-
Posts
2903 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by florida_blue
-
sznaucer olbrzym, nie mam gdzie go dac!! Bobik w DOMKU!!!!!!!
florida_blue replied to mosii's topic in Już w nowym domu
wskakuj do góry ... -
Bona - Owczarek Niemiecki SZUKA DOMU . ma dom!!!
florida_blue replied to krzychu1991's topic in Już w nowym domu
ojejku, szkoda ze nie napisalam tutaj ... W kazdym razie trzymam Cie za słowo - widzimy sie 26 grudnia w GTFP :) -
sznaucer olbrzym, nie mam gdzie go dac!! Bobik w DOMKU!!!!!!!
florida_blue replied to mosii's topic in Już w nowym domu
wrzuce go na stronkę do nas .... -
Bona - Owczarek Niemiecki SZUKA DOMU . ma dom!!!
florida_blue replied to krzychu1991's topic in Już w nowym domu
hihi jakie niebieskie :) Jak sobie pomyślę, że miałaby teraz zime w schronisku spędzić... dobrze, ze poszedłes do weterynarza z nią zanim sie jeszcze bardziej rozlazło... ja własnie z koncertu ROCK FOR ANIMALS II wróciłam :) nastepna edycja 26 grudnia :) -
był domek zagraniczny zainteresowany jego adopcją , ale zrezygnował chyba, bo sie nie odzywa...
-
już się poprawiam - przepraszam - brak czasu i totalne urwanie głowy :angryy: Dżeki zlapal jakiegoś grzybka i jest codziennie smarowany mascią - wlasciwie juz mu przeszło. Jest okropny - normalnie jest bardzo kontaktowy, domaga się uwagi stojąc przed czlowiekiem trzęsie się i postękuje (ale nie szczeka i nie piszczy) ale wystarczy spróbowac go posmarowac czy podać mu tabletke- broni sie, zaciska zęby, próbuje uciec.. generalnie panikarz ;) jak kazdy chyba jamnior jest dość uparty - i na spacerze wyraznie pokazuje gdzie chce iść (ale latwo ustepuje kiedy sie na niego potupie ;) ) w domu nie niszczy, z suniami dobrze zyje, nie zwraca uwagi na ich humory i muchy w nosie - udaje głuchote totalną. I wciąż łapie za nogawki. Mam dość szerokie spodnie na dole - ostatnio mnie zlapał i "prowadził" do kuchni ;) (oczywiscie łapie delikatnie, bez zlości, macha przy tym radosnie ogonkiem :diabloti: taki glupek ;)
-
[CENTER]Iza mieszka w boksie z Kaja, Dulką i Korą. Kaja niedlugo jedzie do swojego domu, Dulka właśnie została adoptowana. Wszystkie suczki z tego boksu byly kiedyś zupełnie dzikie, baly się ludzi. Nasze wolontariuszki poświeciły mnóstwo czasu, żeby je oswoić i przyzwyczaić do obecności czlowieka. [B][COLOR=Red]Iza to suczka w typie krótkowłosego owczarka collie. Jest bardzo spokojną, dość płochliwą sunią, jest bardzo bardzo grzeczna, łagodna. Nadaje się do spokojnego domu, najlepiej z dużym ogrodem [IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/COLOR][/B] [/CENTER] [CENTER][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1328.JPG"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1328.thumbnail.JPG[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1325.JPG"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1325.thumbnail.JPG[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1327.JPG"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1327.thumbnail.JPG[/IMG][/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1329.JPG"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1329.thumbnail.JPG[/IMG] [/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1330.JPG"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/103_1330.thumbnail.JPG[/IMG][/URL][/CENTER]
-
a byłam z nim dzisiaj na spacerku :razz:
-
no nie umiem linka wstawic sie popsulo cos .... jeszcze jest siostra ale juz nie collie tylko border krótkowłosy : [IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/maja-007.jpg[/IMG]
