kogos oberwac po glowie, zeby sie nauczyc, ze niektorym ludziom nie mozna ufac :shake: Candy napisala o tym dosc ostro, ale faktycznie zdarzylo mi sie zapytac osobe, ktora wydawala mi sie sympatyczna (akurat w kwestii jamniora pytalam, nie shih), a potem sie nsluchalam od kogos innego (kto psa na oczy nie widzial) jakim cudem ten pies zdobywa medale (zlote :evil_lol: ) na wystawach. Ale - nie wszyscy sa tacy. Rownie czesto zdarza sie bezinetesowna pomoc od ludzi NAPRAWDE kochajacych rase.
-
Galeria - nasze przegubowce (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
SuperGosia replied to anetta's topic in Galeria
No to i ja sie pochwale jakiego mam nierozpuszczonego psiaka :cool3: [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.28.JPG[/IMG]