[quote name='madzia i medor']Czy ja mam rozumieć, że zostaje u Ciebie:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote]
Tak [B]mosii[/B], nasza [B]mosii,[/B] popadła w bokserowirozę głębiej niż sama myślała :) :evil_lol:
Teraz! witaj Kochana, masz już swojego pierwszego fafluna [SIZE=1](zobaczymy na ilu się zamknie ;) )[/SIZE]
[IMG]http://img156.imageshack.us/img156/659/srn9.gif[/IMG]
Aaliyah1981 super !!
Sonia nadal terroryzuje rezydenta, musiał się wyprowadzić z domu. :shake:
Jest też nieposłuszna i warczy na Panią jak ta powie do niej coś ostrzej. :shake:
....... ale i tak jest kochana :lol: Uwielbia swoją małą pańcię, miętoszą się na łóżku do późnych godzin :multi:
Dzisiaj powinna Pani Soni opisać zachowanie suni. Może ktoś coś doradzi. W przyszłym tygodniu już powinny się udać na szkolenie.
[QUOTE]
Cytat:
Napisał(a) [B]mosii[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2235055#post2235055"][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]:hmmmm: ja ją chyba kocham......[/I]
udam, że tego nie widziałam :hmmmm: ;-)
[/QUOTE]
Hmmm Rebeliantko ja chyba też pościemniam z Tobą :eviltong:
[quote name='mosii']:hmmmm: nie wiem jak to powiedzieć....
od południa rozmawiam z pewną panią z Gdyni.... dom z ogrodem, super warunki....
pani w sobotę przyjeżdza i........
straciła kilka mies temu buldoga ang i boksera.....
od dziś Bunia mieszka z Tulinem......
Tulin i Bunia w jednym domu żyli..... (takie opowieści wnukom będę opowiadać)
Mosii ja trzymam kciuki do soboty, jak się uda wszystko to ja sama chyba nie wiem co Ci zrobię :evil_lol: a i Gdynia blisko :loveu:
Z małym bąbelem co się zagubił chwilowo.
[IMG]http://img243.imageshack.us/img243/8573/1mghpim1376500x500003bl4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img243.imageshack.us/img243/4058/1mghpim1376500x500004sz1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img243.imageshack.us/img243/9494/1mghpim1376500x500002nc6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img243.imageshack.us/img243/3189/1mghpim1376500x500001vl0.jpg[/IMG]
Theta i Kella, jej boksiowa przyjaciółka :)
[IMG]http://img243.imageshack.us/img243/4162/1mghpim1376500x500006jx3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img243.imageshack.us/img243/9008/1mghpim1376500x500007gy4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img243.imageshack.us/img243/2008/1mghpim1376500x500008rp4.jpg[/IMG]
Zerknijcie w aukcję i powiedzcie sami, aukcja jest zmieniona, nastawiona na sprzedaż cegiełek, w formie zdjęć biednych boksi.
A wracając do Trampka, to 14 października będę w Żorach i mam nadzieję, że odwiedzę go w nowym domku :razz: