Jump to content
Dogomania

SuperGosia

Members
  • Posts

    1667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by SuperGosia

  1. [quote name='AMIŚKA'].....Dla Wszystkich, ktorzy jeszcze nie wiedza; z CH'SS w Lesznie przywizlismy NPwR, BoBa i duze CWC :multi: No i pierwszy pucharek. ... :laola: :laola: [B]GRATULACJE DLA NAIPIĘKNIEJSZEGO JAMNISIA KRÓTKOWŁOSEGO MINIATUROWEGO NA DOGOMANI!!!!GRATULACJE DLA PAŃCI!!![/B] :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: Kibicuję Wam od początku i bardzo ucieszyłam się ze zwycięstwa!![/quote] Dzieki, dzieki, dzieki :loveu: Gurus tez dziekuje wszystkim, ktorzy trzymali za nas kciuki :buzi: :lol!: :Rose:
  2. [quote name='aneta...i..bouvier']hmmmm bedzie mozliwosc z kims sie zabrac albo moze bus[/quote] Jesli cos wykombinujecie z busem, dajcie mi znac, moze sie namyslimy :cool3:
  3. [quote name='kaska']A jak sprawa zostala rozwiazana ??[/quote] Najpierw pod OBI, potem Rembertów. Ja chyba do ekipy pod OBI dołączę, ale jeszcze się skonsultuję z mężem i dam znać.
  4. [quote name='aneta...i..bouvier']rozmawialam z perelką pierwsza sprawa to taka ze nalezy wplacic zaliczke na busa w wys 100 zl na konto ktore perelka poda wieczorem druga sprawa to zabranie nas to znaczy 3 osoby i 3 psy i ciacho hehehehehhe ta kwestja tez zostala rozwiazana wiec nie ma co mysle ze nie bedzie problemem zabrac chetnych z parkingu pod obi a nastepnie nas po drodze[/quote] No i SUPER :multi:
  5. Cóż, trzeba to albo przegłosować, albo dojść do jakiegoś kompromisu... Powiem szczerze, że gdyby mnie mąż nie podrzucił na miejsce spotkania, to ciężko byłoby mi się dostać zarówno i do Rembertowa, i pod OBI o tej porze... dlatego moją pierwszą propozycją była Warszawa, bo zdawało mi się, iż większości będzie odpowiadać... Ponieważ jednak nie, trzeba ustalić coś innego.
  6. [quote name='Anka5']Czy dla pasażerów z części południowej Warszawy mogę zaproponować przystanek zaraz po wlocie do Wa-wy od strony Janek jest duży parking przy OBI (Al Krakowska ,tuż przy lotnisku) .Ewentualnie czekam na inne propozycje:p[/quote] Dla mnie OK :lol:
  7. [quote name='kaska']Dworzec Wilenski ma dwie wady, po pierwsze zeby dojechac do niego z Janek to trzeba sie przebic przez miasto( w sumie srodke nocy wiec ruchu nie bedzie ale jak ktos zdolny to zabladzic moze) druga wada tam nie ma gdzie wysikac psow a mysle ze tym co jada ze Slaska przydaloby sie oproznic pecherze:)[/quote] Co racja, to racja - psow zupelnie tam nie ma gdzie wysiusiac :lol: Nio to nie wiem, moze gdzies w Centrumie ;) Myslcie i rzucajcie propozycje.
  8. Ktos chyba napisal, ze kierujemy sie na Marki (?). To moze dworzec Wilenska (przy "Karfurze")? Tak sobie rzucam, czekam na inne wypowiedzi.
  9. Wystawa zapowiada sie suuuuper. Tylko, ze moj psiak nie zdazy zamknac doroslego championatu :-( Trzeci wniosek musi dostac dopiero po 26 sierpnia :placz:
  10. Warszawiacy jadacy busem!!! Moze juz pomalu zaczniemy ustalac gdzie i o ktorej zbiorka? Mnie wlasciwie - jesli na terenie W-wy - miejsce jest obojetne. Jesli ktos dysponuje mapka dojazdowa w formie elektronicznej, to bylabym b. wdzieczna (kolezanka poszukuje).