-
[url=http://foranimals.czest.pl/www/szczeniaczki-2/]Fundacja For Animals - Oddział w Częstochowie
-
witam :) ja sie tu tylko co jakiś czas pokazuję... Trafiły do nas 2 male szczeniory, takie z budy. są juz nieco podrośniete, mają niecale 4 miesiące. czarna mieszka w budzie na dworze , ruda trafiła do bloków i oddali ją bo bardzo piszczała ... :roll: normalka - szczeniaki zwykle sa cichutkie i zalatwiają sie w toalecie. I jeszcze obiadki gotuja. W kazdym razie ruda czeka wciaz na dom. dzisiaj zobaczylam ją pierwszy raz na zywo - i padlam :) wg mnie to ona jest owczarek szkocki krótkowlosy. na zdjeciu tego nie widać za dokladnie - ale ma łebek szczuply, taki collakowaty, bedzie takiej wielkosci mniej wiecej... Jest przepiekna :) ząbeczki mleczne jeszcze, odrobaczona, komplet szczepien, bez pchelek. jak tarafila na tymczas potrafila warczec na domownikow kiedy chcieli ją zgonic z kanapy (!!!) teraz nie robi takich numerow. prawie korzysta już z trawnika, wychowuje sie z trójką dzieci, dwoma kotami i duzym psem, wiec socjalizacje ma juz odpowiednią ;) jest bialo ruda z takim collakowym rozkładem łatek, ogon bardziej czarny. Mieszka w czestochowie, na sląsk dojedzie, inne kierunki - postaramy sie cos wymyslić. zdjecia jak byla mala mam . Fundacja For Animals - Oddział w Częstochowie [IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/maja-043.jpg[/IMG]
-
mam wyrzuty sumienia, tak niewiele dla niego zrobilismy... Nawet ten wątek zaniedbany... Nie tak latwo znaleźć dom dla starszego schorowanego psa, o kocim charakterze - dużego indywidualisty i jeszcze domek bez innych zwierząt... zaczelismy wielką akcję ratowania karmelka, kurczaki, royale, tymczasik - badania - i wszystko na nic .... podejrzewam, ze choroba wrócila - jego wyniki były zupelnie dobre - ale niestety schronisko to nie miejsce dla Karmelka... ni4e wiem nic na temat przyczyn jego śmierci, wiem tylko ze ostatnie tygodnie spedzil na "obserwacji", tam, gdzie nie mamy wstępu...
-
Bona - Owczarek Niemiecki SZUKA DOMU . ma dom!!!
florida_blue replied to krzychu1991's topic in Już w nowym domu
3 opcje - albo ktos go wypuszcza bo mu sie nie chce wyprowadzac psa, albo sunia jakas ma cieczkę i pies czeka na okazję... albo faktycznie ktos wyrzucił... mysle ze powinienes podac opis psa w schronisku... -
Bona - Owczarek Niemiecki SZUKA DOMU . ma dom!!!
florida_blue replied to krzychu1991's topic in Już w nowym domu
ja mam prawie bokserke ;), taką niewybieganą - własnie musze z nia isc -
Bona - Owczarek Niemiecki SZUKA DOMU . ma dom!!!
florida_blue replied to krzychu1991's topic in Już w nowym domu
jak juz przybiegnie - trzeba ją pochwalić :diabloti: -
Bona - Owczarek Niemiecki SZUKA DOMU . ma dom!!!
florida_blue replied to krzychu1991's topic in Już w nowym domu
ALE ZDJECIA SUUUUUUUPEROWE :loveu: Jaka ona sliczna :loveu: i taka zadbana :) Chyba powinnam zaprosić na wspólny spacer :) co do kotów - kiedyś podprowadzona do kontenerka z kotami po prostu je zignorowała... Moja tez goni - nawet bardzo ... co gorsza wtedy też głuchnie biedaczka i nie ma szans jej odwolać :razz: -
tymczasik bezterminowy - jeejuniu - dopiero zauwazylam ile ogloszen porobiłyscie :)
-
Dzekuś nadal szuka domku
-
jamnior jest w czestochowie :)
-
Pikuś Shih-Tsu-ofiara ludzkiego okrucieństwa-MA DOM
florida_blue replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
ja chociaż podrzuce ...