boksiedwa
Members-
Posts
1816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by boksiedwa
-
[quote name='Huskuś']Jak ktoś wyżej pisal Jaromir Dostal - zagląda tak w zęby, że psy dławią się i prawie wymiotują. Hania[/quote] ja :evil_lol: nie będę pisac jeszcze raz, zacytuję moj wpis z tematu o p. Dostalu :mad: [quote name='boksiedwa']W Sopocie sędziował yorki w sobotę i dziewczyny z obsługi ringu mówiły, że dyskwalifikował za nie rozwinięta klatkę piersiową :crazyeye: na Yorkach sie nie znam, ale chyba u nich klatka piersiowa nie ma znaczenia? :angryy: W ogóle to mam wrażenie, że ten pan kiedyś może i był dobry w tym co robi, ale czasy świetności ma już za sobą i pora była by najwyższa przestać go zapraszać. W końcu płacimy taką kasę za wystawy, że mamy prawo do w miarę uczciwej i normalnej oceny a nie do wybryków dziwnych osób :angryy: mojej boksy o mało co nie zadławił i wpisał championce w kartę "dobrze oswojona, nie wychowana, bez CWC" :D[/quote]
-
[quote name='Huskuś']Rozmawialam dziś ze znajomą, która ma Yorki. Ten pan ponoć na Yorkach się zupełnie nie zna.[/quote] W Sopocie sędziował yorki w sobotę i dziewczyny z obsługi ringu mówiły, że dyskwalifikował za nie rozwinięta klatkę piersiową :crazyeye: na Yorkach sie nie znam, ale chyba u nich klatka piersiowa nie ma znaczenia? :angryy: W ogóle to mam wrażenie, że ten pan kiedyś może i był dobry w tym co robi, ale czasy świetności ma już za sobą i pora była by najwyższa przestać go zapraszać. W końcu płacimy taką kasę za wystawy, że mamy prawo do w miarę uczciwej i normalnej oceny a nioe do wybryków dziwnych osób :angryy: [quote name='Huskuś']A na dokladkę, tak jak piszecie zagląda prawie w migdalki. Psy ponoć dławiły się i prawie wymiotowały, jak im zęby oglądał.Hania[/quote] dokładnie :angryy: mojej boksy o mało co nie zadławił i wpisał championce w kartę "dobrze oswojona, nie wychowana, bez CWC" :D
-
[quote name='Jagoda*']Dziś natrafiłam na wątek Boksia... Boksinku, wszystkiego co najlepsze...:lol:[/quote] ja też, boksiku 100 latek :multi: tylko pozazdrościć tak pięknego wieku :cool3:
-
i ja trzymam :kciuki: mojej Buni się nie udało :( jak zaczęło sie coś dziać to było juz za późno, nawet dr. J nic nie mógł poradzić
-
My byliśmy w ostatnim tygodniu czerwca, jeszcze wtedy z 4 psami :-( w Zakrzewie - 5 km od Darłowa [URL]http://www.magrawczasy.pl/podstrony/kontakt.html[/URL] Przemili właściciele, super miejsce, każdy domek z wyposażoną kuchnią /lodówka, garnki, talerze itp./ z kawałkiem własnego ogródka, grill na zadaszonej werandzie, net i tv sat. Wielka łąka, na której można było puścić psy luzem. Ok. 5 km od dzikiej plaży, nikt się nie czepiał o psy, poza jednym tłuczkiem, ale ludzie go wysłali na wydmę żeby sprawdził, ze nie ma zakazu dla psów :evil_lol: Może nie najtaniej, ale cicho i spokojnie, a to najważniejsze. Na stronce podają 10 zł za psa za dobę, ale przy naszych 4 dostaliśmy rabat 50% :cool3:
-
[quote name='Elitesse']na II : Zbigniew Ostrowski Jolanta jablonska Karel Horak[/quote] p. Kozłowska p. Dostal i pewnie jeszcze kilku innych :angryy: