-
Posts
7399 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lulka
-
kolejny szczeniak sam na jezdni...MA DOM!!!!!!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
kto pomoze szczeniaczkowi :placz: -
ZAGŁODZONY, bezdomny, MINI, krótkowłosy. CUDEM OCALAŁY Coś ma domek
Lulka replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
SBD - jakbys strasznie plakala to wlasnie jest nastepny szczeniak na ulicy :-(- moze reflektujesz? :cool3: -
kolejny szczeniak sam na jezdni...MA DOM!!!!!!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060554.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060556.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060561.jpg[/IMG] -
kolejny szczeniak sam na jezdni...MA DOM!!!!!!!!!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060546.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060545.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060549.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060564.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060560.jpg[/IMG] -
no i następny nieszczęśnik...:placz: Izabellah-aldonda zgarneła go właśnie z ulicy Arkuszowej, biegł po chodniku i co chwila wpadał na jezdnię.....jeszcze chwile i zostałby z niego mokry placek :-( w okolicy same wiejskie zabudowania, zero zainteresowania jakimś tam burkiem.... psinka to dzieciak, ma jakieś 3-4 miesiace, ma jeszcze mleczne kiełki... brzuchol wydenty....pełen robali pewno.... sierść brzydka, matowa, z łupieżem.... strasznie zalękniony, cały dygotał, serducho łomotało jakby miało zaraz wyskoczyć.... i co z nim zrobic? gdzie go ulokować???? błagamy o jakiekolwiek pomysły..... może ktoś przygarnie malca na DT??? Karmę i wszystko co potrzebne zapewnie, byle ktoś dał mu schronienie :modla:
-
Trzy dni leżała na placu zabaw skopana i pobita . ma dom
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
na NK nie probowalam :shake: jak szukac takich milosnikow? -
ZAGŁODZONY, bezdomny, MINI, krótkowłosy. CUDEM OCALAŁY Coś ma domek
Lulka replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
moze lepiej w kocim transporterku niech jedzie, bedzie chyba bezpieczniej -
[quote name='hankag']Lulka jak bedziesz u psów Lavini to zajrzyj do niego ...prosze ...podam Twój tel siostrze to przesle Ci jego zrobione zdjecia ( ja nie umiem :oops: ) rozejrzyj sie za nim , gdyby nie bylo go w kojcu ...moze biegac przy posesji .....[/quote] w Łomiankach bylam czwartek, piatek....
-
Trzy dni leżała na placu zabaw skopana i pobita . ma dom
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
dusje - a czy udało ja sie oglosic w NL? Baffi2 - czy ogłoszenia ktore dawalas są nadal aktualne czy juz wygasły? moze jak jeszcze są to mozna dodac nowe fotki? :modla: takie jak Myszka ma na allegro - dwa allegro ma w sumie [url=http://www.allegro.pl/item511063514_mala_sliczna_przyjazna_sunia_szuka_domu.html]Mała, śliczna, przyjazna sunia szuka domu! (511063514) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item511063438_malutka_nakolankowa_sunia_szuka_domu_warszawa.html]Malutka, nakolankowa sunia szuka domu!!! WARSZAWA (511063438) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Trzy dni leżała na placu zabaw skopana i pobita . ma dom
Lulka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
kurcze ja nie wiem czemu, jest niewielka, fajna, nie za stara, zachowuje sie w domu jak nalezy, zgadza z psami .... dt juz sie chyba niecierpliwi, nie mysleli ze to tyle pewnie potrwa :shake: Myszka zdrowa, zaszczepiona, tylko troche przekarmiona... -
ASTKA - wycięczona, wyrzucona pod Warszawą - ma dom!!!
Lulka replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
nie ma chyba ogloszen :shake: stracilam kontakt z opiekunka tymczasowa jakis czas temu, ale kolezanka wspominala ostatnio ze suka nadal tam jest... -
wow!!!!!! super zebrazebra :loveu:
-
zapraszam na wielki bazarek z bizuterią [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/mega-bazarek-z-bizuteria-zegarkiem-na-staruszka-z-ulicy-innych-do-6-01-a-127881/#post11496231[/URL]
-
rottweiler Miki wielka stopa błaga o pomoc. za TM
Lulka replied to agata-air's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ano Miki w DT juz zapuscil korzenie:shake: zdrowko nadal cieniutko, starutki jest i slaby -
ojeje sorry Diegula :oops: bylam pewna ze wyslalam dzieki kochane :loveu: doszly wplaty od pixie 25 zł i Aleksandry B - 40 zł ogromne dzieki :multi: bede rbic rozliczenie w 1 poscie zeby sie nie pogubilo ;)
-
[quote name='luka1']Ziutka napisała do mnie smsa - jedzie z sunia do domu. [SIZE=5][B]Sunia chodzi ![/B][/SIZE] [B]Cytuję: "Ona chodzi!!! Mam zdjęcia.Wołała na dwór w samochodzie, zrobiła kupę i siusiu i dalej jedziemy do domu. "[/B][/quote] cudnie :loveu::loveu::loveu:
-
Ziutka wez fakture na AFN, nasza Kleośka zebrała sporą sumkę po artykule w fakcie, a poniewaz jej sie poszczescilo i leczenie przebiega super, to chetnie sie podzieli zarowno z moimi innymi podopiecznymi jak i z Gwiazdeczką ;)
-
ale dr Sterna jest chyba ortopedą, a tu przydałaby się wizyta u neurologa dodatkowo... bosze biedna Gwiazdeczka :-(
-
ZAGŁODZONY, bezdomny, MINI, krótkowłosy. CUDEM OCALAŁY Coś ma domek
Lulka replied to agata-air's topic in Już w nowym domu
jak masz blisko na Zoliborz to zapraszam, bo mam pratel ;) Dorothy - ja juz bym zaczela sie martwic czy mi czasem tygrys z tego kotecka maluuutkiego nie wyrosnie :evil_lol: -
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
Lulka replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
a to maleńki :lol: -
Bulwinka trzykropka- Lola- NIE ŻYJE? powtórka z OZZY"EGO?!!!!
Lulka replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
już nawet nie napiszę co myślę o tej pseudodogomaniaczce po przecztaniu tego wątku :shake: sprawa identyczna jak zaginiecie naszego Boba z DT - mix rottka, fundacja załozyła doniesienie do prokuratury o przestępstwie... laska twierdzi, ze uciekl, wczesniej pisala ze go uspila, potem sie z tego wycofala i stwierdzila ze uciekl.... jak sie żurawicę troche pociąga po policji i prokuraturze na zeznania, moze tez jakis paszkwil do pracy - to moze sie jej odechce w koncu takich numerow :mad: polecam tez kontakt z mediami - po artykule w fakcie o naszej oskalpowanej Kleosi - nawet nie chcecie wiedziec co niektorzy ludzie mi proponowali.....co zrobic by chcieli :diabloti: -
tam przyjmuje prof. Lechowski - jeden z lepszych wetow w Polsce warto umowic sie do niego na wizyte, diagnozowal nasza Krone - sparalizowana rottweilerke, moge go polecic zdecydowanie :) przyjmuje tez na SGGW
-
Franek w nowym domku. Piękny, szczęsliwy pyszczek - zobacz!
Lulka replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
ja mam klatke, nr 3 chyba, jak jest maly to sie zmiesci ;) -
dzieki dzieki :multi: