Jump to content
Dogomania

Lulka

Members
  • Posts

    7399
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lulka

  1. [quote name='Abrakadabra']Jesooo - nie wierzę... Czy ten psiak koczował w niewykończonym domku jednorodzinnym w Markach?[/QUOTE] jak to? znasz tego psa?
  2. [quote name='tanitka']to takie poduszeczkowe pieski już ludzie wyrzucają do lasu ??!! :shake: ja mam karmę i chyba tabletki na robale, do asiaf1 dostarczyć? to może i pojemnik na filtry do kawy bym w końcu odebała ;)[/QUOTE] no niestety, teraz nawet takie... jesli moglabys to skontaktuj sie z asiaf1;-) dzieki serdeczne! [quote name='Atomowka']Śliczny jest, wydaje mi się że sporo chętnych będzie bo i ładny i młody Tekst do ogłoszeń potrzebny, namiary na osobę do kontaktu, miejsce pobytu[/QUOTE] on jest gdzies pod Wawą, kontakt na asif1-masz jej tel? a tekst chyba taki krotki opis z 1 postu
  3. ale fajne allegro, bardzo bardzo dziękuje!!!!!!!!!! ma ktos moze jakas karme na zbyciu?????
  4. taki ładny pies, ja nie kumam czemu nikt nie dzwoni :(
  5. no własnie myslam tez o KS ale tak jak mowisz oni pewnie pekaja w szwach :( no karma sie by przydala i pewnie jakies tablety na robale
  6. jezu Asia następny Twój podopieczny??????? ja już nie nadążam za tymi Twoimi nowymi psiakami ...... :shake:
  7. jejku jaki staruszek kochany i rzeczywiście podobny bardzo do Hakerka
  8. no właśnie tak sobie tez o tej rasie pomyslalam i jeszcze znalazlam w necie cos takiego jak Lhasa apso
  9. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/026.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/025.jpg[/IMG]
  10. człowiek idzie na grzyby a znajduje przywiązanego do drzewa psa :-( [COLOR=Green][B]potrzebny dla malego dom, nawet DT, karma, na pewno trzeba by go odrobaczyc i zaszczepic, ale ta pani nie ma za co :shake:[/B][/COLOR] [B][COLOR=Red]no i OGŁOSZENIA!!!!![/COLOR][/B] :modla: Pani, która uratowała mu życie pisze: "On mial dluga,czarna siersc ale byla w takim stanie, ze musialysmy go ostrzyc. Nie wyglada teraz dobrze, ale to byla koniecznosc. Do zimy powinna mu odrosnac. Jest bardzo grzeczny. Panicznie boi sie smyczy. Jest to pewnie spowodowane tym,ze byl przywiazany. Boi sie gdy bierze sie go na rece. Jest lagodny, chetny do zabawy. Ma ok. roku, moze 1,5" [B]Pani ma już 6 psiaków i więcej nie może przyjąć, tak więc maluch szuka pilnie dobrego domku.[/B] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/030.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/029.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/028.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/027.jpg[/IMG]
  11. [B] asiaf1 dostała maila z prośbą o pomoc w szukaniu domku dla psa z Marek[/B] tak o nim pisze jego wybawca: Barry jest około półtorarocznym lub dwuletnim psem, skorym do zabawy, spragnionym ciepła i pieszczot. Jego poprzedni właściciel porzucił go na skraju leśnej drogi, gdzie pies przez kilka tygodni cierpliwie czekał na niego. Dzięki staraniu dobrych ludzi i dokarmianiu przeżył tak kilka miesięcy, aż w końcu zdecydował się wybrać mnie na swojego nowego właściciela. Niestety nie mogę zatrzymać tego psa ze względu na moje częste wyjazdy. Pies ma dobry charakter, a kontakt z człowiekiem sprawia mu ogromną radość. Mimo tego, ze jest raczej dużym psem czasami wciąż zachowuje się jak szczeniak - cały czas chciałby się głaskać i przytulać. Pies bardzo ładnie strzeże terenu i byłby idealny dla kogoś z dużym ogrodem, nie niszczy kwiatów ani krzewów. Potrafi groźnie szczekać na obcych, dzielnie broni swego kawałka przestrzeni. Jest dobrze wychowany, pięknie chodzi na smyczy a podczas spacerów nie reaguje na zaczepki innych nawet większych psów. Natomiast na swoim terenie jest zawsze czujny, szczeka tylko gdy coś go zaniepokoi. W stosunku do innych psów jest bardzo łagodny i spokojny, nie stanowi dla nich żadnego zagrożenia, nawet dla najmniejszych z nich. Psiak jest po wielu przejściach - jego prawa łapa sama się zrosła więc czasami lekko na nią kuleje, ale to tylko przez to ze łapa jest nieco krótsza. Pies jest odrobaczony, i zaszczepiony przeciwko wściekliźnie. Gotowy do oddania tylko w dobre ręce nowemu właścicielowi, który będzie o niego dbał, a on odwdzięczy mu się tym samym. [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P9060460.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P9060457.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P9060455.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Szarotka']I co tam u Kreciolka ???[/QUOTE] żadnych zmian, siedzi bidulek i czeka na dom, strasznie się cieszy jak się do niego przychodzi, bardzo pragnie być z człowiekiem, ale jak na razie chyba marne szanse.......bo nikt tu nie pisze czy on jest ogłoszony gdzieś? są o niego telefony? halo halo???
