Jump to content
Dogomania

k.iwona

Members
  • Posts

    592
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by k.iwona

  1. [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4342/calamusshowmeheavenp060jn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/6007/calamusshowmeheavenp060uc0.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/691/calamusshowmeheavenpsiefk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/2461/calamusshowmeheavenkoszge4.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/2465/junpo0.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8881/suothn0.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/3343/szczen2zh8.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6873/wetym9.jpg[/IMG]
  3. [B]CALAMUS TRUE FIGHTER[/B] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5443/calamustruefighterkoszabx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/956/calamustruefighterkoszadn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1319/calamustruefighterkoszaxa5.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7471/calamustruefighterkoszawi6.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3546/calamusshowmeheavenkosztx6.jpg[/IMG]
  4. donna [B]k.iwona[/B] - piękne psy. Również miałam okazję podziwiać, trudno ich nie zauważyć :) Calamus True Fighter ma cudne umaszczenie :p o tak piekne ma koloty na sobie Kaya Ciesze się że się podobamy :) a tu pare fotek: [B]CALAMUS SHOW ME HEAVEN[/B] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/633/calamusshowmeheavenkoszuw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5518/calamusshowmeheavenkoszgm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3384/calamusshowmeheavenkoszpl5.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7514/calamusshowmeheavenkoszcd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/355/calamusshowmeheavenkoszmt4.jpg[/IMG]
  5. to nie koniec dobrych wiadomosci z data 06.07 2008 bo w [B]IRLANDII[/B] nasz [B]Calamus TORNADO PRINCE[/B] zdobywa [B]zielona gwiazde i rBOB[/B] :sweetCyb: [COLOR=darkred][B]Green Star Dog CALAMUS TORNADO PRINCE (Mr & Mrs R & S Cogill)[/B][/COLOR] Res Green Star Dog CLOUDSIDE MATCHMAKER (Mr S.J & Mr J Lloyd & Webster) Green Star Bitch ALOUANN HOT N SPICY AT ORASHAN JW SH CM (Mrs G A & Miss N E Link) Res Green Star BitchCH. KHAMIS SHES UNIQUE (AN.CH.06.07.) (Mr & Mrs R & S Cogill) Best Of Breed ALOUANN HOT N SPICY AT ORASHAN JW SH CM (Mrs G A & Miss N E Link) [COLOR=darkred][B]Reserve Best Of Breed CALAMUS TORNADO PRINCE (Mr & Mrs R & S Cogill)[/B][/COLOR] [COLOR=black]o nowe zdjęcia nie moge sie doprosic porobno sa[B] :cool1:[/B][/COLOR]
  6. [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/3343/szczen2zh8.jpg[/IMG] i na deser najstarszy afgan prezentowany na wystawie zdobwca [COLOR=black][B]r.BIS weteranów Koszalin 2008 - gratulujemy [/B][/COLOR] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6873/wetym9.jpg[/IMG]
  7. a teraz nie moje jesli komuś nie podoba sie zdjęcie jego afgana to niech do mnie napisze - usune je natychmiast [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/2465/junpo0.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8881/suothn0.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/7351/suotwwb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6325/szczen1pk9.jpg[/IMG]
  8. teraz [B]CALAMUS TRUE FIGHTER[/B] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5443/calamustruefighterkoszabx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/956/calamustruefighterkoszadn3.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1319/calamustruefighterkoszaxa5.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7471/calamustruefighterkoszawi6.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3546/calamusshowmeheavenkosztx6.jpg[/IMG]
  9. Yazid - pisze po Polsku bo wiem ze macie kogos kto wam to przetłumaczy :) Ja sie bardzo ciesze ze TRUE mieszka własnie w waszym domu . Wy jesteście tacy jak my dla tego tak dobrze sie rozumiemy nawet po Wegiersku :))))) Joanno dziękuje za gratki a teraz troszke zdjęć na poczatek moje [B]CALAMUS SHOW ME HEAVEN[/B] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/633/calamusshowmeheavenkoszuw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5518/calamusshowmeheavenkoszgm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3384/calamusshowmeheavenkoszpl5.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/7514/calamusshowmeheavenkoszcd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/355/calamusshowmeheavenkoszmt4.jpg[/IMG]
  10. My bylismy z Afganami :) było swietnie tylko to słońce piekielnie ostro grzało. Nasze rezultaty to : [COLOR=red]Calamus True Fighter[/COLOR] [B]CWC, Najlepszy pies w Rasie[/B]:sweetCyb: [COLOR=red]Calamus SHOW ME HEAVEN[/COLOR] [B]CWC, Najlepsza Suka w Rasie , Zw. RASY i BOG[/B] :sweetCyb: [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/4574/0607cwckoszalinirabog32wv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/2002/0607cwckoszalincalamussce9.jpg[/IMG] i z honorowego ringu [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/7497/0607cwckoszalincalamussht9.jpg[/IMG]
  11. Pierwsze fotki Najlepszy pies i najlepsza suka w rasie :) [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/4574/0607cwckoszalinirabog32wv9.jpg[/IMG] Calamus SHOW ME HEAVEN Zw. GRUPY :sweetCyb: [IMG]http://img392.imageshack.us/img392/2002/0607cwckoszalincalamussce9.jpg[/IMG] z BISa [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/7497/0607cwckoszalincalamussht9.jpg[/IMG] Reszta zdjęć jutro bo mój zwycięzca grupy przespał sie i teraz chce pobrykać.
  12. Dziś byliśmy w Koszalinie . Zgłoszonych afganów 10 . Grzało jak diabli psy zmęczone my też ale było warto . Rezultaty moich Calamusów [B]*** doskinały, lokata 1, CWC , Najlepszy pies w Rasie[/B] - [B][COLOR=navy]Calamus TRUE FIGHTER:cunao:[/COLOR][/B] [COLOR=black][B]*** doskonała , lokata 1, CWC[/B]( już nawet nie licze które)[B] , Najlepsza Suka w Rasie , ZWYCIĘZCA RASY , ZWYCIĘZCA GRUPY [/B][/COLOR][COLOR=red][B]CALAMUS SHOW ME HEAVEN :bigcool::sweetCyb::bigcool:[/B] [/COLOR] [COLOR=black]zaraz zgram fotki z aparatu i napisze cos wiecej o wynikach.[/COLOR]
  13. mój a raczej moja na imie jej ZORBA i jest niewielw miejsc w które rudzielec nie wejdzie.
  14. jefta dziękuję I dziękuję wszystkim którzy już odezwali się do mnie i już zaangazowali się w zbieranie informacji . Ja sama zrobie z wszystkiego konspekt i pełne sprawozdanie bez względu na wynik końcowy i oczywiscie napisze wszystko na forum moze kiedyś komus to ułatwi zycie. Pani Kasiu S. - dzięki :) 1 minuta i numery tel. już są - jestescie niesamowite . Cały czas apel jest aktualny każda osoba wiedząca cokolwiek na w/w temat pilnie poszukiwana obiecuje ze nie zmarnuje zdobytych dzięki wam informacji.
  15. poszukuję wszystkich mozliwych informacji na temat kryc mrożonym nasieniem czy znacie kogos kto krył z powodzeniem . Poszukuję wszystkich kontaktów. A może znacie kogoś kto ściągał nasienie z USA ( nie licząc Gandamaków - tak a pro po to jak u nich wszystko się powiodło to na dniach powinna być zapowiedz miotu )? A moze znacie kogo kto chce w tym momencie sciągnac nasienie i boi się kosztów transportu ???? wprawdzie procedura została juz uruchomiona ale potzrebuje wiecej informacji no i oczywiście jakby więcej tych słomek, listków czy kulek leciało to transport nie wyszedłby tak drogo --plissssssssssss pomyślcie i pomóżcioe będzie warto :). Czekam na jakiekolwiek info najlepiej na meila.
  16. dam sobie prawa ręke uciąc że to Syjon. Mój ci on jest . Oni jeszcze nie mają szczeniaka , będą mieli pod koniec roku (jak sie uda z sukcesem rozmrozić to co w azocie głęboko uśpione) :cool:
  17. jak nie będziesz mogła nas znalesc to stań i posłuchaj będę miała najgłośniej charczącego mopsa na wystawie hahahaha no i oczywiście najbardziej upasionego.
  18. jola dzięki za super fotki True , Yazyda i Syjonka :) p.s. bardzo lubie jak Laszlo składa afgana w kostkeczke .
  19. jesli nadaja się do pokazania światu to pewnie że tak
  20. Magda_Miki zapraszam na osobiste poznanie do niebieskiego namiotu. Tylko po ocenie w ringu , przed ocena zazwyczaj trace kontakt z rzeczywistoscia i nie da rady ze mna pogadać . Aska byłaś w Krakowie widze cie na kilku zdjeciach - np. patrzysz jak czesana jest TRUE LADY. a jak bedziecie niegrzeczni to pamiętajcie że wielki brat patrzy nawet przez 1,90 płota [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/7704/kargulkaee8.jpg[/IMG] a jak się jest za małym wielkim bratem to można stanąć na palcach na najwyższych kamieniach
  21. na razie tylko tyle reszta po pracy
  22. Joanno a co będzie jak będziemy chciały sie popsztykać:mad: ??? tez mamy sobie temat załozyć ?:cool3:
  23. [quote name='.ania']Mi też się to nie podoba... rozumiem oddzielić tematy hodowlane od historii rasy czy wystaw, ale nie rozumiem polityki rozdziału poszczególnych wystaw. To dopiero bałagan się zrobi. 150 tematów i w każdym max 10 postów, 1 z info, reszta z gratulacjami... tak to przynajmniej ciąg myśli był a teraz będą suche fakty :roll:[/quote] w 100% zgadzam sie z toba dzis po pracy wstawie fotki z Krakowa i koniec tematu postów z 7 i trzeba zacząc nastepny bo w niedziele Koszalin postów przy dobrym wietrze 3 i to pewnie wszystkie moje hahahaah. Ja przychlałabym sie do innego stwierdzenia - to podforum ( dotyczące tylko jednej rasy) liczace aktywnych uzytkowników może z siedmiu nie jest uporządkowane a STERYLNE.
  24. ta - pociąć grzywacze! pociachać , poszatkować a niech maja siecieke a nie jeden temacik :evil_lol:
×
×
  • Create New...