[quote name='eurydyka']u nas jest ogolnie ok
chociaz dzis zasmucila mnie wiaboksy domosc, ze jeden zp acjentow naszych lekarzy odszedl (nagly ogromny spadek formy:( ), potem widzialam w przychodni sunie, ktora akurat byla w lepszej formie, ale w ostatnia niedziele miala nagly atak po 7 spokojnych miesiacach
okrutna to choroba ten chloniak, potrafi z naszych zwierzakow wyzionac ducha blyskawicznie
to tylko potwierdza mi, ze musimy sie cieszyc z kazdej chwili, bo nie wiemy jak dlugo nasze zwierzaki beda z nami[/quote]
ale przynajmniej dostaliście szansę od losu i postaraliście się ją wykorzystać.
Moje 2 boksy od pierwszych objawów żyły 3/6 dni, a 3 miesiące wcześniej miały robione badania i były czyste :shake: :-(