  13. [quote name='majku33krakow']podobno ma ogrzewany w 1 poscie jest napisane.[/QUOTE] Jest również napisane, że wrócił z adopcji i jest teraz w hotelu w Rajszewie w budzie, w kojcu na dworzu [quote name='majku33krakow']Acana to dobra karma,tylko nagle przejsc z jednej na drugą moze spowodowac komplikacje,[/QUOTE] wiemy to, ale dzięki za rady
  14. wielkie ogromne dzieki! i to jeszcze za free, bo cioteczka odesłała dyszkę;-) dorzucam w takim razie te kaskę do worka Tekilki - przyda się bardzo bardzo na szczepienia i karmę i na dopłatę do sterylki
  15. Inari w swoim zywiole :)
  16. [quote name='Ellig']Martwie sie o Lili bo dla mnie te siostry S. nie sa emocjonalnie..............................?[/QUOTE] ?????????????????? ale o co chodzi?
  17. to ja też szybciutko skleciłam bazarek z niesprzedanych fantów ;-) [url]http://www.dogomania.pl/threads/192157-NOWE-sk%C3%B3rzane-r%C4%99kawiczki-fajne-torby-na-astk%C4%99-Tekil%C4%99-8.9?p=15311121#post15311121[/url]
  18. [quote name='Atomowka']Lulka zrobiłam bazarek dla niuńki, co prawda kasa idzie na pól ale może cosik wpadnie inaczej nie moge pomóc w tej chwili [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192147-Ciuchy-paski-kosmetyki-na-sterylk%C4%99-Astki-i-Dt-dla-Tosk%C3%B3w.-Do-13-wrze%C5%9Bnia.-ZAPRASZAM?p=15309569#post15309569[/URL][/QUOTE] serdeczne dzieki cioteczko :loveu::loveu::loveu: kazdy grosik sie liczy!
  19. oj pamietam to wsciekle gryzienie mojej znajdki ostatniej, tzn 2 miesiecznego Jokerka :diabloti: do tego ząbki igiełki!!! Mały byl w hoteliku, gdzie akurat były obozy dla dzieci, wszyscy chodzili pogryzieni, z dziurami w skarpetach i spodniach :evil_lol: Mały gryzł bo zmieniał zęby, za każdym razem starałam się wtykać mu w takim momencie zabawke i działało. Odpychanie dawało mu tylko sygnał do jeszcze mocniejszego gryzienia, super zabawa :eviltong: Ja jeszcze czasem jak gryzł to nie zabierałam ręki tylko przyciskałam go do ziemi (mimo ze mnie skurczybyk jeszcze mocniej w tym momencie gryzł) Oczywiście proszę nie kojarzyć z agresją czy biciem ;) takie stałe przytrzymanie, żeby się uspokoił, do tego mówiłam stanowczo spokój albo nie wolno. Trzeba popróbować róznych rzeczy, troche na czuja :lol: co do załatwiania to się mega szybko sam nauczył :crazyeye: moze na balkon? (jesli masz takowy ;))
  20. dzieki serdeczne! podnosze przy okazji sunieczke ;-)
  21. ale cudnie:) mega szybka adopcja! oby wszystkie takie byly!!!! a do mnie wlasnie napisala chetna pani na oneczka ;-) tak wiec jakby ktos mial jeszcze jakiegos mlodziaka to mam maila ;-)
  22. zapisalam sie na ogloszenia ale trzeba czekac 2 tygodnie, moze widzial jeszcze ktos bazarek z ogloszeniami? nie mam zupelnie czasu zeby samej zrobic:(
  23. do mnie dzwonila niedawno pani w sprawie znalezionego przeze mnie psiaczka, szukala owczarkowatego, niech osoba ktora bedzie odpowiedzalna za adopcje napisze do mnie na pw lub mail to podam nr ;-) dom jest niesprawdzony, nie wiem nic o pani, bo juz jej nie wypytywalam dalej, bo moje ogloszenie bylo nieaktualne. podpowiem od razu, ze na mojego "oneczka" dzwonila cala masa oszolomow, wiec proponuje od razu w ogloszeniu napisac, ze pies to mix a nie owczarek, o obowiazku kastarcji i o podpisaniu umowy adopcyjnej, bo wiele ludzi chce psy rozmnazac niestety. wiele tez bylo telefonow ze wsi, chcieli psa do obejscia - trzeba uwazac, zeby na lancuch nie trafil :(
  24. oj cioteczko to nieistotna roznica czy Mozia czy Teqila-nawet nie wiem jak sie pisze:) ale serdecznie dziekuje!
×
×
  • Create New...