Jump to content
Dogomania

k.iwona

Members
  • Posts

    592
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by k.iwona

  1. brak mi słów M.M. :placz: :-(
  2. W Wrocławiu to osobiście wam pokibicujemy
  3. ta ja to mam dwa medale , jednego siniora na nodze i obolały bark dyscyliny w których startowałam to gonienie IRY na ciasnym ringu i wślizg sportowy pod nisko zawieszoną taśma ringową. a wyniki afganów są takie: sedzia Barbara Larska psy pośrednia: [B]CH. Breathless de Darjeling dosk ,CWC, NPwR[/B] otwarta Calamus Twister Prince dosk, CWC suki młodziez [B]Arvenia Agapis Żródło Miłości FCI dosk Zw Mł, Najlepszy junior w Rasie[/B] pośrednia Diana Wirażka z Pruchnej dosk. CWC otwarta Astra Daw-Mar dosk 1, CWC Ch.Indistinguishable Idea Variua Avis dosk 2 Champion [B]Multi Ch.Calamus SHOW ME HEAVEN dosk1, CWC, Najlepsza suka w Rasie , Zwyciezca Rasy, r.BOG[/B] mam fotki ale tylko z Finałów wstawie jutro - grupe wygrał 14 miesięczny whippet Marcina Wilczka res dla IRY i trzecia lokara dla charta polskiego Dagmary Łączyńskiej
  4. Byliśmy - deszcz lał niemiłosiernie . Nie lubie patrzeć jak moja misterna praca spływa z afgana podczas pierwszego wyjścia do ringu.. Ogólnie było fajnie, pełne wyniki podam po pracy teraz pije poranna kawke i uciekam . Nasze wyniki : MAO [B]Calamus TWISTER PRINCE[/B] - [B]CWC[/B] FURYO [B]Breathless de Derjeeling[/B] -[B]CWC, [COLOR=darkred]Najlepszy pies w rasie[/COLOR][/B] Tu Pani sędzina powiedziała ze podobają jej się po równo ( w końcu to pół bracia) niektóre rzeczy bardziej u Furka inne bardziej u MAO ale ma wrażanie że Furyo ma wieksze obycie w ringu hihihi ciekawe czemu ? I.R.A. [B]Calamus SHOW ME HEAVEN - CWC , Najlepsza suka w rasie , [COLOR=darkred]Zwyciezca Rasy , r.BOG.:bigcool:[/COLOR][/B] [COLOR=black]Cóż to był za wystep duet Sebastian + Furyo pokonałysmy w ostatnim kółeczku rzutem na tasme a raczej długim wślizgiem pod tasme prosto do cudzego namiotu . Zdązyłam tylko puscić IRE która dokończyła kółeczko sama i ustawiła sie za Furiem.[/COLOR]
  5. Przecztalam jeszcze raz ten temat i widze ze nie wszedl jeden z moich postow: Pani Kasiu Gratuluje wygranej .Posiada Pani bardzo ladna suke - wracajcie na ringi jak najszybciej.
  6. a to zdjecie odzwierciedla Tempo biegu Oli
  7. lubie patrzeć na tego afgana bo jest taki elegancki. a tu mamy Arafata synek Tanera bardzo ładnie zaprezentował swoje atuty w Sopocie- trzymam kciuki za Białystok ! a tu Ola prowadzi IRCymonka to tez jest fajne jak im się śmieja buziaczki
  8. LAURA bardzo ci dziękuję. Obserwowałam was w ringu i na finałach stałyśmy blisko - rośnie ci gwiazda i prezentujesz ja wzorowo az miło popatrzeć widziałam was wcześniej np w Łodzi i mam porównanie i dystans do rozwoju twojej suki i powiem ci tylko tyle że rośnie ci gwiazda. M.M. i ja tobie życze tego samego! A co do km licznik dobrze mi działa niedawno robiłam przeglad. Drogi i dróżki mogą prowadzić w to samo miejsce tak samo jak trasa moze być najbliższa i najszybsza z robotami drogowymi lub bez z patrolami lub bez i z autami turystów lub bez. Nie chce mi się gadac o takich pierdołach i w tym tonie spierając się o rzeczy oczywiste.
  9. Pani Hania Woźna -Gil pewnie bedzie zachwycona tą deklaracja . Jeśli 360 km w jedna strone to blisko to tak miałam blisko . Na tej wystawie brakowało mi tylko Lidki załuj kobieto Anka popłakała sie ze śmiechu i nie zkosztowałaś szampana w powystawowych pucharów a Mao on jedzie do Torunia pomyliły ci sie tygodnie .
  10. a teraz porównanie o CACIB samce i suczki młodziezówki obydwie bardzo ładne i po porównaniu młodziezy Sędzina trzymała zwycięzców za ogonek hihihi i była bardzo miła bardzo ładnie pokazał sie Arafat i Veteran z pięknie wypielegnowanym włosem. A na grupie gdy stanełam w ringu przygotowawczym pomyślałam o kurcze.
  11. a tu suke i IRKe a to sytuacja o której pisałam obydwa psy biegły jeden za drugim po okręgu bynajmniej tak miały biec
  12. M.M. a czemu się nie zapisałaś ? na ta wystawe tu masz fotke tego psa
  13. Psy kl.Mł -Calamus Umarex Red Hawk-Zw.Mł., BOB Jr. Bis Jr. -Arafat Akacjana dosk 2 kl.Poś. -Calamus True Fighter dosk1,CWC, res.Cacib kl.Otw. -Bally Pride Fart Stable nb -Oshanameh's Escapes Estonia CWC, CACIB , BOS ( przy bardzo nie fer zachowaniu w porównaniu - pani właścicielka biegła srodkiem bo jej piesek nie biegał i zasłaniała Fightera który biegł duzym kołem nie mówiac o zabiegnięciu drogi z racji tego że biegła środkiem koła- będzie na fotkach - no to Sebek odebrał swoja lekcje. kl.Vet. Born To Be Yours Zikkurat dosk.1 Najlepszy weteran Suki kl.Mł. -Flower Power Zikkurat dosk 1, Zw. Młodzieży -Beautiful Amber Amaharo Fci dosk 2 Kl.Otw. -Oshanameh's Glamur Girl dosk 1 CWC. r CACIB -Belive in me Bafirjan dosk 3 -Indistinguishable Idea Varous Avis doskon 2 kl.Ch. -Calamus Show me Heven cwc,CACIB, ZW. RASY , r.BOG Fotek tego psa to nawet nie chce mi sie zmniejszać żeby je wstawić a suke pomniejsze
  14. [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/8585/olaoira1wm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7842/calamusumarexredhowk00ic9.jpg[/IMG]
  15. to i ja się pochwale byłam z trzema afganami [B]Calamus UMAREX RED HOWK[/B] Zw.Mł,[B][COLOR=red] jr.BOB, :multi: BIS JUNIOR[/COLOR][/B] [COLOR=black][B]Calamus TRUE FIGHTER[/B] CWC,[B] r.CACIB[/B][/COLOR] [B]Calamus SHOW ME HEAVEN[/B] CWC , CACIB ,[B] [COLOR=red]BOB ,R. BOG [/COLOR][/B] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/372/bobysopot08ch6.jpg[/IMG] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/3252/calamusshowmeheavenrfinew2.jpg[/IMG] Z GRUPY 10 1.Wilcza irlandzki wł. Pani Gil 2. afganka Calamus SHOW ME HEAVEN 3. borzoj Viktor pod wodzą OLI SZYDŁOWSKIEJ [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/4708/calamusshowmeheavenrbogpe9.jpg[/IMG] [B]BIS JUNIOR[/B] i na podium nasz CALAMUS UMAREX RED HOWK [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/6362/calamusumarexredhowkbisdh3.jpg[/IMG] to był wspaniały dzień [B][/B]
  16. 14 miesięczny Syjonek dzień przed zakończeniek Mł.Championatu Polski
  17. a teraz Ola i Ira
  18. dopiero wróciłam z pracy poniedziałki zawsze sa dla mnie szalone jeszcze nie pozmniejszałam zdjeć ale jeszcze dziś to uczynie. Lidka dostałaś mojego sms-a . Mao nie był zgłoszony na tą wystawe ja go wystawoam regularnie raz na pół roku hihihi - Mao bedzie w Toruniu w Sopocie był Natan. Było ( uzyje tu słow Anki ) odlotowo mieliśmy tyle pucharów ze starczyło dla każdego na puchar szampana a zaczeło sie tak niewinne od Pikolo w namiocie :) mam dużo fajnych fotek : teraz Calamus UMAREX RED HOWK dzień przed wystawą a tu już finał :)
  19. Jak co roku byliśmy na wystawie w SOPOCIE bardzo lubie te wystawę ringi sa bardzo ale to bardzo duze i można swobodnie zaprezentowac afgana w ruchu. Nie można takze narzekać no obsade sędziowska - SOPOT zawsze bardzo sie stara by sciagnąć do sędziowania znakomitych sedziów miedzynarodowych. SOPOT 2008 - nasze wyniki sa takie Calamus UMAREX RED HOWK dos1., ZWYCIEZCA MŁODZIEŻ, NAJLEPSZY JUNIOR w RASIE , BIS JUNIOR :Cool!::bigcool::Cool!:tym mocnym akcentem dołączył do grona MŁODZIEŻOWYCH CHAMPIONÓW POLSKI :laola: Calamus TRUE FIGHTER dosk. CWC , r.CACIB i nasza gwiazda Intr. Multi CH.Calamus SHOW ME HEAVEN dosk1, CWC, CACIB, BOB, r.BOG :laola: Grupa X była bardzo mocna wygrał wilczarz P.Gilowej , Ira była 2 , 3 lakata dla Viktora który ostatnio trzaska same BISy bez lolaty został bardzo ładna saluka , sietnie prezentujace się włoszczyzna , whippet tez mógłby stanac na podium i nikt by nie miał wątpliwości że powinien tam być ..... załuje tylkojednej rzeczy - ze nie obdarowałam afganem Syjonem Calamus UMAREX RED HOWK - Oli Szydłowskiej która jak go wzieła do ręki to nam wszystkim szczenki poopadały syjon wyciagał sie jak struna na 2 oli kroki - jeszcze nigdy nie widziałam zeby jakikolwiek hendler tak pokazywał afgana ( chyba tylko na zdjęciach u Karakusha)!!!! Ola to samo powtórzyła z moja afganka IRą która jest nie łatwym psem do prezentacji ale co ja wam bede opowiadała ja mam zdjęcia ! wstawie jak pozmniejszam
  20. Dzięki dziewczyny :) MM pełnych wyników nie znam a nawet jakbym znała to znaczna większość (nie urazajac włascicieli) nic mi nie mówi, za to mówia mi wyniki z Donauoshongen - wystawa o której kiedys pisałam . Jak co roku wygrali ci sami hendlerzy ale niemieckie fora aż kipią hahahahahah czemu zobaczyćie jak ukaza sie oficjalne wyniki na portalach uchyle wam robka . Pewnie wszyscy kojarzycie afgana Khafka's Spice is Hot w pierwszy dzien ocena[B] dobra[/B] i ostatni w stawce 7 championów!!!! myslałam ze spadne z krzesła jak to zobaczyłam bo afgan jest w każdym calu doskonały. Andrea musiała przezyc shok bo laili ( kingshle-szka) juz w pierwszy dzien nie pokazała. a jakie były oceny :crazyeye: multi championy zlatywały z bdb Na drugi dzień Rayan w nocy przezył metamorfoze bo w tej samej stawce wygrał samce hahaha
  21. I znowu wieści z Irlandii na miedzynarodówce w Dunloghaire znowu TORNADO wymiotło samce z ringu :) hihihi Nasz półtoraroczny Calamus TORNADO PINCE wygrał u Austryjackiego sędziego klase a potem pokonał starszaków i otrzymał CACIB , i czwarta zielona gwiazde no i oczywiscie Najlepszy pies w Rasie :) uległ tylko uroczej Interchampionce . MM pewnie mnie zapyta o zdjęcie w dobie inetrnetu Sussan wysłała mi je pocztą :) ( podobno wysłała- zobaczymy za kilka dni)
  22. nam wszystko pasuje oprucz kilometrów :) wiec żeby mi się chciało jechać musze zapisac 3 lub 4 afgany :) . Do zobaczenia na wystawie .
  23. [quote name='diamantina']o, fajnie że tutaj jest, bo nigdzie ani w katalogu, ani w dodatku nie mogę znaleźć tego Red Howka, co z nami wygrał i nie mogłam wrzucić nazwy na charcie forum, tylko pamiętałam, że Calamus ;] Dzięki i gratulacje!!:-)[/quote] przekarze garulacje właścicielom dziękuje w ich imieniu Tak Red Howk mimo potwierdzenia przyjecia nie został uwzgledniony w katalogu ani w sporym załączniku do katalogu. Komisarz wystawy z Prezesem zadecydowali że ma zgłosić się normalnie i wszystkie dokumenyt były wiec moim zdaniem oddział poradził sobie z tym problemem własciwie . Kuba dopełnił wszystkich obowiązków włącznie z opłata przed terminem zakończenia przyjmowania zgłoszeń i nie ma pretensji ze zapłacił a mimo to ani on ani jego pies nie zostali uwiecznieni na kartach katalogowych jako uczestnicy tejże wystawy. Mateusz Bardzo dziękuję za hendling na ringu honorowym . Mówisz że syjon poczuł cieczki :) no ty jeszcze dziecko jesteś ale kiedys bedziesz wiedział o co mu chodziło hihihi. A wracając do BISowego charta polskiego no prosze to teraz juz wszystko jasne Młodzieżowy Zw. Świata + BOB Urzekła Urodą Stokholmi a takze Zakopane tym bardziej GRATULUJE .
  24. Na zdjęciu z biegnacym afganem zdaje się jest MP Mateusz :) o kurcze co za expresja :) a afgan to Calamus Umarex Red Howk w Zakopanym otrzymał Najlepszego Juniora w rasie . Dziękuję za swietne zdjęcia ja mam kilka z ringu afganów i wstawie je po pracy. Chart polski z Bisów URZEKAJĄCA URODA Full Speed oj tak zgadzam się z wami to piekny egzemplarz i coś mi nie wydaje ze to tegoroczny ZWYCIEZA ŚWIATA poprawcie jeśli się myle. GRATULACJE DLA HODOWCY i WŁASCICIELI :klacz: Jesli ktoś ma kontakt do właścicieli URZEKAJĄCA URODA Full Speed to bardzo proszę żeby wysłał mi na meila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  25. Gratulacje !
×
×
  • Create New...