mamy w schronisku taką pitkę czy coś fajną, z psami samcami ok, chce sie bawic, z suniami ponoć nie bardzo.... ciagnie na smyczy i jest bardzo przyjazna do ludzi :)
[URL]http://czestochowa.schronisko.net/adopcja5372-0.html[/URL]
i mamy jeszcze wyrosnietego slicznego piaskowego samca asta, uszu prawie nie ma, tak mocno sciete, jest przekochany. konczy mu sie kwarantanna - pies znaleziony (błakał sie) ale rozpoznała go kumpela - to pies jakiegoś żula, całymi dniami siedział z nim pod sklepem, w towarzystwie innych zulików, troszkę grubawy - liże ręce, bardzo kontaktowy. własciciel sie na razie nie zgłosił ... zdjecia bedą, na razie mam takie:
[IMG]http://img73.imageshack.us/img73/5305/amstafnk4.jpg[/IMG]
[B][COLOR="Red"] opis i WIECEJ FOTEK :[/COLOR][/B] [URL="http://foranimals.w.netarteria.pl/www/astek/"]http://foranimals.w.netarteria.pl/www/astek/[/URL]