[quote name='Bodziulka']u mnie problem polega na tym, że jak zacznę pracować, to przestanę w październiku :evil_lol: bo ja się nie umiem oderwać :shake: przez cały rok odłożyłam sobie trochę kasy na wypoczynek... tzn. na bilet nad morze może starczy :evil_lol: gorzej z powrotem ;)
P.S. Może ktoś z Was zna jakieś fajne i tanie miejce nad morzem z przystojnymi ratownikami :razz:[/quote]
Och miejsc Ci u nas kupa takich, opalone, umięśnione ciałka, piasek i woda!!!
W jednych drożej, w innych taniej coś poszukamy :)
[COLOR=blue]Bodziulka a jak masz za dużo czasu to polecam boksia jakiegoś, dla towarzystawa, może Box też się nudzi[/COLOR] :evil_lol:
Kilka fotek mojego mężczyzny, ale od niego wara, chyba, że po ostrej selekcji mamusi się spodoba kandydatka ;)
Tak mamy 15 min od domu :evil_lol:
[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/3996/mniko25mh.jpg[/IMG]
[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5835/mniko5ik.jpg[/IMG]
[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4791/mniko13pu.jpg[/IMG]
To jest zalew, ale po drugiej stronie, za mierzeją morze. Zapraszam :multi: