Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. [quote name='Paulina78']Hmmm, czyli ta kobieta co jej dałam telefon chciała go na nieogrodzony teren, tak...? Przykro mi, że nie wyszło :([/QUOTE] czesciowo nieogrodzony, bo teren duzy i grodza etapami bo wiadomo jest to kosztowne dlatego jej psiak byl zamykany w kojcu zeby np. grzybiarzy nie zjadl ;-) mam do niej tel jakby ktos chcial dac psa do kojca, ale ona chciala do 1,5 roku
  2. no wlasnie hotelik jest platny plus karma, nie wspomne juz o lekach :( - przeciez nie mozna zostawic Izy z tym problemem samej ...
  3. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110593.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110617.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110602.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110611.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110615.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110609.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110607.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110605.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1110600.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Ewanka']Widzę, że już niedługo mały będzie w nowym domku ... śliczny psiak i mlodziutki, domki powinny się bić o niego :)[/QUOTE] jak na razie pisza i dzwonia same oszolomy :shake: niestety szczeniak mix onka jest łatwym celem dla wiejskich posiadlosci, a nie takie zycie chce zapewnic mojemu podopiecznemu
  6. teraz Pani dzwonila, ale chce szczeniaka owczarka, zeby duzy byl maja teren duuuuzy, ale nie calkiem ogrodzony, wiec z bieganiem luzem chyba lipa, poprzedni sie trzymal posesji, wiec biegal, ale byl tez w kojcu zamykany. A nasz Krakersik to pies ma byc domowy a nie kojcowy/podworkowy:( Pani myslala w ogole ze pies ma 8 miesiecy, chce duzego , najlepiej onka dlugowlosego do 1,5 roku jakby ktos mial
  7. dzis juz jest po odrobaczeniu, jeszcze 2 dni ;-) dostalam dzis smska czy kastracja konieczna? ech......
  8. ok, dzięki! Wczoraj byłam z małym u weta. Przytyl 2 kg. Ale ma robaczyce, wzdęde jelita od robali i mam go odrobaczyc teraz przez 3-5 dni. Nie mógł być zaszczepiony, bo nie dałby rady wytworzyć przeciwciał. Dostał na zabezpieczenie surowice na 2 tyg. Zapłaciłam 34 zł.
  9. oj nikt dziś Krakersa nie odwiedził :(
  10. [quote name='Ellig']Joker-Krasnal-Skrzat....pokazuj sie!:)[/QUOTE] w między czasie był jeszcze Max, a teraz jest Krakers ;-)
  11. dzieki ogromne!!!!!!!:loveu::loveu::loveu: dzis byl telefon o szczeniaka owczarka niemieckiego :cool3: nastepnym razem powiem, ze mam za 2500 zł :diabloti:
  12. on nie jest u mnie tylko w hotelu wiadomo najlepiej jakby poszedl juz do domu wczoraj dostal ode mnie przydomek rozdetek, bo mial brzuch jak balon .....ciekawe czy to od obżarstwa czy od tych robali jeszcze nikt o niego na razie nie dzwoni Bardzo dziękuję Asi.K za rzeczy na bazarek ;-)
  13. nie nie nie absolutnie nie chce go jako onka oglaszac ani wyadoptowac, bo nie chce zeby za kilka miesiecy wyladowal na ulicy, w schronie czy nie wiadomo gdzie.... wiemy przeciez jacy sa ludzie:(
  14. dzwoniłam do Pani z zielonki, ale jakas taka kobitka niezdecydowana, pytala jakiej rasy, jaki bedzie duzy, jaki jest do dzieci, no i jakie procedury, wspomnialam o kastracji, ma porozmawiac z mezem i odzwonic ewentualnie
  15. wykupie malemu 60 ogloszen, moze przyniosa mu domek...
  16. [quote name='obraczus87']LULKA wysyłam Ci na PW namiar do Pani z Ząbek, która jest zainteresowana adopcją psiaka, który bedzie wielkości mniej wiecej ON-ka. zadzwoń bardzo proszę do Niej. Dom oczywiście do sprawdzenia, ale warto spróbowac. ;)[/QUOTE] zadzwonie dzis do Pani, choc wielkosci onka to jej nie zagwarantuje Maly ma takie robale ze szok! W niedziele dostal paste, a jeszcze wczoraj wylazily z niego olbrzymie glisty:( Ale juz przybral na wadze! Mial same kostki na bioderkach, a teraz juz obrosly tluszczem, przez te kilka dni sie pieknie zakoraglil! Domek mu potrzebny na juz!