  11. A moze ktos ma zbiorowy portret gr. IV? Bylabym niezmiernie wdzieczna... Bo - ja - tradycjonalista jezdz na wystawy z aparatem analogowym, a potem sie fotek nie moge doczekac :placz: Byla z tym lobuzem, co w avatarku.
  12. Dzieki, Gośku :calus: Napisalam Ci obszerniejszego maila o wystawie. Dla Wszystkich, ktorzy jeszcze nie wiedza; z CH'SS w Lesznie przywizlismy NPwR, BoBa i duze CWC :multi: No i pierwszy pucharek. A Shih przez te dwa dni, co nas nie bylo chyba po krzaczorch chodzil, bo sie z niego zrobil jeden wielki koltun. Dzis sie za niego ostro zabralam, a wygladalo, to mniej wiecej tak: :dog: :chainsaw:
  13. My jestesmy zmeczeni, ale i zadowoleni po wystawie. Mamy pierwsze duze CWC, pierwszego NPwR i kolejnego BoBa. No i pierwszy pucharek! :multi: Gratulacje dla Wszytkich Zwyciezcow :loveu:
  14. [quote name='Goja']w jakim wieku były wasze psiaki gdy zaczeły wymieniać włos bo wyczytałam że następuje to w ok dziewiątym miesiącu a skrajna wypowiedź na ten temat to ok półtora roku[/quote] Ok. 7, 5 miesiaca.
  15. A na klubowce jamniorow we Wroclawiu jest :eviltong:
  16. [quote name='Elitesse']stracilam nadzieje ze na stronie Leszna cos sie pojawi :([/quote] Me too :shake: A podobno jest malo psow zgloszonych...
  17. Lista wystawców już jest :lol: Mamy fajny numer - 1400 :cool3:
  18. Karolayna, my bedziemy w NDM jakby co ;)
  19. [quote name='lonka']Jezeli chodzi o kurz to gosia szuka sie trawki w miare czytej:cool3: (w miare mozliwosci).[/quote] Czysta trawka to byla na ringach... do czasu :razz: Tak wlasnie kombinuje, czy kupic parasol, choc nie wiem jak w letnim sezonie sobie poradze - pod jedna pache pies, na ramie torba z akcesoriami, w zeby teczka z dokumentami, w drugiej rece stolik i... no wlasnie gdzie ten parasol wcisne? Oj, chyba moj nielubiacy wystaw malzonek bedzie musial dzwigac :evil_lol:
  20. A ja mam takie pytanie... Jak sobie radzicie z wystawianiem swoich psiakow w lecie? Moj Shih nie byl jeszcze wystawiany w upaly, ale bywalam na takich wystawach gdzie nie bylo kawalka cienia, psiaki ciezko dyszaly, a dodatkowo nie mozna bylo ich nawet za bardzo na siusiu postawic (tych brudzacych sie oczywiscie), bo wszedze wzbijaly sie tumany kurzu i pylu.
  21. [quote name='SuperGosia']Na fotce mozesz zobaczyc w galerii - tam gdzie Guru jest w zimowym wdzianku :cool3:[/quote] ... w galerii na naszym jamniczym forum ;) [URL="http://www.jamniki.fora.pl"]www.jamniki.fora.pl[/URL]
  22. Na fotce mozesz zobaczyc w galerii - tam gdzie Guru jest w zimowym wdzianku :cool3:
  23. Monika, kup materialowy polzacisk firmy roogz. Zobaczymy sie w Katowicach, to zobaczysz "na zywo" ;)
  24. Niestety, trzeba od kogos oberwac po glowie, zeby sie nauczyc, ze niektorym ludziom nie mozna ufac :shake: Candy napisala o tym dosc ostro, ale faktycznie zdarzylo mi sie zapytac osobe, ktora wydawala mi sie sympatyczna (akurat w kwestii jamniora pytalam, nie shih), a potem sie nsluchalam od kogos innego (kto psa na oczy nie widzial) jakim cudem ten pies zdobywa medale (zlote :evil_lol: ) na wystawach. Ale - nie wszyscy sa tacy. Rownie czesto zdarza sie bezinetesowna pomoc od ludzi NAPRAWDE kochajacych rase.
  25. No to i ja sie pochwale jakiego mam nierozpuszczonego psiaka :cool3: [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_gurudagnasta11.28.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...