-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
ooo to super :multi: dzieki serdeczne za wiesci!!! a no tak i dzis zastrzyk, zupelnie zapomnialam, fajnie ze jest ekipa zastrzykowa w gotowosci :loveu:
-
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
a jutro bidula wraca do kojca do budy :placz::placz::placz: taka super sunia i nikt o nia nie pyta ... -
a jak tam Misiowa rana? L/Olka jak nazywa sie ta masc, ktora dostala Misiulka?
-
dzieki wielkie :loveu:
-
[quote name='Awit']A może zaplątana była gdzieś tyle czasu, piła wodę z deszczu a jak schudła tak strasznie udało jej się wydostać z obroży czy szelek, a może w jakimś dole siedziała i ostatkiem sił wyszła. Jeśli są zabudowania to na pewno by gdzieś coś zjadła. A różnica między jej fotkami sprzed zagnięcia i obecnymi jest kolosalna, jak dwa różne psy:-([/QUOTE] raczej malo realne, szczegolnie z ta woda z deszczu... miala luzno obroze, wiec pewnie wyjela glowe poprostu dlaczego tak wyglada nie mamy pojecia, tam w okolicy sa przeciez co jakis czas zabudowania, osiedla, a ona wyglada jakby byla na bezludnej wyspie :shake: [quote name='fona']zrobie bazarek[/QUOTE] dzieki wielkie :loveu:
-
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']dziewczyny, możecie wysłać link do allegro laluni? Agatko, zobaczymy jak ono wygląda i wtedy postanowimy, co? A tak w ogóle-jak ona ma na imię?[/QUOTE] sunia ma na imie Ziva - wszystkie informacje o suni są w 1 poście ;) allegro: [url=http://www.allegro.pl/item806236134_cudna_mloda_sunia_staffik_szuka_domu.html]cudna, mloda, sunia staffik, szuka domu! (806236134) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
tak ona na zywo wyglada strasznie :-( Asiu moze zmien temat
-
mini astka/pittbulka z łancucha znalazla cieply domek:)
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
ja tylko zwykle allegro pidzej ma jej zrobic troche ogloszen ;) kurcze ja to sie martwie co bedzie po zdjeciu szwow, czy ona bedzie musiala wrocic do budy?:-( -
wielkie dzieki :loveu: teraz kazda zlotowka sie asif1 przyda
-
witaj Paulina :loveu: jak Ty nas tu znalazlas? :evil_lol: jesli mozesz to zrob prosze tak jak dziewczyny mowia szczeniakowi ciemnemu - choc jego uchwycic to wyzszaa szkola jazdy :diabloti: Astce i Miluni :-( napisze jeszcze smska jakby Cie tu nie bylo ;)
-
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100073.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100066.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100065.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100063.jpg[/IMG]
-
foty nawet w polowie nie oddaja tego jak ona wyglada w realu gdyby miala sierc boksera moznaby sie na niej anatomii uczyc, mozna kazda koste policzyc, kazda :shake: w pasie to objelam ja reką :-( [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100058.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100057.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100051.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100052.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1100075.jpg[/IMG]
-
babeszji na szczescie nie ma nie ma nawet 1 kleszcza co mnie bardzo zdziwilo, bo teren tam ogromnie kleszczowy, konie cale w kleszczach :shake: jest bardzo bardzo slaba, stoi z opuszczona glowa, nie ma na nic sily musi jesc bardzo dobra karme, najlepsze byly by puszki, royala ale to koszt ponad 10 zł za mala puszeczke :placz: jesli moze ktos pomoc w zakupie karmy byloby super dzis jadla wiec nie mogla miec zrobionej krwi, ale jak apatia sie utrzyma to mamy ja przywiezc na badanie krwi za 2-3 dni
-
nie, nie byla zdenerwowana jakos szczegolnie, bardzo byla dzielna :loveu: to uaktualniam 1 post ;)
-
zobaczyla, zobaczyla nie ma dramatu, dostala mocniejszy antybiotyk, to co dostawala wczesniej bylo za slabe dr Monika mowi zeby sie nie martwic na razie dostala tez lek przeciwzapalny i przeciwbolowy i zastrzyk z tarantuli :evil_lol: do tego antybiotyki do domu i 2 zastrzyki z tarantuli ;) jak nie przejdzie to wtedy pewnie bedziemy musieli sie martwic... dr Monika nakula ja wczoraj w kilku miejscach i ropy tam nie ma, leci tylko krew, wiec jest to krwiak jakis, ale skad i dlaczego to cholera wie :shake: zaplacilam 72 zeta jak Ola wykupi leki i poda mi cala kwote to wpisze na 1 stronie ;)
-
[quote name='ladySwallow']Wystawiam Crossowi allegro, bo jego poprzednie się skończyło. Edit: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=814154607"]Cross, młody owczarek niemiecki pilnie szuka domu (814154607) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] I zamieściłam go na owczarkach, tutaj: [URL="http://owczarki.eu/psiak/213"]Owczarek w Potrzebie - Szuka Domu! - Cross, pies, 2 lata, Mieszaniec Owczarka Niemieckiego, Warszawa[/URL][/QUOTE] dzieki serdeczne :multi:
-
zero odzewu :-(
-
nie mam pojecia na czym on lezy, ale to trzeba Madzi spytac
-
ja moge przyjechac kolo 14.30 najlepiej niech bedzie na czczo ;) i napisz mi prosze jak do Ciebie najwygodniej dojechac pod dom, albo gdzie mozna zaparkowac, bo w centrum to chyba ciezko? bede jechac z Zoliborza ;) rano jeszcze zadzwonie do kliniki i dopytam czy bedzie pani doktor na bank
-
jutro doktor Monika jest od 15
-
nie no trzeba pokazac na Kosiarzy
-
tu jest jeszcze jedno boskie do ogladnięcia ;) [URL="http://www.fotonaturalnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6&Itemid=8"]Galeria powarsztatowa[/URL]
-
Paulina robila podczas warsztatow fotograficznych i pozwolila mi wstawic :loveu:
-
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC_0022.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC_0099.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC_0014.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC_0010.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC_0007.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC_0005.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC_0001.jpg[/IMG]