ona jeszcze sie nie kisiła, dopiero skonczyła kwarantanne i została odebrana zaraz - i naprawde miała szczescie ... jesli nawet ktos by ją przygarnął - zanim by doszedł do tego, że to jednak nie jest dysplazja...a w czewie nie mamy takich super chirurgów jak na SGGW czy np. we wrocławiu... Nawet nie chce mysleć co by sie z nią działo....