[B]mosii [/B]dzisiaj 100 zł wpłacił dla Gapci [B]mm.templum [/B]
Zaraz przekaże również namiary koleżance, która ok 40 zł myślę wpłaci jutro. Ja również postaram się wyskrobać jakieś 50 zł.
Damy radę Ci pomóc, ja zaraz jeszcze napiszę do osób, które chciały pomóc, zobaczymy.
Odezwała się również przez blog Pani z Kanady, która chce opłacić suni hotelik, tyle że przesłanie pieniążków potrwa zapewne no i nie wiem czy w sumie dojdzie do skutku :roll: