Jump to content
Dogomania

florida_blue

Members
  • Posts

    2903
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by florida_blue

  1. ojejku, szkoda ze nie napisalam tutaj ... W kazdym razie trzymam Cie za słowo - widzimy sie 26 grudnia w GTFP :)
  2. wrzuce go na stronkę do nas ....
  3. hihi jakie niebieskie :) Jak sobie pomyślę, że miałaby teraz zime w schronisku spędzić... dobrze, ze poszedłes do weterynarza z nią zanim sie jeszcze bardziej rozlazło... ja własnie z koncertu ROCK FOR ANIMALS II wróciłam :) nastepna edycja 26 grudnia :)
  4. był domek zagraniczny zainteresowany jego adopcją , ale zrezygnował chyba, bo sie nie odzywa...
  5. już się poprawiam - przepraszam - brak czasu i totalne urwanie głowy :angryy: Dżeki zlapal jakiegoś grzybka i jest codziennie smarowany mascią - wlasciwie juz mu przeszło. Jest okropny - normalnie jest bardzo kontaktowy, domaga się uwagi stojąc przed czlowiekiem trzęsie się i postękuje (ale nie szczeka i nie piszczy) ale wystarczy spróbowac go posmarowac czy podać mu tabletke- broni sie, zaciska zęby, próbuje uciec.. generalnie panikarz ;) jak kazdy chyba jamnior jest dość uparty - i na spacerze wyraznie pokazuje gdzie chce iść (ale latwo ustepuje kiedy sie na niego potupie ;) ) w domu nie niszczy, z suniami dobrze zyje, nie zwraca uwagi na ich humory i muchy w nosie - udaje głuchote totalną. I wciąż łapie za nogawki. Mam dość szerokie spodnie na dole - ostatnio mnie zlapał i "prowadził" do kuchni ;) (oczywiscie łapie delikatnie, bez zlości, macha przy tym radosnie ogonkiem :diabloti: taki glupek ;)
  6. [CENTER]Iza mieszka w boksie z Kaja, Dulką i Korą. Kaja niedlugo jedzie do swojego domu, Dulka właśnie została adoptowana. Wszystkie suczki z tego boksu byly kiedyś zupełnie dzikie, baly się ludzi. Nasze wolontariuszki poświeciły mnóstwo czasu, żeby je oswoić i przyzwyczaić do obecności czlowieka. [B][COLOR=Red]Iza to suczka w typie krótkowłosego owczarka collie. Jest bardzo spokojną, dość płochliwą sunią, jest bardzo bardzo grzeczna, łagodna. Nadaje się do spokojnego domu, najlepiej z dużym ogrodem [IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/COLOR][/B] [/CENTER] [CENTER][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1328.JPG"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1328.thumbnail.JPG[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1325.JPG"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1325.thumbnail.JPG[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1327.JPG"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1327.thumbnail.JPG[/IMG][/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1329.JPG"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1329.thumbnail.JPG[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1330.JPG"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1330.thumbnail.JPG[/IMG][/URL][/CENTER]
  7. a byłam z nim dzisiaj na spacerku :razz:
  8. no nie umiem linka wstawic sie popsulo cos .... jeszcze jest siostra ale juz nie collie tylko border krótkowłosy : [IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/maja-007.jpg[/IMG]
  9. [url=http://foranimals.czest.pl/www/szczeniaczki-2/]Fundacja For Animals - Oddział w Częstochowie
  10. witam :) ja sie tu tylko co jakiś czas pokazuję... Trafiły do nas 2 male szczeniory, takie z budy. są juz nieco podrośniete, mają niecale 4 miesiące. czarna mieszka w budzie na dworze , ruda trafiła do bloków i oddali ją bo bardzo piszczała ... :roll: normalka - szczeniaki zwykle sa cichutkie i zalatwiają sie w toalecie. I jeszcze obiadki gotuja. W kazdym razie ruda czeka wciaz na dom. dzisiaj zobaczylam ją pierwszy raz na zywo - i padlam :) wg mnie to ona jest owczarek szkocki krótkowlosy. na zdjeciu tego nie widać za dokladnie - ale ma łebek szczuply, taki collakowaty, bedzie takiej wielkosci mniej wiecej... Jest przepiekna :) ząbeczki mleczne jeszcze, odrobaczona, komplet szczepien, bez pchelek. jak tarafila na tymczas potrafila warczec na domownikow kiedy chcieli ją zgonic z kanapy (!!!) teraz nie robi takich numerow. prawie korzysta już z trawnika, wychowuje sie z trójką dzieci, dwoma kotami i duzym psem, wiec socjalizacje ma juz odpowiednią ;) jest bialo ruda z takim collakowym rozkładem łatek, ogon bardziej czarny. Mieszka w czestochowie, na sląsk dojedzie, inne kierunki - postaramy sie cos wymyslić. zdjecia jak byla mala mam . Fundacja For Animals - Oddział w Częstochowie [IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/maja-043.jpg[/IMG]
  11. mam wyrzuty sumienia, tak niewiele dla niego zrobilismy... Nawet ten wątek zaniedbany... Nie tak latwo znaleźć dom dla starszego schorowanego psa, o kocim charakterze - dużego indywidualisty i jeszcze domek bez innych zwierząt... zaczelismy wielką akcję ratowania karmelka, kurczaki, royale, tymczasik - badania - i wszystko na nic .... podejrzewam, ze choroba wrócila - jego wyniki były zupelnie dobre - ale niestety schronisko to nie miejsce dla Karmelka... ni4e wiem nic na temat przyczyn jego śmierci, wiem tylko ze ostatnie tygodnie spedzil na "obserwacji", tam, gdzie nie mamy wstępu...
  12. dzisiaj dostałam informację... Karmelek nie żyje... odszedl w schronisku, nie znalazł domu... raz mial domek tymczasowy, 3 razy juz prawie miał domek... nie udało się :placz: Spedził 1,5 roku w schronisku.... Mam nadzieję, że teraz jest juz szczęsliwy....
  13. 3 opcje - albo ktos go wypuszcza bo mu sie nie chce wyprowadzac psa, albo sunia jakas ma cieczkę i pies czeka na okazję... albo faktycznie ktos wyrzucił... mysle ze powinienes podac opis psa w schronisku...
  14. ja mam prawie bokserke ;), taką niewybieganą - własnie musze z nia isc
  15. [quote name='Daga & Maks']:-( miejmy nadzieję że niedługo znajdzie się dom dla Karmelka[/quote] szkoda , bardzo szkoda
  16. jak juz przybiegnie - trzeba ją pochwalić :diabloti:
  17. ALE ZDJECIA SUUUUUUUPEROWE :loveu: Jaka ona sliczna :loveu: i taka zadbana :) Chyba powinnam zaprosić na wspólny spacer :) co do kotów - kiedyś podprowadzona do kontenerka z kotami po prostu je zignorowała... Moja tez goni - nawet bardzo ... co gorsza wtedy też głuchnie biedaczka i nie ma szans jej odwolać :razz:
  18. tymczasik bezterminowy - jeejuniu - dopiero zauwazylam ile ogloszen porobiłyscie :)
  19. Dzekuś nadal szuka domku
  20. jamnior jest w czestochowie :)
  21. jasne ze mozesz :> tylko sobie tak pomyslałam, ze moze Ty bylas domek wizytowac :D
  22. florida_blue

    Tequila

    Teq pożarła Kasię ? :roll:
×
×
  • Create New...