Jump to content
Dogomania

maja jav

Members
  • Posts

    255
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maja jav

  1. Oj Funiu nie dajesz sobie szanasy:-( , przez to ze gryziesz psy nie mam dla ciebie tymczasu:placz: W srode bedzie ogloszenie w gazecie, mam nadziej ze pomoze...spoznilam sie 2 dni, mialabys juz cudny dom ,ale pani wziela suczke z sosnowieckiego schronu, wszystko nie tak:shake: [U]Dzieki za allegro![/U] [U]Prosimy o tymczas!!![/U]
  2. ok, ogloszenie zrobione, plakaty wydrukowane, nie pisalm nic o problemach lekowych Fuksi, jednak gdyby ktos dzwonil bedzie trzeba o tym uprzedzic, zeby nie byla tak przerzucana z rak do rak bez konca.....:-( Ile kosztuje ten hotel??? I jakie sa tam warunki, bedzie w pomieszczeniu czy w budzie????
  3. Mona moge podac twoj numer tel w ogloszeniu???, musze je dzisaj najpozniej oddac jezeli ma byc umieszczone w przyszlym tygodniu, to bedzie dluzszy tekst ze zdjecie, czesto te ogloszenia pomagaja....
  4. [U]Prosimy o nowe allegro[/U], z zaznaczeniem jakiego domku szukamy. Bedzie ciezko:-( o odpowiedni domek:-(
  5. [quote name='wandul 66']czyli może iśc do bloku , ale do kogoś kto siedzi w domu albo do domku!![/quote] U mnie jak byla ,to wyla 7 godzin( tez sasiedzi sie skarzyli), zdrobila demolke, byla doslownie wszedzie, na parapecie, meblach, wszyskich stolach, jak otworzylam drzwi to lezala przyplaszczona do podlogi:crazyeye: , trzesla sie ze strachu, byla doslownie sparalizowana strachem:-( ; wzielam dzien urlopu, zeby z nia siedziec, bo balam sie ze dostanie jakiegos ataku z tego stresu i umrze:-( a za 10 minut, juz sie uspokoila i sie cieszyla, wyszla grzecznie na spacer, ale byla jeszcze pobudzona i kurczowo sie mnie pilnowala; faszerownie prochami w takich przypadkach niewiele daje, bo znalam takiego psa i srodki uspokajajace nieskutkowaly:shake: , jej koniecznie trzeba znalesc kogos kto z nia bedzie caly czas, a jak bedzie zostawiana to najlepiej na jakims ogrodku...
  6. Do gory....chyba juz znamy prawdziwy powod dlaczego zostala oddana do schroniska:-( ; histeryczny lek przed zostawaniem samym:-( , moge dac ogloszenie do gazety, ale ukarze sie dopiero w srode, do kogo podac namiary? czy ona nadal wymaga leczenia? i jak zachowuje sie do innych psow? musze to napisac w ogloszeniu
  7. Dinko do gory..... gdzie ten domek:razz:
  8. Marmar, a Dinko ciagle u Ciebie?:roll: Myslalam, ze juz dawno znalazl swoje miejsce. Po ogloszeniu o Mojzeszu pewnie nikt nie dzwonil... :shake: , moze sprobowac dac ogloszenie o Dinku, co? Jezeli chcesz to przeslij mi jakis fajny tekscik, moze byc dluzszy i zdjecie, to dam do ogloszenia. masz pw
  9. Milka dzisiaj slabiutka:-( , ale oskrzela juz czyste, ale kaszel jeszcze potrwa tchawica zajeta no tak pomylily mi sie watki, sorki
  10. [quote name='Mona4'][U]Funia bardzo plakala ,za Pania Gienia,ale dziewczyny zabrala ja na spacer,funka bawila sie ladnie pileczką,potem spala 3 godziny.Nowa rodzina jest Funia zachwycona!!![/U] [U]Funia ma 3 wspaniale opiekunki.13 latnia.15 letnia i ukochana pańcie.:lol: [/U][/quote] :multi: :multi: :multi: , jak sie ciesze, ona sie szybko zaadoptuje do nowych warunkow i ludzi , jest bardzo ufna:multi: :multi: :multi: PS.chcialabym zobaczyc jak ona bedzie ygladac za jakis czas, gdy nabierze cialka i bedzie miec juz fajna fryzurke
  11. Dziekuje Monika i podziekuje jeszcze raz odemnie p. Gieni:loveu:
  12. Czy moge juz zmienic tytul??:evil_lol:
  13. Matulka u mnie na tymczasie:loveu: , badz grzeczna kruszynko, a co z Funia, juz w nowym domku???
  14. [quote name='Mona4'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/9739/dsc06041kf4tw1.jpg[/IMG][/URL] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]NIepozwulmy je uśpić.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Tom Tymczasowy na wczoraj potrzebny!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [url=http://imageshack.us][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5076/dsc06034rd0ww9[/quote] Co sie stalo, co jej jest, na co choruja?????:placz: Szukam domku i czy ona moze zostawac sama w domu na dluzej!!!!!!:-(
  15. :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  16. kochajcy domek potrzebny dla malej:placz:
  17. Fuksina do gory, domku szukac!!!
  18. Fuksino do domku, zaczyna prawdziwy charakterek pokazywac, onapo prostu jest zazdrosna o swoja pancie, boi sie ze znowu ja porzuca, jak poczuje siepewnie bedzie dobrze, mialam to samo z Rudzia gdy do nas trafila, a teraz jest ok, zazdrosc minela
  19. Fuksia szuka domku, Krakow niedaleko moglabym zalatwic transport, tylko domek koniecznie trzeba sprawdzic, bo Fuksia zasluguje na najlepszy Jak zdrowie Funi??
  20. Funia szuka domku takiego na cale zycie!!!!!! to taki wierny psiak i kochany:loveu:
  21. Fuksia szuka domku!!!!!! W jej przypadku haslo " pies ze schroniska kocha mocniej", sprawdzi sie po tysiackroc, zapewniam!!!!!
  22. hopamy, moze ktos chce [B]psiaka przylepke[/B]!!! Idealny dla panci za ktora bedzi mogla chodzi przy nodze i siadac nakolanka calymi dniami; wdzieczna mala psinka
×
×
  • Create New...