  17. czyli mamy gumtree, allegro i dalam tez na e-oferty ktos jeszcze pisal, ze zrobi ogloszenia czy sie udalo? Jesli tak to na jakich stronkach? bo nie chcialabym dublowac;-)
  18. ja jestem z zoliborza, ale psiaka tez nie kojarze, nie ma tez u nas zadnych plakatow o zaginieciu takiego psiaka ale mogl przyjsc z daleka, ostatnio sasiadka wzywala patrol do psiaka, staruszek na chwiejnych nozkach. Dalam ogl na gumtree, okazalao sie ze psiak zginął na Wspolnej kilka dni wczesniej - jak on przeszedl taki kawal i nic go nie przejechalo to nie wiem.... tym bardziej ze podobno tu u nas na zoliborzu to wbiegal co rusz na ulice
  19. problem w tym, ze jak nie znajdzie domu to zimą skonczy sie jego wolnosc, bo niestety, ale poluje i młodziutkie sarny i dziki sa w sniegu bez szans :( i trzeba bedzie go zamknac w kojcu
  20. nie weszlo mi wszystko w jednym poscie:) Wczoraj dzwonił mila babka, ma dom w piasecznie, miala jamiczke, ale jej ukradli. Ma male dziecko, ma przyjechac zobaczyc malego na miejscu. Mowilam o umowie, kastracji, wizycie, mowila, ze ok. Zobaczymy czy przyjedzie. Mialam jeszcze maila od kobity, ktora chce go adoptowac, prosilam o opisanie warunkow, ale jeszcze nie mam odp. A i mail od goscia ktory chce duzego psa - ale ja mu nie zagwarantuje, ze ten bedzie akurat duzy :roll: I jeszcze telefon z FB od dziewczyny, ktorej znajomi moze by go wzieli, jesli ich psiak by go zaakceptowal - tylko z tego co zrozumialam, to tak awaryjnie jako DT. Ale może by go sobie zostawili. Mamy się w razie czego zdzwaniać. A co do małego to sobie szaleje i pierwsze co jak go puszczam to leci do domu do kuchni do kociej miski i wyjada jedzonko kociczce :diabloti: A jest taki zakapior i nerwus, ze szkoda gadac! Jak tylko go trzymasz dluzej niz on chce zaraz nerwy, wrzaski i gryzienie. A umie ugryzc skubany, mam dziure juz w palcu, bo mu wczoraj wyjmowalam jakies swinstwo co zlapal i mnie upieprzyl :mad: Ma na oczku niestety krostke, ktora go boli i troche mu to oczko łzawi. Byla wczoraj akurat wetka i go pokazałam, mowi, ze jak bedzie roznac to moze byc wirusowe, wtedy cosik mu zapisze. Jest bardzo inteligentny, nie sika w klatce, czeka zeby go wypuscic, idzie sobie na boczek i załatwia swoje sprawy :lol: Wczoraj w czasie burzy schowalam mu klatke pod dach kolo stajni, potem jak burza sobie poszla, puscilam go luzem, poszedl zwiedzic stajnie i po chwili zamontowal sie sam do klatki i zaczal obgryzac sobie zabaweczke :loveu: W ogole nie jest jakis taki rozpaczajacy jak sie go zostawia, zamykam go i odchodze, on sie kladzie, idzie spac lub sobie cos gryzie, nie piszczy nie szaleje. Moze bedzie z niego super pies :p
  21. [quote name='obraczus87']To trzeba nad imieniem pomyśleć :) LULKA ile kosztuje Hotelik??[/QUOTE] normalnie hotelik kosztuje 300 zł plus karma, jesli chodzi o szczeniaka to w tej chwili umowilam sie na 150 zł i na pomoc przy psach, koniach. Jesli szybko znajdzie dom, tzn na dniach to nic to nie bedzie kosztowac, jesli nie to bedziemy sie martwic ;-) [quote name='karolina_g_k']Jestem pewna, że bedzie odzew z ogloszeń bo maly bardzo w typie rasy i piekny przy tym ogromnie. Ja mam jeszcze troche karmy dla szczeniat tak jak pisalam (od Ciotki Obraczus :) ) tylko ktos musiaby ja ode mnie odebrać. Allegro ktos mu robi?[/QUOTE] dziekuje serdecznie, w tej chwili mamy 8 kg karmy, 1 kg royala dał mi Pan doktor z lecznicy na Sreniawitow i 7 kg hillsa dostałam od Ellig :loveu: Mam nadzieję, że zanim to zje to domek fajny sie trafi... [quote name='polubek']hello hello pszczółki moje kochane wpadłam z małym co nieco po powrocie z pracy wieczorkiem jeszcze dorobię [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190152-onkowaty-zachudzony-szczeniak-chodzi-po-zoliborzu-potrzebne-wsparcie-na-hotel-i...#post15119689"][IMG]http://a.imageshack.us/img59/7393/p11105832.png[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190152-onkowaty-zachudzony-szczeniak-chodzi-po-zoliborzu-potrzebne-wsparcie-na-hotel-i...#post15119689"][IMG]http://a.imageshack.us/img32/1241/p11105652.png[/IMG][/URL][/QUOTE] cuuuuuudne :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: dziękuję!!!!!!!!!!!!!!! [quote name='akucha']Jestem na zaproszenie Ellig. Wyróżnione allegro dla ślicznego malucha: [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1173849020[/URL][/QUOTE] super, super, super :multi: dziękuję serdecznie :loveu::loveu::loveu: [quote name='Ellig']Przepraszam ale nie najlepiej sie czuje dlatego zajrze potem ,nie wiem jak Wam Wszystkim dziekowac , jestescie prawdziwymi Przyjaciolmi :)[/QUOTE] [B]Kochana dla Ciebie specjalne podziękowania!!!!!!!! Za to, że jesteś, zawsze ściągasz masę ludków i za super dary dla małego! :loveu::loveu::loveu: Dostałam od Ellig 50 zł i masę płyt na bazarek! Do tego 7 kg hillsa i super zabawki i gryzaki i kocyk, miseczkę, posłanko, smyczkę, obrózkę i szelki! I dwa wielkie wory jedzonka dla mojej podopiecznej Saby - jeśli pozwolisz podzielę się tym z asiaf1, bo ma w naszym hoteliku 4 wielkie psy, które pochłaniają tonę karmy.[/B] [B]AAAA i jeszcze puszki dla psiaków i 5 kg super jedzonka dla niedawno znalezionej i chorej koteczki, na szczęście mała zostaje w stajni! :lol: Dziękuję Ci Elu :loveu::loveu::loveu:[/B] [quote name='mmd']Tekst już jest, bardzo fajny. "Pożyczę" sobie i zrobię gumtree - też wyróżnione. Nie wiem czy jest sens robić bazarek, bo szczeniak znajdzie dom, zanim pierwsza ciotka coś zalicytuje, aloe gdyby nie miał kto, to mogę wystawić. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczenie-w-typie-owczarka-dlugowlosego-W0QQAdIdZ221158725[/URL][/QUOTE] i Tobie serdecznie dziękuje za ogłoszenie! :loveu: [quote name='marra']Może tak roboczo nazwijmy go Joker co Wy na to ? :)[/QUOTE] dzieci robiły konkurs i chyba wołają go Max :p [quote name='Ellig']Dobrego dnia dla Wszystkich:)Joker na FB jes nazywany Krasnalem, zainteresowanie duze ale nie wiem czy byly jakies telefony do Lulki....[/QUOTE] krasnal super! :evil_lol:
  22. baaaaardzo baaaaaaardzo wszyskim dziekuje! Ellig za super dary, dziewczynom za ogloszenia, allegro. Kochani jestem w od wczoraj w strasznym niedoczasie. Jutro mam wolny dzien wiec wszystko dokladnie uzupelnie. Maly ma sie super! Dziekuje raz jeszcze i przepraszam ze dzis tak na sekunde.
×
×
  • Create New...